FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kasarna Pantelej 88-89 maj

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorPoruka
masumir
Gušter
Gušter

Broj komentara : 11
Član od : 2014-04-16
M(j)esto Doboj

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    20.02.16 22:00

@lovac (citat):
@masumir (citat):
Jesam, ali mi nešto nikako ne ide postavljanje fotografija. Postaviću ih uskoro.
 Eee baš ti se zanedalo druže masumire...?
Jeste, druže lovac, priznajem. Čini mi se da si mi jednom dao uputstvo za postavljanje fotografija. Zamolio bih te još jednom za pomoć. Nije to bio jedini razlog, ostarili smo, nismo kao onda kada smo bili u JNA. Mladi, jedina obaveza je bila kako uhvatiti krivinu, šta pojesti, kako kidnuti u grad. Uhvatilo me more porodičnih i poslovnih obaveza, pa tek sada sjedoh da se malo vratim u mladost.
Na vrh Go down
21GO
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2014-11-22

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    11.04.16 22:20

Pozdrav Matijaz , i ja sam bio Maj 88/89  u VP 3038/11 ali sam dobio prekomandu u Bosilegrad na karaulu . Reci mi jesi li ti bio posle obuke cato u prvoj ceti ? Pozz.
Na vrh Go down
21GO
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    11.04.16 22:28

Pozdrav Matijaz , i ja sam bio Maj 88/89  u VP 3038/11 ali sam dobio prekomandu u Bosilegrad na karaulu . Reci mi jesi li ti bio posle obuke cato u prvoj ceti ? Pozz.
Na vrh Go down
plma
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2015-08-12

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    12.04.16 19:35

Pozdrav i tebi, 21GO. Nakon završene obuke i kursa za desetare bio sam neko vreme k-dir mitraljeskog odeljenja, a kad su se skinuli decembarci a među njima i dotadašnji čato (Lipničević), ja sam ga zamjenio, i tako sam ostao čato do kraja vojnog roka (16. maj 89). A mene ja nasledio Primož Banovec iz Ljubljane. Možeš, da ga vidiš pored mene na fotografiji, koju sam stavio pre nekoliko komentara unazad.
Na vrh Go down
21GO
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    12.04.16 20:56

Pozdrav ,,plma" meni je bio komandir voda ml.vod. tek bio došao sa staziranja a des. se nesjecam imena . Uglavnom su nam govorili da idemo poslije obuke u Surdulicu ali smo dobili Bosilegrad (karaula Slavce) gdje sam bio do 17.05. 89.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Pantelej 88-89 maj    Today at 1:16

Na vrh Go down

Kasarna Pantelej 88-89 maj
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Niš, VP 3038/4, Kasarna Pantelej, 1980/81
» Niš, kasarna Stevan Sinđelić
» ZAGREB Kasarna Maršal Tito 1986-1989.
» Kasarna "Maršal Tito" - Masline - Titograd = 87-92!
» Šibenik VP 2407/3 kasarna 'Ante Jonić' dec. 88/89