FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
jakagrabec
Gušter
Gušter

Broj komentara : 29
Član od : 2012-02-03
Dob : 54
M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   03.02.12 22:42

Pozdrav svima.
Tražim drugove septembarce 80, koji su u to vreme služili JNA u 2. LAB PVO na Panteleju. Komandir nam je bio poručnik Kosić. A komandant kasarne mislim da je bio pukovnik Miodrag Trajković.
Zna li ko u kakvom je stanju sada ta kasarna? Dosta se toga promenilo, dali je to još kasarna ili je napuštena od vojske?
Puno pozdrava.
Janez

jakagrabec: komentar modifikovan dana: 11.02.12 7:52; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4380
Član od : 2011-06-23
Dob : 53
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   03.02.12 23:06

Dobrodosao jakagrabec.. cheers
Svi smo bili gusteri, a za svaku pomoc se obrati putem komentara ili PP .....osecaj se ugodno Wink

Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 224
Član od : 2012-01-12

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   04.02.12 4:54

@jakagrabec (citat):
Zna li ko u kakvom je stanju sada ta kasarna? Dosta se toga promenilo, dali je to još kasarna ili je napuštena od vojske?
Puno pozdrava.
Janez

Kasarna Pantelej u Nisu izgleda isto kako je izgledala kad si ti bio u njoj.
Nista se nije promenilo-osim sto nema vojske kao ranije( tu i tamo jos po neko se mota ). Very Happy

Na vrh Go down
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   04.02.12 8:33

@Nik (citat):
@jakagrabec (citat):
Puno pozdrava.
Janez

Kasarna Pantelej u Nisu izgleda isto kako je izgledala kad si ti bio u njoj.
Nista se nije promenilo-osim sto nema vojske kao ranije( tu i tamo jos po neko se mota ). Very Happy

Ej, hvala ti na odgovoru i fotografiji. Stvarno izgleda ko u moje vreme. :-D

Na vrh Go down
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   11.02.12 7:59

Evo... davne 1980... Very Happy

Na terenu, poligon Ploče kod Bele Palanke, 14. 03. 1981 ... dani kiše i blata... :-)

U "akciji" na vežbi ... kao ... Uzbunaaa!!! ... Neprijateljski avion pravac 12!!! ... Vidiiiim!!! ... Kurs182, brzina 650, poniranje 30 ... Praaatim!!! .... Paaalii!!! Very Happy

Max Blitz: komentar modifikovan dana: 01.06.13 4:53; prepravljeno ukupno 7 puta (Reason for editing : ...Aleksandar Obradovic...RESIZE..)
Na vrh Go down
purger

Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   11.02.12 20:46

Jaka ako nije prblem smanji slike na 800*600 bit će puno preglednije.

KomentarNaslov komentara: Re   11.02.12 22:58

Lepe slike JAKA....setim se odmah da sam i ja 82.izgledao ovako od prilike.Isto je vojska mahom duzila "papovke"..... Wink

Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   13.02.12 7:04

Smanjio sam slike i stavio još dvije.
Aleksandar, sečam se da sam na prvoj slici bio dosta nesretan, jer sam dužio "papovku" tek sledečeg dana... došao fotograf, a ja bez puške... jaooooo... Very Happy
Na vrh Go down
Nik
Razvodnik
Razvodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   13.02.12 18:35

Zato si ti ovako spustio pogled na prvoj slici-vojnik bez puske Very Happy Very Happy Very Happy

Mislim da ti je tu bilo mnogo bolje nego na poligonu Ploče Razz Pamtices dok si ziv Exclamation

Na vrh Go down
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   13.02.12 23:41

@Nik (citat):
Zato si ti ovako spustio pogled na prvoj slici-vojnik bez puske Very Happy  Very Happy Very Happy

Mislim da ti je tu bilo mnogo bolje nego na poligonu Ploče Razz Pamtices dok si ziv Exclamation

