FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

JNA protiv NLO-a

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Brkakougar
Džomba
Džomba

Broj komentara : 118
Član od : 2015-01-15

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   08.10.16 21:31

Ja sam misljenja da su ovo samo lepe zanimljive price, jer dosadasnji merni instrumenti koji su dosegnuli u galaksiju i udaljenost neke postojece planete sa zivim inteligentnim bicima na sadasnjoj mernoj udaljenosti koji imaju savremenu tehnologiju cak 100-ak puta vecu od danasnje svetske tehnologije bilo bi im potrebno oko 70-godina da dodju do zemlje. Ako je moguce zamisliti koliko je napredna ta neka vanzemaljska civilizacija da moze da se se setka nama u posetu pa nazad, licno mislim da bi mi tj zemljani odavno bili necija kolonija.
Na vrh Go down
Gorica 660
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 719
Član od : 2016-06-20
Dob : 45
M(j)esto Brčko dc, BiH

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   08.10.16 22:03

@Brkakougar (citat):
Ja sam misljenja da su ovo samo lepe zanimljive price, jer dosadasnji merni instrumenti koji su dosegnuli u galaksiju i udaljenost neke postojece planete sa zivim inteligentnim bicima na sadasnjoj mernoj udaljenosti koji imaju savremenu tehnologiju cak 100-ak puta vecu od danasnje svetske tehnologije bilo bi im potrebno oko 70-godina da dodju do zemlje. Ako je moguce zamisliti koliko je napredna ta neka vanzemaljska civilizacija da moze da se se setka nama u posetu pa nazad, licno mislim da bi mi tj zemljani odavno bili necija kolonija.
 Ne znam šta da ti kažem na komentar prijatelju, činjenica je da apsolutno svako ima pravo na svoje mišljenje i stav ali smatrati da smo sami u ovolikoj galaksiji, milionima galaksija, svemiru, cijelokupnom univerzumu je po meni prilično da se izrazim tako drska i egoistična....

Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   08.10.16 22:22

Nisam napisao da samo zemlja ima civilizaciju, ali smatram da i mi jos uvek nismo otkriveni kao sto nismo ni mi druge otkrili, u slucaju da smo otkriveni to je sigurno mnogo naprednija civilizacija u tehnickom smislu, e ako ima i malo slican sastav ( recimo mozga ) kao mi ljudska bica mi bi do sada bili kolonija. Nadam se prijatelju da i ova i predhodna poruka nisu bile iskljucive u pogledu nepostojanja neke druge civilizacije, nego samo da jos nismo otkriveni i obratno.
Na vrh Go down
Gorica 660
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

M(j)esto Brčko dc, BiH

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   08.10.16 22:24

@Brkakougar (citat):
Nisam napisao da samo zemlja ima civilizaciju, ali smatram da i mi jos uvek nismo otkriveni kao sto nismo ni mi druge otkrili, u slucaju da smo otkriveni to je sigurno mnogo naprednija civilizacija u tehnickom smislu, e ako ima i malo slican sastav ( recimo mozga ) kao mi ljudska bica mi bi do sada bili kolonija. Nadam se prijatelju da i ova i predhodna poruka nisu bile iskljucive u pogledu nepostojanja neke druge civilizacije, nego samo da jos nismo otkriveni i obratno.

Kažem, sve je moguće....teška tema u svakom slučaju   Idea silent Razz

Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   08.10.16 22:45

Naravno slazem se, cak i neki astro- fizicari recimo Nemicki slazu se u udaljenosti od do i to su neke pretpostavljene godine 70-k, za odlazak i povratak do trenutno naj udaljenijeg mesta. Ima jedan misteriozni podatak o poseti cini mi se 1870, i ta godina je uzeta namerno da bi se moglo vremenski manipulisati i stvoriti prividnu stvarnost dogadjaja, jer je isto godina posetilaca navodno zabelezena 1943, iz iste kuhinje je namenski servirano, dok u naucnim institutima morala se krojiti neka prica gde je sve nezvanicno, dakle podgrejati pricu za razne eksperimente, a ljudski organizam jos uvek izgleda primitivno stvoren podlezan svemu i svacemu.
Na vrh Go down
pucflek
Džomba
Džomba

Broj komentara : 108
Član od : 2016-02-26

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   09.10.16 13:26

Filmska industrija i snimke amatera za sada "rijesavaju" probleme malih zelenih i da li su vec ili ce tek pokucati na nasa vrata ili cemo mozda mi pokucati na necija vrata.  
  Ali vrlo je hrabro tvrditi,da smo mi jedini oblik zivota u svemiru. Sad - kakav je taj zivot i gdje, je vec drugo pitanje!
  Brojke: u vidljivom svemiru postoji oko 100 milijarda divovskih galaktika i 7 bilijona patuljastih galaktika. U prvim ima do bilijona zvijezda, u malim do deset milijuna zvijezda. Vec sam napisao, ne vjerujem, da smo bas jedini balkanci u svemiru?! Very Happy

Galaktike su masivni sustavi sastavljeni od zvijezda, plina i prasine i tamne tvari koje na okupu održava gravitacija.

...galaktika nepravilnog oblika...

...spiralna...

...elipcasta...

Na vrh Go down
Gorica 660
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

M(j)esto Brčko dc, BiH

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   09.10.16 19:45

U filmu "Kontakt" koji je snimljen 1997 godine po romanu Carl Sagana sa Jodie Foster u glavnoj ulozi je po meni prikazan jedan od (teoretski) mogućih logičnih načina putovanja sa/na udaljene planete.

...........

Džomba
Džomba

Broj komentara : 108
Član od : 2016-02-26

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   12.11.16 16:27

Ako ste ovog vikenda razdrazljivi, nervozni, slabo spavate...ne krivite sebe. Krivac je mjesec. Pun mjesec.
Tako blizu Zemlje nije bio od 1948 godine. Izgledace 15 % veci i 30 % svjetliji,a i bice blize 28.000 km nego obicno.

Na vrh Go down
Gorica 660
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

M(j)esto Brčko dc, BiH

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   12.11.16 18:00

Bio bliže ili bio dalje a isto tako bio manji ili veći ja u svakom slučaju ne mogu zaspati bez dvije bombonice Sanvala sunny
..........

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 18525
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   28.11.16 2:00

Novi list 28.10.1954.
NLO nad Senjom i Rabom...

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: JNA protiv NLO-a   Today at 4:47

Na vrh Go down

JNA protiv NLO-a
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» BITKA KOD KURSKA
» BROM U ČAJU? ISTINA ILI SAMO PRIČA.....
» INŽENJERIJA
» JNA protiv NLO-a
» LJUBLJANA 1988/1989