FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Praćenje i osmatranje foruma

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Matrix
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2436
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Praćenje i osmatranje foruma    25.12.11 3:46

Nije baš da je toliko loše sa upadima nekulturnih i neobrazovanih ljudi koji i dalje veličaju svoje Neonacinalne pobude s namjerom da potjeraju i isprovociraju  članove a i da preplaše nove koji se tek žele logirati na ovaj forum koji po meni ne vrijeđa nikog jer se po pravilima foruma zna čemu služi forum i do kojeg datuma je postojala JNA.Osim upoznavanja i traženja starih prijatelja iz vojničkih dana generacija koje su služile tu vojsku, puno mlade generacije čita ovaj forum jer ih interesira osim naših pričica i tehnički dio koji više niti ne mogu vidjeti niti doživjeti ono što smo mi proživjeli naravno svatko na svoj način a u svim bivšim republikama su nestale redovne vojne obaveze tako da je to njima interesantno pogotovo u noćne sate.Tu dolazimo do onih koji se logiraju ali se brzo pronađu u par rečenica oni koji će vrlo brzo podjariti vatru sa kratkom ali opasnom upadicom koju će naravno ostali vidjeti dok se ne upali alarm.Toga će i dalje biti ali bi se mogli nekako organizirati da ih ako ne u startu već pri prvom pokušaju onesposobimo za trajno a to je lako izvedivo jer dosta aktivnih i normalnih članova često budu u kasnim ili ranim satima budni (kao i ja sad jer uvijek dok radim nešto drugo,otvoren mi je forum iako sam nelogiran) pa ako primjete kao Vojnik Graničar (Svaka Čast)takve ispade naravno diže uzbunu,vjerujem da nije lako mgaliću,purgeru,vojniku bez čina,patriku i.t.d. jer znam po sebi da imaju i svojih obaveza ali im mi možemo itekako pomoći - dajte neki prijedlog pa ćemo vidjeti,važno je odbiti prve napade kao i neke do sada a u napad je danas najlakše otići elektronskim putevima a još više poznanstvima - čuvajte još ovo malo druženja a ja ću biti vrlo često uz vas jer ću još jednom napisati od svih ljudi najviše mrzim nacionaliste s koje god strane bili jer su to neuki ljudi labilnih karaktera sa kvocijentom inteligencije ravnoj ljusci nojevog jaja.

purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    25.12.11 13:04

Matrix možda nije ni loše da se vidi kakva nam je borbena gotovost Very Happy
Moram priznat da sam iznenađen akcijom običnih članova stvarno su odradili bez greške!

Gušter
Gušter

Broj komentara : 42
Član od : 2009-10-27

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    25.12.11 14:19

Fašisti i nacionalisti u mišiju rupu.Samo da znate dežurna služba je tu.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    26.12.11 22:06

@purger (citat):
Matrix  možda nije ni loše da se vidi kakva nam je borbena gotovost  Very Happy
Moram priznat da sam iznenađen akcijom običnih članova stvarno su odradili bez greške!

Moje pohvale također jer sam uvijek kasno na kompu. a ovaj forum mi je uvijek(nelogiran) upaljen pa škicnem ali tad dok sam nešto radio kasno sam uletio i već je sve bilo riješeno i napad je uspješno odbijen a neprijatelj opet ponavljam - privremeno onesposobljen ali su ti kvislinzi dobili do znanja da ih uvijek netko prati i vrijeba.Kao što sam prije napisao - danas je bar meni lako naći preko prijatelja te maloumnike i onesposobiti im puno radnji na kompjuteru pa neka plačaju servisere   Wink    Preko svačijeg IP-a  je vrlo jednostavno poremetiti radnje na kompu da se začudi što mu se desilo  Cool

mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    26.12.11 22:19

Nije to baš tako... IP ne mora nužno biti točan, a potraga takvih često treba završiti kod njihovih davatelja internet usluga, a dobiti od davatelja internet usluga pravi podatak o IP adresi je moguć samo uz nalog domicilne policije, što će reći da djelo treba biti kriminalno, što u našem slučaju, pravno gledano - nije. Dok sam bio u administraciji, letimični pogled na IP adrese je često davao IP-ove čak i van Europe, što bi moglo (naglasak na moglo) mirisati na one koji skrivaju pravu IP adresu.
Ovi bezumnici koji su pravili štetu i nisu baš djelovali po noći, bar koliko je meni poznato, tako da je malo vjerojatno djelovao netko s drugog kontinenta i druge vremenske zone, već domaće "lole" tako da ne treba strahovati od noći. Smile
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    26.12.11 22:29

@mgalic2 (citat):
Nije to baš tako... IP ne mora nužno biti točan, a potraga takvih često treba završiti kod njihovih davatelja internet usluga, a dobiti od davatelja internet usluga pravi podatak o IP adresi je moguć samo uz nalog domicilne policije, što će reći da djelo treba biti kriminalno, što u našem slučaju, pravno gledano - nije. Dok sam bio u administraciji, letimični pogled na IP adrese je često davao IP-ove čak i van Europe, što bi moglo (naglasak na moglo) mirisati na one koji skrivaju pravu IP adresu.
Ovi bezumnici koji su pravili štetu i nisu baš djelovali po noći, bar koliko je meni poznato, tako da je malo vjerojatno djelovao netko s drugog kontinenta i druge vremenske zone, već domaće "lole" tako da ne treba strahovati od noći. Smile

IP se lako razriješi dužnosti bez obzira gdje se nalazi i na ovaj forum ili tamo gdje je već nešto napravio - ne može se više logirati - mogu ti i na p.p. ali kasnije.
Ovo što si napisao je čista logika jer su naši "domaći" najgori - pogotovo klinci koji se nad*kavaju sa uzdizanjem nečeg a pojma nemaju čega i vise preko dana na forumu ali ima dosta nočnih šetača popračenih t.z.v. duševnim nemirom i depresijom.

pera84
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3366
Član od : 2011-03-17
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    27.12.11 2:06

Dobri stari obicaj-CEBOVANJE Mad
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    27.12.11 11:05

@Matrix (citat):
IP se lako razriješi dužnosti bez obzira gdje se nalazi i na ovaj forum ili tamo gdje je već nešto napravio - ne može se više logirati - mogu ti i na p.p. ali kasnije.

Možda, ali malo korisnika ima stalne IP adrese da bi ih mogao trajno blokirati. Kod većine davatelja interneta usluga, adresa se mijenja svako 24 sata, tako da to otpada, bio bi to lov na vještice. Zbog toga bi mogao nastradati netko tko u datom trenutku bude imao IP adresu koja je blokirana (ni kriv ni dužan). U konačnici, onaj "cirkus" koji spominješ da im se napravi je nepotrebna gnjavaža i pravno gledano vrlo diskutabilan, tako da je bolje biti s mirom, a neka oni slobodno opet navrate, bit će toplo dočekani. Wink
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Praćenje i osmatranje foruma    Today at 21:13

Na vrh Go down

Praćenje i osmatranje foruma
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Kijevska bitka 1941. - najveće okruženje u povijesti ratova
» Trubni znaci JNA
» PJEŠADIJA