FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez
 
HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

 Info & Važno  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
Tema je zatvorena od strane administratora
Oglasna Ploča:

Novosti

 
9VBČ6116
on Mon Feb 29, 2016 1:44 pm
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 16, 17]
408Nik18891
Yesterday at 5:59 pm
vinko1967 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
31projc3672
on Sun Jul 17, 2016 2:14 pm
Tex777 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
41Drug Clan iz ZR6896
on Thu Jul 14, 2016 12:42 pm
Dzigibaudj Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
84HP 3510326
on Wed Jul 13, 2016 4:56 am
ajezovnik Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 9, 10]
230Esmir12314
on Tue Jul 12, 2016 8:50 am
Neba Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 6Boris Zagorec59
on Tue Jul 12, 2016 5:22 am
Boris Zagorec Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 6ljanez238
on Wed Jul 06, 2016 4:03 pm
jakov bilić Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1Colorado260
on Mon Jul 04, 2016 7:48 pm
asteri Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 8, 9]
215halo 928284
on Fri Jun 17, 2016 4:08 am
titinudbas Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
155Sime000011644
on Sun Jun 12, 2016 4:01 pm
pucflek Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
117TODOR7110618
on Sun Jun 05, 2016 3:58 pm
Kopić 89 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 8s57uw239
on Sat May 28, 2016 2:58 am
šercer Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
277640/14a/c4277
on Thu May 19, 2016 5:15 pm
delic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0delic81
on Thu May 19, 2016 5:10 pm
delic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2pedja71217
on Fri May 13, 2016 12:52 am
pucflek Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
45ketron5141
on Thu May 12, 2016 6:38 pm
Kursula Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 12, 13]
305šercer15421
on Mon May 09, 2016 2:36 am
GoranI Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 18Rade Aksentic873
on Fri May 06, 2016 7:16 am
alrudic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 22zoran stojilkovic3118
on Wed May 04, 2016 11:31 am
Komandos2 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
105struja11733
on Mon May 02, 2016 12:50 pm
mahi Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 5Dragan Romic474
on Mon May 02, 2016 5:30 am
mahi Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17Autonoman1659
on Mon May 02, 2016 4:09 am
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
68Magacioner_Brezovnik88/895202
on Fri Apr 29, 2016 8:40 am
shai Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 19milutins1203
on Thu Apr 14, 2016 6:18 am
babic borislav Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 22Predrag4107
on Sat Apr 09, 2016 9:21 am
Svabo Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
34Xanadu4722
on Tue Apr 05, 2016 1:47 am
smesko Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
79Goran6710087
on Sun Apr 03, 2016 4:05 pm
Raso nov 84/85 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 11, 12]
295zeljoni10013
on Fri Apr 01, 2016 5:32 pm
SiniZkk Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
49Nik10618
on Thu Mar 24, 2016 2:44 am
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 15stef1804
on Mon Mar 21, 2016 4:49 pm
Lazo30/2 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 15Мане1756
on Sun Mar 20, 2016 6:54 am
maestral70 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3timotije puskar159
on Sat Mar 19, 2016 9:17 am
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
124dixi10483
on Wed Mar 16, 2016 5:31 pm
puc(f)lek Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3Eskon1757
on Sat Mar 12, 2016 8:00 am
zvucnik Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
57Slavko Kocić6369
on Thu Mar 10, 2016 5:05 pm
Dragoslav Pejcic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
40zrenjaninac8244
on Tue Mar 08, 2016 4:05 am
mahi Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 8, 9]
222vojnik s11103
on Mon Mar 07, 2016 5:52 pm
krstevski Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
334šepa11770
on Mon Mar 07, 2016 5:45 am
šepa Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11cviko1274
on Sun Mar 06, 2016 8:44 am
POPPRANGIJA Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 18haubica1884
on Sun Mar 06, 2016 8:23 am
POPPRANGIJA Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 10Aco_Skopje_80/812156
on Thu Mar 03, 2016 4:35 pm
tomcence Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 15, 16]
390Vojnik Graničar14349
on Tue Mar 01, 2016 7:23 am
VojnikGranicar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0ahilon134
on Tue Mar 01, 2016 3:04 am
ahilon Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
76beztrzajac8910174
on Mon Feb 29, 2016 7:00 pm
POPPRANGIJA Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 13bancho3166
on Sun Feb 28, 2016 2:09 pm
sale1966 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
74moonze7108
on Fri Feb 26, 2016 3:11 pm
aktivista Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 5jovanoski1502
on Fri Feb 26, 2016 5:16 am
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 15dragan cvijetić metalac981
on Thu Feb 25, 2016 12:44 pm
BezzzO Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
26zeljkoue2218
on Wed Feb 10, 2016 5:00 pm
zeljkoue Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
70titinudbas3260
on Fri Feb 05, 2016 3:11 pm
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
 Idi na stranicu : 1, 2, 3  NextNa vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderatori:purger, alexandar, dpuric, pera84, ZAGORAC, VBČ
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Info Info
Oglasna Ploča Oglasna Ploča
Važno Važno