FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez
 
HomeRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

 Info & Važno  Odgovori  Autor  Viđeno  Zadnji komentar 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
Tema je zatvorena od strane administratora
Oglasna Ploča:

Novosti

 
9VBČ8562
avataron Mon 29 Feb 2016 - 19:44
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 10, 11]
266VBČ3172
on Fri 12 Jan 2018 - 9:50
Brkakougar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
39013gonzo1263
avataron Wed 27 Dec 2017 - 12:08
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 34, 35]
860lacoš11789
avataron Sun 24 Dec 2017 - 18:56
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
174Vojnik Graničar9560
avataron Sun 24 Dec 2017 - 18:04
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1gerard ford103
avataron Sun 24 Dec 2017 - 0:11
alexandar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 7, 8]
196VBČ5583
avataron Wed 20 Dec 2017 - 0:16
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
140VBČ1086
on Wed 20 Dec 2017 - 0:01
gerard ford Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 6VBČ105
avataron Mon 18 Dec 2017 - 20:14
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 17, 18]
442Pero™10255
avataron Mon 18 Dec 2017 - 15:55
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 18, 19]
458Boske10726
on Sun 17 Dec 2017 - 22:44
gerard ford Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
103VBČ2956
avataron Thu 14 Dec 2017 - 1:10
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
70VBČ1154
avataron Tue 12 Dec 2017 - 13:10
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
89lacoš2798
avataron Sat 9 Dec 2017 - 22:02
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17Boske894
avataron Fri 8 Dec 2017 - 17:13
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 21VBČ185
on Fri 8 Dec 2017 - 3:30
milutins Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
107VBČ2905
avataron Thu 23 Nov 2017 - 1:46
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 16, 17]
403Max Blitz10190
avataron Sat 18 Nov 2017 - 22:16
pera84 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
58VBČ948
on Tue 14 Nov 2017 - 23:47
vladimir Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 5, 6]
125alexandar7460
on Sun 5 Nov 2017 - 21:47
jozl52 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 7alexandar320
avataron Thu 2 Nov 2017 - 16:58
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
103VBČ1669
on Tue 24 Oct 2017 - 16:02
jozl52 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 22VBČ324
avataron Sat 21 Oct 2017 - 17:19
VBČ Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 13, 14]
333dojran10075
avataron Fri 13 Oct 2017 - 11:33
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
110VBČ3111
on Mon 9 Oct 2017 - 14:05
gerard ford Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
152Marduk5264
avataron Sat 7 Oct 2017 - 16:03
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
27gerard ford298
avataron Fri 6 Oct 2017 - 5:02
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 20VBČ604
avataron Sun 1 Oct 2017 - 22:45
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
45VBČ761
avataron Sun 24 Sep 2017 - 8:38
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
46VBČ878
avataron Sat 16 Sep 2017 - 13:32
alexandar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 6, 7]
168alexandar7654
avataron Sat 9 Sep 2017 - 14:22
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
35Max Blitz2885
avataron Sat 9 Sep 2017 - 0:56
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
56Mikula 673082
avataron Fri 8 Sep 2017 - 17:45
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1VBČ86
avataron Tue 15 Aug 2017 - 19:02
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
26VBČ391
on Mon 24 Jul 2017 - 6:28
vladimir Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2]
31alexandar2019
avataron Mon 26 Jun 2017 - 3:44
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 6VBČ541
on Fri 23 Jun 2017 - 2:39
milutins Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 13alexandar584
avataron Mon 15 May 2017 - 22:22
alexandar Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 7, 8]
179VBČ9641
avataron Thu 23 Feb 2017 - 19:07
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3, 4]
82Četni evidentičar2722
avataron Thu 16 Feb 2017 - 11:43
Zayron Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 4, 5]
114Boske5541
avataron Sat 28 Jan 2017 - 0:12
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 0int3r246
on Tue 17 Jan 2017 - 16:40
int3r Vidi zadnji komentar
Tema je zatvorena od strane administratora 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, ... , 39, 40]
990lacoš15989
avataron Thu 29 Sep 2016 - 17:56
Max Blitz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 
[ Idi na stranicuIdi na stranicu: 1, 2, 3]
59VBČ1598
on Tue 13 Sep 2016 - 19:10
paradajz Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 11013gonzo820
avataron Sat 20 Aug 2016 - 22:32
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 18VBČ727
avataron Thu 5 May 2016 - 23:11
Lazo30/2 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 3PORUCNIK195
avataron Wed 4 May 2016 - 23:03
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 1VBČ328
avataron Sat 9 Apr 2016 - 12:27
Sloba1 Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 17VBČ296
avataron Thu 10 Mar 2016 - 4:30
PORUCNIK Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 10VBČ546
on Thu 25 Feb 2016 - 10:29
mirko bratuš Vidi zadnji komentar
Nema novih komentara 13lacoš793
avataron Fri 19 Feb 2016 - 22:57
missar Vidi zadnji komentar
 Idi na stranicu : 1, 2  NextNa vrh 
Trenutno su ovdje: niko
Moderatori:purger, alexandar, dpuric, Mikula 67, ZAGORAC, VBČ, PORUCNIK
Permissions in this forum:Ne možete ostavljati nove komentare u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
-
Idi na:  
Novi komentari Novi komentari
Novi komentari [ Popularna tema ] Novi komentari [ Popularna tema ]
Novi komentari [ zatvoreno ] Novi komentari [ zatvoreno ]
Nema novih komentara Nema novih komentara
Nema novih komentara [ Popularna tema ] Nema novih komentara [ Popularna tema ]
Nema novih komentara [ zatvoreno ] Nema novih komentara [ zatvoreno ]
Info Info
Oglasna Ploča Oglasna Ploča
Važno Važno