FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez
 
HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

 Info & Važno  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
Tema je zatvorena od strane administratora
Oglasna Ploča:

Novosti

 
9VBČ6116
on Mon Feb 29, 2016 1:44 pm
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 24, 25]
609dpuric16069
Today at 5:00 am
SLOVENIJA Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2vječiti izviđač84
Yesterday at 5:13 pm
vječiti izviđač Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
86Maribor7771
Yesterday at 3:40 pm
Gorica 660 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
84Kaplar M10132
on Sun Jul 24, 2016 7:39 am
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 20, 21]
508Saki17662
on Sat Jul 23, 2016 5:02 pm
Miki64 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 27, 28]
696Crni15090
on Fri Jul 22, 2016 5:14 pm
Gorica 660 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11Srdjan Avramov2241
on Thu Jul 21, 2016 4:30 pm
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 9, 10]
244zzzoran11345
on Tue Jul 19, 2016 5:06 pm
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 11, 12]
289Vojnik Graničar11682
on Sun Jul 17, 2016 3:32 pm
Brajan Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
337kompas14098
on Wed Jul 13, 2016 9:47 pm
Zurkolomac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Zurkolomac52
on Wed Jul 13, 2016 9:37 pm
Zurkolomac Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 17, 18]
426dezurni pljuvac15757
on Wed Jul 13, 2016 3:49 pm
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 26, 27]
653madamov23659
on Fri Jul 08, 2016 3:42 pm
toni105 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
35boba3855
on Wed Jun 29, 2016 4:41 pm
agakan1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
146dexboy10343
on Fri Jun 24, 2016 12:39 pm
mr.wolf Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 2mare6485
on Fri Jun 24, 2016 4:01 am
mare64 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
339Ilko14640
on Thu Jun 23, 2016 3:41 pm
Bivsipripadnik Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
63Dusan5022
on Tue Jun 21, 2016 5:12 pm
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
76saletackacom10098
on Tue Jun 21, 2016 3:25 pm
Mostarac_stazo Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
49jesen7055
on Tue Jun 21, 2016 5:47 am
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 4agakan1101
on Wed Jun 15, 2016 5:41 pm
agakan1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17SveJug2349
on Fri Jun 10, 2016 8:24 am
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
31vladimirvuk3688
on Wed Jun 01, 2016 2:47 pm
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
143Tenkić11020
on Sun May 22, 2016 7:59 am
Srdjan Avramov Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
53SveJug5886
on Sat May 21, 2016 6:51 am
bokios Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0Calypso113
on Thu May 05, 2016 4:32 pm
Calypso Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
58hacko178259
on Mon May 02, 2016 4:27 am
posavljak Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 7Plesničar562
on Sun May 01, 2016 2:39 am
3.06.2014. Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
76mornar716041
on Thu Apr 28, 2016 8:01 pm
dragan89 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 4miladin621112
on Thu Apr 21, 2016 3:48 am
arcibald01 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
117Pit7210222
on Wed Apr 20, 2016 3:20 pm
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 15BORUTUS2612
on Tue Apr 19, 2016 1:54 pm
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
41Beno Mikovic6065
on Sat Apr 16, 2016 6:48 am
Amon72 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 11, 12]
295IP12459
on Wed Apr 13, 2016 9:57 am
Krasojevic Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 8PCKOMA379
on Tue Apr 12, 2016 11:32 am
11-07-2014 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 740leonid1069
on Mon Apr 11, 2016 8:14 am
jugoslavkg Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
31bogi4739
on Mon Apr 04, 2016 4:01 pm
Čivijaš Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 14Gile Pirot1115
on Fri Apr 01, 2016 1:26 pm
dpuric Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 21šepurinac4538
on Fri Apr 01, 2016 6:24 am
Vuk Vujanić Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
84warpaint10134
on Thu Mar 31, 2016 7:16 am
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 5propas1352
on Thu Mar 31, 2016 6:56 am
Cata Vezista Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3Cata Vezista517
on Thu Mar 31, 2016 6:41 am
lipovac71 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
47Max Blitz2960
on Mon Mar 28, 2016 7:59 pm
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
93Crni11495
on Sun Mar 27, 2016 4:47 pm
Vjeko70 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 21zavodju2635
on Sun Mar 20, 2016 8:37 am
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 4sgtpeper1038
on Sat Mar 19, 2016 7:08 pm
Celavko90-91 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
53janeztrdi7589
on Mon Mar 07, 2016 3:52 pm
anes-tuzla Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
44saban7505
on Sun Mar 06, 2016 9:39 am
kamerun Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
106g.markovic67@hotmail.com11535
on Thu Mar 03, 2016 11:25 am
vp.2025 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 19Max Blitz2135
on Mon Feb 29, 2016 3:25 pm
puc(f)lek Vidi zadnji komentar
 Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  NextNa vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderatori:purger, alexandar, dpuric, pera84, ZAGORAC, VBČ
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Info Info
Oglasna Ploča Oglasna Ploča
Važno Važno