Pa da... ja sanjao o kalašnjikovu, kad ono... ništa! ... :-D
A na Pločama sunce samo prvog dana, kad smo došli... posle u glavnom kiša...
... iskopamo u zemlju oko pola metra, napravimo šatore od šatorskih krila, ubacimo slamu... spavamo ko sardine četvorica u jednom šatoru... a kiša pada, voda curi u šator.... kad sam se "probudio" (mada mislim, da nisam ni oka sklopio), moja papovka bila je ispod mene ukopana u blato i slamu... jedva sam je izvukao... :-D

Na vrh Go down
alexandar

KomentarNaslov komentara: Re   13.02.12 23:55

Citat :
jakagrabec
.......... došao fotograf, a ja bez puške... jaooooo... ...

A vidis Jaka ja sam 82.sluzio i izricito je bilo zabranjeno slikanje sa naoruzanjem ili slikati naoruzanje ili kasarnu......  No Tako je bilo pravilo neko i nismo ga smeli krsiti...  Smile

Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   14.02.12 7:03

aleksandar obradovic (citat):
Citat :
jakagrabec
.......... došao fotograf, a ja bez puške... jaooooo... ...
A vidis Jaka ja sam 82.sluzio i izricito je bilo zabranjeno slikanje sa naoruzanjem ili slikati naoruzanje ili kasarnu...... No Tako je bilo pravilo neko i nismo ga smeli krsiti... Smile

Da, i kod nas... bilo je zabranjeno slikanje... jedino kod ovih mojih slika, koje je napravio "zvanicni" fotograf, vojnik iz vojnickog kluba i te slike dobili smo svi u bateriji.
Na vrh Go down
purger

Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   14.02.12 10:29

Da je u ono vrijeme bilo digitalaca svi bi završili u zatvoru lol!

Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   14.02.12 11:03

@purger (citat):
Da je u ono vrijeme bilo digitalaca svi bi završili u zatvoru lol!

... al imali bi divne slike na fejsbuku... lol!
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   15.02.12 14:31

Citat :
Arrow Very Happy jakagrabec.! bounce Rolling Eyes Wink Exclamation sunny

Arrow ... uzeo fotoaparat, otišao tamo i napravio sliku...

pozdrav svima.

Arrow Nema frke Nik ... :-) ne treba da brines i zuris ... u proljece ja cu jos jednom do karaule, da napravim jos vise slika i sa razlicitih uglova... da se prisetis jos cega.

;-)

Pozzz

Arrow Jakagrabec , hajde kad ponovno dođeš do NIK-ove karaule u proljeće, ako ti nije problem i ako te nije strah slovenske policije sa fotoaparatom snimi naj bliži granični kamen sa visine od oko 1 metar i sa iste udaljenosti.!
Da se na njemu vide sve oznake sa gornje strane te sada sa slovenske strane i jedan Twisted Evil snimak Evil or Very Mad sa austrijske strane.!!! Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Arrow No Ja ovim mojima nikako da dočaram kako taj granični kamen izgleda i što i kako na njemu piše.!!! Very Happy Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   15.02.12 15:12

@Vojnik Graničar (citat):
Citat :
Arrow Very Happy jakagrabec.! bounce Rolling Eyes Wink Exclamation sunny

Arrow ... uzeo fotoaparat, otišao tamo i napravio sliku...

pozdrav svima.

Arrow Nema frke Nik ... :-) ne treba da brines i zuris ... u proljece ja cu jos jednom do karaule, da napravim jos vise slika i sa razlicitih uglova... da se prisetis jos cega.

;-)

Pozzz

Arrow Jakagrabec , hajde kad ponovno dođeš do NIK-ove karaule u proljeće, ako ti nije problem i ako te nije strah slovenske policije sa fotoaparatom snimi naj bliži granični kamen sa visine od oko 1 metar i sa iste udaljenosti.!
Da se na njemu vide sve oznake sa gornje strane te sada sa slovenske strane i jedan Twisted Evil snimak Evil or Very Mad sa austrijske strane.!!! Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Arrow No Ja ovim mojima nikako da dočaram kako taj granični kamen izgleda i što i kako na njemu piše.!!! Very Happy Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation

OK. Moram, da se raspitam ... nije mi poznato gdje stoje ti kameni... ako ima koji tamo u blizini, napravit ču slike. Mislim, da policija nebi trebala praviti probleme ako se snima granični kamen... pogotovo ako granica kao više ne postoji...

