FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Fudbal

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
AutorPoruka
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   08.08.13 8:55

Pozdrav Momire.Gledam malo na gogle earth gdje se nalaziš pa vidim da ti je najbliži teren za ribolov Tisa,jesam li u pravu.

Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2013-07-23
M(j)esto srpska-crnja

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   08.08.13 12:18

Pozdrav-Lacos-imam-i-nesto-blize,ali-za-TISU-SVE-JE-TO-SICA-veliki-pozdrav
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2465
Član od : 2009-08-19

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 10:32

Bez imalo zezanja Zdravko Mamic mi se svidja.Tesko je naci menadzera koji je uspio prodati (za veliki novac)toliko mladih igraca.Na zalost to je neminovnost (prodaja talenata),jedini nacin da klub finansijski opstane.
Zahvaljujuci Mamicu i njegovim menadzerskim sposobnostima Dinamo je mamac za mlade igrace i vjerovatno jedini profitabilni klub na prostorima Ex Yu.Ovaj danasnji poraz protiv Austrije je zaista poslovna katastrofa,vjerujem da im Dinamo uz pametnu igru moze zabiti 2-3 komada u uzvratu.
Naravno uz dosta srece.
Bice zanimljivo videti ko ce biti Krunin naslednik.
Gdje su braca Kovac,mozda jedan od njih-bilo bi dobro za mlade igrace da ih trenira neko od legendi.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 10:57

Milutine pozdrav još jedanput.Vidim pratiš nogomet na našim prostorima ali nisi dovoljno upoznat.Što se dinama(namjerno malim slovom)tiće i velike love koju je digao Mamić na prodaji igraća nema nikakove veze sa dinamom,već je to lova od tog gospodina koji snjom radi što ga volja a najmanje to da bi s tom lovom napravio neke rezultate u Evropi i igrom na terenu privukao gledaoce na utakmicu.Neznam dali znaš da je ulaznica za tu utakmicu koštala 6 kuna ili da ti bude lakše 1,2 US dolara.Pa gdje to ima u svijetu,samo kod Mamića.Cijelom ligom dirigira Mamić a i cijelim savezom.On dirigira ko će igrati za reprezantaciju kako bi ga mogao prodati,a da pritome ne plati državi porez je klub funkcionira kao neprofitna organizacija .To ti je samo nešto o tom gospodinu a pošto ti i ja nisam navijać dinama,više će možda napisat neko od pravih navijača kojih na jučerašnjoj utakmici nije ni bilo.Prije sam obavezno kupovao godišnju kartu za NK Varteks i bio na svakoj utakmici a sad zbog takve gospode uopče ne pratim domaću ligu.Ja i moj sin prebacili se u Evropu,ja Barcelona a sin Chelsie.Basketball Basketball
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 11:09

Pratim fudbal na nasim prostorima,narocito nekadasnju veliku cetvorku.Mnogo je mucki danas.Pogledaj sta radi Karadzic u FSS.O Mihajlovicu ne bih trosio ni reci,odrekao se kvalitetnih igraca zbog nekakve sujete(ne igra mu Ivanovic protiv Makedonije-ludilo-pa circus sa himnom-Ljaljic).Nogometni Savez Hrvatske ima srecu sa Markovicem,rezultati nacionalne selekcije  pokazuju da covjek  radi dobar posao.
A da je Mamic autokrata-vjerovatno jeste.
Ja bih zaista voleo da udju i ove godine u Ligu Sampiona.

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 11:22

Dinamo je danas zaista imao veliki peh(gledao sam utakmicu),trebao je dati 2 gola u prvom poluvremenu,posle bi ih punili.Prvi gol je ocajna greska Zelenike,to unosi nervozu u odbrani kada se ne vjeruje golmanu.Iskljucenje je bilo preostro.Kod drugog gola Pivaric je izradjen kao beba I opet Zelenika-onaj sut se brani,manje vise plasirana poluvisoka lopta.
Moze Dinamo proci,uz dosta srece ,garant su kvalitetnija ekipa

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 11:29

Nemoj Milutine ni spominjat Markovića i NSH,i njih ti je držao Mamić kao što drži i ove.Jednom riječju cirkus kojeg plaća narod a vrhnje ubiru Mamić i ekipa oko njega.Neću više pisat o ovoj temi jer mi je samo raste tlak a banda i dalje radi što oće.Bolje nešto drugo-vino,žene,  rock & rol.
PS-nisi mi odgovorio na pp

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 11:42

Vazi.Poslao sam ti sada PP.Nesto koce-vidim da sam neke poruke poslao pre par dana i josh su u izlazu-Tvoja PP ce ti sve objasniti.
O fudbalu I Dinamu purger ce vjerovatno dati svoje misljenje.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 11:54

Još malo treba pričekat Milutine,još se im suze nisu osušile Batine,mislim na Purgera i druge Dinamovce bounce
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 12:17

Moj mladji sin igra fudbal.U decembru puni 15 godina,na jesen polazi u srednju.Vec su ga uzeli za startera u prvi tim skole.Bio je ovog leta u kampu 15 dana,za Labor Day vikend(prvi ponedeljak u septembru idemo na nekakav turnir u Ohajo,nastupa za lokalni seniorski tim kao pozajmica.Igra beka,poprilicno je ofanzivan.Vec "grebe"za leto 2014,hoce da ga uguram u Zvezdin kamp.
Ne verujem da moze nesto uraditi u fudbalu,nije loshe da igra,bolje nego da gubi vreme pored kompa .
Videcemo sta ce biti,sada treniraju 6 dana-kada pocne skolska godina 5 dana treninzi,plus nedeljom utakmice.
Nevjerovatno-izgledom(ne i igrom naravno)posjeca na malog Halilovica,zna za njega i obozava ga.

