FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kasarna Ohrid septembar '89.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
hercegovina
Gušter
Gušter

Broj komentara : 45
Član od : 2014-11-13
Dob : 50
M(j)esto Trebinje

KomentarNaslov komentara: Pa dobro došao klaso...javni se kada stigneš..pozzZZzZ za Mali Zvornik   Thu Jan 07, 2016 11:58 am

@Zoran Stankovic (citat):
Ja sam bio u Ohridu , malo pre svih Vas 85/85.

Od tih imena koje pominjete secam se Keme Djoze  potporucnik je bio.. Kapetan Kovacevic Dragan je bio neki artiljerac . U to vreme komadant puka je bio ratko Mladic. Nisam bio granicar vec u raketnom vodu .. Bio sam vozac , obisao sam mnogo puta Sveti Naum , Cafasan .. oficir  Divkovic Boris se pominje na internetu kao placeni ubica  ... Pitam se da li je totaj covek.
Na vrh Go down
DEJAN DESETAR
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2016-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Ohrid septembar '89.   Mon Feb 29, 2016 9:45 pm

ZDRAVO SVIMA I JA SAM BIO DEŽURNI NA 244 I BIO SAM SA VOZAČIMA IMA LI KOGA 89/90 MAJSKA KLASA 
PRVO SAM BIO U TITOM VELESU ONDA NA KURSU ZA DESETARA TAMO KOD ČAFASANA ONDA NA MALI VLAJ POSLE U KOMANDO NA 244 I POSLE KAO ČATO MEHANIČAR 
AKO JE BILO KO BIO TADA NEKA SE JAVI
 LEP POZDRAV IZ SLOVENIJE DEJAN MAJHENIČ
Na vrh Go down
oktobarac 82/83
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2016-09-14

KomentarNaslov komentara: oktobarac 82/83   Fri Sep 16, 2016 4:25 pm

Drugari, jedva nađoh ovaj forum....nešto me ovih dana sve navodi da ću naići na drugare iz moje klase OHRID 82/83 oktobar ,2.čete streljački vod
Ml.vodnik Zindović, dedetari Passero Rollando, Divković, Gajić i Milojčić. , Davno beše pa nisam baš siguran.
Sa mnom bili Jakovljević Niš, Rofa Kikinda, Sudimac BG, Cakaj Kosovo, Trivković, Majić, Grgić, Husić....Horvat, Nikolići ostali. Javljajte se.
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3108
Član od : 2012-10-22
Dob : 50
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Ohrid septembar '89.   Fri Sep 16, 2016 8:53 pm

oktobarac 82/83, dobro dosao na forum!
Na vrh Go down
oktobarac 82/83
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2016-09-14

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Ohrid septembar '89.   Mon Sep 19, 2016 2:56 pm

@dpuric (citat):
oktobarac 82/83, dobro dosao na forum!
ne snalazim se gde i kako ovo funkcioniše
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kasarna Ohrid septembar '89.   Today at 2:05 pm

Na vrh Go down

Kasarna Ohrid septembar '89.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kasarna Ohrid septembar '89.
» Ohrid graničari
» KASARNA SINKOVCI LESKOVAC KLASA SEPTEMBAR 1986.
» Kasarna Pirot VP 8297...septembar 1989/90
» VP 7059 Ohrid