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej   15.02.12 18:02

Citat :
Arrow Jakagrabec..!!! bounce Twisted Evil Rolling Eyes Wink Exclamation

OK. Moram, da se raspitam ...
nije mi poznato gdje stoje ti kameni...
ako ima koji tamo u blizini, napravit ču slike.
Mislim, da policija nebi trebala praviti probleme ako se snima granični kamen...
pogotovo ako granica kao više ne postoji...

Ne znam Evil or Very Mad kakvo je sada stanje oko granice, ali znam Twisted Evil da bi 1988 - 1989 godine mogao (što se kaže u narodu) izgubiti guzicu No prilikom takvoga pokušaja.!!!
Arrow A kad bi te JNA graničari predali policiji Embarassed Rolling Eyes Sad onda bi te oni (što se kaže u narodu) derali.!!! No Shocked Sad pale
Arrow A ako je tako kako ti kažeš, samo naprijed, ništa nas ne smije iznenaditi Arrow Arrow Arrow ......
Na vrh Go down
Nik
Razvodnik
Razvodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   15.02.12 20:14

Da ne idemo vise van teme-ubice nas Jakagrabec Very Happy

Ovde su slike nekih granicnih kamenova

http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t1053p15-karaula-vic-vp7646-granicni-odsek-dravograd-1986-1987-godina#12160
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   16.02.12 13:00

Citat :
Arrow Graničar NIK.!! bounce

Da ne idemo vise van teme-ubice nas Jakagrabec.

Arrow Ma što nam može Jakagrabec, on je u evropskoj uniji a mi smo još na balkanu,
uvest će mo mu vize, zabraniti ulazak na ove prostore i šta nam može.!
Arrow Nije on bio u JNA u evropi već kod nas.!!
Arrow Jakagrabec budi dobar Twisted Evil Rolling Eyes Wink Very Happy dok ti nismo uveli sankcije,
No bit će ti gore Sad Crying or Very sad nego Iranskom predsjedniku Mahmudu Ahmedinedžadu.!!! bounce Wink Exclamation
Na vrh Go down
kamandar
Gušter
Gušter

Broj komentara : 11
Član od : 2012-01-31
Dob : 47
M(j)esto Tolmin

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   16.02.12 15:13

Neznam kako je na Austriskoj strani,ali na Taljanskoj možeš da slikaš koliko god hočeš.Nema ni vojske ni policije.
Na vrh Go down
https://www.facebook.com/silvo.leban?ref=tn_tnmn
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   27.02.12 11:01

Arrow Jakagrabec.!!! sunny bounce

Arrow Jakagrabec, znaš što me zanima na ovoj tvojoj slici iz JNA.!! Rolling Eyes Twisted Evil Very Happy Exclamation Question

Citat :
(U "akciji" na vežbi ... kao ... Uzbunaaa!!! ... Neprijateljski avion pravac 12!!! ... Vidiiiim!!! ... Kurs182, brzina 650, poniranje 30 ... Praaatim!!! .... Paaalii!!!)