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   22.08.13 21:08

@milutins (citat):
Moj mladji sin igra fudbal.U decembru puni 15 godina,na jesen polazi u srednju.Vec su ga uzeli za startera u prvi tim skole.Bio je ovog leta u kampu 15 dana,za Labor Day vikend(prvi ponedeljak u septembru idemo na nekakav turnir u Ohajo,nastupa za lokalni seniorski tim kao pozajmica.Igra beka,poprilicno je ofanzivan.Vec "grebe"za leto 2014,hoce da ga uguram u Zvezdin kamp.
Ne verujem da moze nesto uraditi u fudbalu,nije loshe da igra,bolje nego da gubi vreme pored kompa .
Videcemo sta ce biti,sada treniraju 6 dana-kada pocne skolska godina 5 dana treninzi,plus nedeljom utakmice.
Nevjerovatno-izgledom(ne i igrom naravno)posjeca na malog Halilovica,zna za njega i obozava ga.
Pa možda mu je veliki Halilović tata.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 8:06

Evo Rijeka je pokazala da se nogomet ipak igra za navijače tj gledaoce.Svaka čast
navijačima obijeh ekipa za prekrasno navijanje.Koja je to razlika od dana prije.
Pišu internetski portali da je razlog u tome što u ZG navijačima poslužuju škampe i kavijar pa nemaju vremena navijati,dok su u Rijeci ljudi platili ulaznice da bi gledali nogomet Basketball
Na vrh Go down
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 11:34

Uvijek me obraduje kada neki manje "izvikan" tim sa ovih prostora napravi neki uspijeh. Bravo za Rijeku. cheers
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 13:26

Tako je Stazio,mene ova Rijeka podseca na onu staru iz vremena Vladana Desnice.Ova utakmica me podsetila na onaj njihov legendarni susret sa Realom u kupu UEFA pre nekih 30-ak godina.
Matjaz Kek je napravio dobru ekipu.
Zelim im mnogo srece u uzvratu.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 13:31

Vladan Desnica bio je gluhonijem,izvrstan igrač.Nemogu se sjetiti protiv koga je dobio žuti karton radi prigovora sucu.Jedno vrijeme to je bila glavna fora.silent silent
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 14:09

Upravo tako,i ja se sjecam tog detalja i Vladanovog zutog zbog prigovora,jeste bila u to vrijeme glavna for a.Bio je plavokos,brz,prodorno krilo.On i Kustudic su bili ubojiti tandem.
Nego,kako se zvao cuvena zvezda Rijeke prije te generacije,vjerovatno najveca legenda sa Kantride,imao je i zavidnu internacionalnu karijeru

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 15:51

Sjetio sam se u pitanju je legendarni Joska Skoblar.A Desnica,moguce da mu je ime Damir a ne Vladan?

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 18:53

Prvi su pobijedili druge. Dresovi iz moje kolekcije.Very Happy 

Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 19:21

@pukovnik (citat):

Pukovnice, ti stvarno imas kolekciju dresova raznih timova, ili su to mozda samo tvoji omiljeni klubovi?. U svakom slucaju bravo za to cheers

Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   23.08.13 21:22

@SveJug (citat):
@pukovnik (citat):

Pukovnice, ti stvarno imas kolekciju dresova raznih timova, ili su to mozda samo tvoji omiljeni klubovi?. U svakom slucaju bravo za to cheers

Stvarno imam zavidnu kolekciju dresova jer sam tri godine bio u Nadzornom odboru jednog hrvatskog prvoligaškog kluba pa mi nije bilo teško doći do dresova. Osim toga neki prijatelji mi igraju po stranim klubovima i reprezentaciji pa me i oni "snabdjevaju". Evo još par.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   24.08.13 11:10

Svaka ćast pukovniće,kad se pogleda konfekcijska veličina tvojih dresova dali bi se čak i obućLaughing Laughing
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   24.08.13 11:45

@lacoš (citat):
Svaka ćast pukovniće,kad se pogleda konfekcijska veličina tvojih dresova dali bi se čak i obućLaughing Laughing
Ponekad ih i obućem. Službena klubska majica i dres Dinama iz Kijeva i isto to ali od Spartaka iz Moskve. Very Happy 

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   24.08.13 12:02

Svaka čast.Stavi u ormar lavande da ih ne izgrizu moljci rabbit rabbit
Na vrh Go down
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   24.08.13 12:05

@lacoš (citat):
Svaka čast.Stavi u ormar lavande da ih ne izgrizu moljci rabbit rabbit
Nema tu više pamuka i svile, samo sintetički materijali, moljci to ne jedu. Very Happy
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   24.08.13 14:35

Ti Stazio misliš na krive moljce Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Today at 1:47