FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjithkush ka të drejtë për memories - Mindenkinek joga van az emlekeihez
 
HomeHome  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  
 Info & Važno  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
Tema je zatvorena od strane administratora
Oglasna Ploča:

Novosti

 
4VBČ2676on Thu 22 May 2014, 22:24
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 26, 27]
390Vojnik Graničar11165Today at 09:38
miran cvilak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
19Xanadu2240Yesterday at 23:54
Xanadu Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
29HP 352683Yesterday at 18:09
Raiza Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 19, 20]
295šepa11165on Wed 29 Oct 2014, 14:07
šepa Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
237640/14a/c2064on Fri 24 Oct 2014, 21:56
tomovic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 15, 16]
232Nik12523on Mon 20 Oct 2014, 11:50
znatizeljan Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
69Sime00007931on Sun 19 Oct 2014, 19:27
Kemo Specijalac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
23projc1290on Thu 16 Oct 2014, 20:18
tocrank Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 8, 9]
133halo 922067on Thu 16 Oct 2014, 11:30
Četni evidentičar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
19vojnik s2726on Wed 15 Oct 2014, 19:49
vojniks Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11sabit berisha413on Mon 13 Oct 2014, 00:45
Pero™ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
199šercer12732on Sat 04 Oct 2014, 18:37
GoranI Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2franjo225on Fri 26 Sep 2014, 19:45
mirko bratuš Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
40Sandi5284on Wed 24 Sep 2014, 18:26
sašo planinšek Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
47Nik5456on Wed 24 Sep 2014, 16:34
Strelčev vrh Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 16, 17]
252Nik14421on Mon 22 Sep 2014, 22:07
halo 92 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 10, 11]
155Esmir9560on Fri 19 Sep 2014, 21:46
013gonzo Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
19FOSIL1438on Thu 18 Sep 2014, 19:11
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
23moonze1866on Tue 16 Sep 2014, 18:36
Gringo Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
93Kemo Specijalac9048on Tue 09 Sep 2014, 02:32
Kemo Specijalac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 18, 19]
282Vojnik Graničar12885on Mon 08 Sep 2014, 21:10
Četni evidentičar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
57beztrzajac896353on Mon 08 Sep 2014, 14:49
pitomacSROP Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
25zeljkoue1310on Sat 06 Sep 2014, 22:18
halo 92 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 13Autonoman314on Thu 04 Sep 2014, 16:17
Gringo Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
79struja10880on Tue 02 Sep 2014, 08:22
ZAGORAC Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
69premin30004092on Mon 01 Sep 2014, 15:55
KR_edn Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
15Arkham472on Mon 25 Aug 2014, 23:21
Xanadu Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
104dixi10012on Wed 20 Aug 2014, 11:11
Mikula 67 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11delkim1235on Fri 15 Aug 2014, 23:41
Veza Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
91?rnomelj7289on Fri 15 Aug 2014, 17:46
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 9titinudbas149on Fri 01 Aug 2014, 11:46
titinudbas Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
17karby1570on Wed 30 Jul 2014, 16:58
Kemo Specijalac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2Kemo Specijalac168on Mon 28 Jul 2014, 17:14
Kemo Specijalac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
18Slavko Kocić864on Fri 25 Jul 2014, 17:37
zastavnik Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
31kotrok1333on Thu 24 Jul 2014, 20:12
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
71zastavnik3802on Tue 22 Jul 2014, 15:41
Tex777 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 7lostsoldier402on Tue 15 Jul 2014, 07:02
lostsoldier Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
24ketron2721on Fri 27 Jun 2014, 10:20
ketron Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
95Surogat3929on Mon 23 Jun 2014, 16:06
Surogat Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
41Miroslav 90\912773on Thu 19 Jun 2014, 21:58
Kemo Specijalac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3Tex777205on Wed 11 Jun 2014, 05:30
Tex777 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
23Puskar600on Wed 04 Jun 2014, 22:21
FOSIL Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 10Мане422on Sun 01 Jun 2014, 16:45
Goran67 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
29Drug Clan iz ZR3561on Thu 22 May 2014, 18:17
Goran67 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
43Goran674467on Thu 22 May 2014, 08:32
Goran67 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 8rujka932on Tue 20 May 2014, 03:06
aldebaran Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1Eskon1143on Sun 18 May 2014, 00:33
aldebaran Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
18draggutin1105on Sat 10 May 2014, 23:03
Colonelo54 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
27Istrijan4249on Tue 06 May 2014, 12:41
Krle Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Krle247on Tue 06 May 2014, 11:56
Krle Vidi zadnji komentar
 Idi na stranicu : 1, 2  NextNa vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderatori:purger, alexandar, dpuric, ZAGORAC, VBČ
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Info Info
Oglasna Ploča Oglasna Ploča
Važno Važno