Arrow Zanima me kako se ovaj protuavijonski top okretao, je li imao neki elektro motor ili na neki drugi način "na principu bicikle".! Question
Arrow Drugo, ovih 5 vojnika oko toga topa, koji je njihov zadatak, jer mislim prilikom okretanja topa da oni smetaju No topu da se okreće u krug.! Question
Arrow Ili je to riješeno da se svi moraju okretati skupa sa topom. Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation
Arrow Zatim me zanimaju ove naredbe ili obavijesti , "Neprijateljski avion pravac 12" da li se oznaka 12 uzima u trenutku kada se avion pojavi i smjeru tj. položaja cijevi protuavijonskog topa ili ste to definirali već prije dolaska aviona.! Question
Arrow Zatim: "Kurs 182" ovo ne znam što uopće znaći.! Question No
Arrow Zatim: "brzina 650" , ovo je vjerojatno brzina aviona, na koji se način utvrđuje brzina aviona ili se to tek tako kaže samo da se kaže.! Question
Arrow Zatim: "poniranje 30" mislim da se radi o poniranju aviona, hajde to može proći vjerojatno se radi o spuštanju aviona pod određenim kutom. Exclamation Question
Arrow Ostali se podrazumjeva osim toga što ne znamo je si li ti negdje na njoj.!! bounce Very Happy Rolling Eyes Twisted Evil Exclamation

Vojnik Graničar: komentar modifikovan dana: 14.03.12 9:22; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   27.02.12 20:56

Arrow Jakagrabec.!!! sunny bounce

Arrow Jakagrabec, znaš što me zanima na ovoj tvojoj slici iz JNA.!! Rolling Eyes Twisted Evil Very Happy Exclamation Question

Citat :
(U "akciji" na vežbi ... kao ... Uzbunaaa!!! ... Neprijateljski avion pravac 12!!! ... Vidiiiim!!! ... Kurs182, brzina 650, poniranje 30 ... Praaatim!!! .... Paaalii!!!)

Arrow Zanima me kako se ovaj protuavijonski top okretao, je li imao neki elektro motor ili na neki drugi način "na principu bicikle".! Question
Arrow Drugo, ovih 5 vojnika oko toga topa, koji je njihov zadatak, jer mislim prilikom okretanja topa da oni smetaju No topu da se okreće u krug.! Question
Arrow Ili je to riješeno da se svi moraju okretati skupa sa topom. Twisted Evil Rolling Eyes Exclamation
Arrow Zatim me zanimaju ove naredbe ili obavijesti , "Neprijateljski avion pravac 12" da li se oznaka 12 uzima u trenutku kada se avion pojavi i smjeru tj. položaja cijevi protuavijonskog topa ili ste to definirali već prije dolaska aviona.! Question
Arrow Zatim: "Kurs 182" ovo ne znam što uopće znaći.! Question No
Arrow Zatim: "brzina 650" , ovo je vjerojatno brzina aviona, na koji se način utvrđuje brzina aviona ili se to tek tako kaže samo da se kaže.! Question
Arrow Zatim: "poniranje 30" mislim da se radi o poniranju aviona, hajde to može proći vjerojatno se radi o spuštanju aviona pod određenim kutom. Exclamation Question
Arrow Ostali se podrazumjeva osim toga što ne znamo je si li ti negdje na njoj.!! bounce Very Happy Rolling Eyes Twisted Evil Exclamation

Ovako otprilike koliko se sjecam (prosle su mnoge godine... Smile )
- Top se okretao ili ručno, ili pomoču benzinskog wankelovog motora. U slučaju na slici, bilo je u režimu ručnog upravljanja... desnom rukom na upravljaču za pravac, a lijevom za elevaciju.
- Vojnici na topu i oko njega su: nišanđija, (sjedi na topu), iza stoji komandir, koji i unosi elemente o kursu, brzini, uglu leta aviona u nišansku spravu, kako bi pomoču tih podataka došlo do odgovarajučeg preticanja... preostala četvorica su prvi i drugi dodavač i prvi i drugi punilac, koji su dodavali i punili top dobošima sa municijom. Priolikom okretanja topa, pratili su top i okretali se sa topom.
- Pravac 12, bio je osnovni pravac topa, koji se definisao kod postavljanja topa na položaj. Od tog pravca sedefinisao pravac od kojeg su se približavali avioni po pravcima kao na satu... (primjer ako bi nalet aviona bio sa leđa, to bi bio pravac 6... )
- kurs brzinu i ugao poniranja, morao je komandir topa da unese u nišansku spravu, a te elemente dobio bi preko veze od radarista ili vjerovatno u ratnoj situaciji radilo bi se o umječu komandirove procjene... možda sam to oko kursa pogrešno zapisao... u to nisam sasvim siguran... Embarassed ... a inače kurs 182 značio bi od prilike nalet aviona iz pravca juga... radi se o stupnjevima od 0 do 360... 0 ili 360= sjever, 90=istok, 180=jug, 270=zapad ... ali stvarno možda sam tu pogrešio... ne mogu da se sjetim, dali se radilo o kursu u odnosu na sjever ili o pravcu koji se odnosi na pravac postavljenog topa...
- da kod poniranja radi se o spuštanju pod određenim uglom...
- Ja sam na slici kao nišanđija na topu, pa sam sakriven iza nišanske sprave... Very Happy

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej   27.02.12 21:34

bounce Twisted Evil Wink Very Happy
Citat :
Arrow Arrow Arrow Jakagrabec.!!! sunny bounce

Arrow Ja sam na slici kao nišanđija na topu, pa sam sakriven iza nišanske sprave... sunny bounce

Arrow Bez obzira bio skriven iza nišanske sprave ili ne za odgovore imaš sa moje strene +.!!!! sunny bounce Rolling Eyes Twisted Evil Wink Very Happy Exclamation

Arrow I naj zadnje Ja i NIK ukidamo za tebe vize i dozvoljavamo ti ulazak na naše prostore.!!! sunny
Na vrh Go down
jakagrabec
Gušter
Gušter

M(j)esto Slovenj Gradec

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   29.02.12 8:47

bounce Twisted Evil Wink Very Happy
Citat :
Arrow Arrow Arrow Jakagrabec.!!! sunny bounce

Arrow Ja sam na slici kao nišanđija na topu, pa sam sakriven iza nišanske sprave... sunny bounce

Arrow Bez obzira bio skriven iza nišanske sprave ili ne za odgovore imaš sa moje strene +.!!!! sunny bounce Rolling Eyes Twisted Evil Wink Very Happy Exclamation

Arrow I naj zadnje Ja i NIK ukidamo za tebe vize i dozvoljavamo ti ulazak na naše prostore.!!! sunny

Hvala drugovi vojnici! Very Happy

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Niš, V.P. 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   29.02.12 10:19

Citat :
Arrow Arrow Vojnik Jakagrabec.!!! sunny bounce

Ovako otprilike koliko se sjecam (prosle su mnoge godine...)

- kurs brzinu i ugao poniranja, morao je komandir topa da unese u nišansku spravu, a te elemente dobio bi preko veze od radarista ili vjerovatno u ratnoj situaciji radilo bi se o umječu komandirove procjene... možda sam to oko kursa pogrešno zapisao... u to nisam sasvim siguran... ... a inače kurs 182 značio bi od prilike nalet aviona iz pravca juga... radi se o stupnjevima od 0 do 360... 0 ili 360= sjever, 90=istok, 180=jug, 270=zapad ... ali stvarno možda sam tu pogrešio... ne mogu da se sjetim, dali se radilo o kursu u odnosu na sjever ili o pravcu koji se odnosi na pravac postavljenog topa...

Hvala drugovi vojnici!

Arrow Arrow Arrow Jakagrabec, ne razbijaj glavu, ratovi su prošli, JNA je pokopana, JNA više ne poziva na obuku rezeriste, a nakon 32 godine budi
sretan ti i svi ostali što smo išta zapamtiti od toga kratkoga perioda provedenoga u JNA.!!!
sunny scratch bounce Twisted Evil Rolling Eyes Very Happy Smile Exclamation
Arrow Ima ih na ovome forumu pa ne napišu ni vojnu poštu u kojoj su bili, a kamoli nešto drugo važnije.!!! sunny bounce Wink scratch
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81   Today at 15:02

Na vrh Go down

Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/6Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81
» Niš, kasarna Stevan Sinđelić
» Pula kasarna Širola 1980/81
» Danilovgrad kasarna Milovan Šaranović, januar 1989. - jun 1989.
» Maribor, kasarna Vojvode Mišića VP 4095