FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Prokuplje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
vozac 1965
Gušter
Gušter

Broj komentara : 54
Član od : 2015-02-15

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   16.02.15 15:00

Evo javljajuci se na ovaj forum u startu sam napravio gresku dajuci netocan broj VP gdje sam sluzio i to se ponavlja evo i u daljnjem pisanju posebno sada kada ovim putem trazim dvojicu drugara koji su bili samnom da ponovo nepisem o kojima se radi vidljivo ako se procita sta sam pisao prije a tocan broj VP Prokuplja gdje sam sluzio od 5 mj 1985 kamo sam dosao kao vozac iz Kiceva do skidanja 21 03 1986 je VP 8147-5 inzinjerija i to pontonjerija -pontonski mostovi kod Delibasic Zorana
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   16.02.15 19:41

Za vrijeme mog boravka u Prokuplju imali smo jedan marš na planinu Mali Jastrebac a u sklopu neke velike vježbe inžinjerije.Mi smo išli da vidimo šta to rade mineri tj.kako se ruše stabla ,neke stijene itd.Uporedo sa tom pokaznom vježbom nešto malo dalje od nas na rijeci Južna Morava su pontonirci sklapali pontonski most preko kojeg su kasnije prelazili tenkovi.Pošto si bio vozač tih pontona možeš li objasniti da li je naša kasarna sama imala dovoljno tih pontona za prelazak veće rijeke kao što je Južna Morava ili je to radila zajednički sa nekom od Niških kasarni koja je imala pontone.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   16.02.15 20:48

Koliko ja znam bilo je dovoljno pontonskuh mostova za J Moravu tamo gdje smo mi to odrađivali cak sta vise bilo je i koji u  rezervi ako bi bila na nekim mjestima sira nitko drugi nije sudjelovao niti iz bilo koje druge kasarne pa ni iz Nisa  osim ako su bile neke zajednicke vjezbe ja nisam sudjelovao i neznam po tome pitanju - posto si naceo tu temu o mostovima evo ti ukratko tijek te operacije postavljanja znaci govorim ti sa svoga stajalista vozaca mi smo te mostove vozili i dosta je bilo zeznuto jer probija normalne granice sto se tice sirine da nekazem neznam sada koliko je jedan bio tezak pa zakljuci kako je meni a vjerujem i vecini bilo na pocetku jer doci iz Kiceva sa frisko polozenom kategorijom za kamion i odmah na takvu grdosiju sjedas i vozi i to je bilo sve ok međutim dolaskom na Moravu kada sam vidio onu ukopanu rampu znaci gdje ces ga ispustiti nije nikome svejedno od nas tijek je krecuci se unatrag dolazis do same vode sa zadnjim tockovima i tada se naglo staje na kocnicu i povlaci rucna moram napomenuti da pontonjerci znaci bili su pontonjerci i remorkeristi u inzinjeriji pontonjerci prije samoga spustanja kamionom oslobađaju sami p most na kamionu od sigurnosnih osiguraca da kazem i sl i tada kao sto sam napisao ide se sa spustanjem dakle povlaceci rucnu i naglim stajanjem na noznu kocnicu  sam most izlece sam sa kamiona i pada u vodu kamion na sebi ima sl kao vlak sto ide po sinjama znaci neku vrstu sinja na jednoj i drugoj strani dolaskom u vodu on se otvara sam znaci na ljevu i desnu stranu tada dolaze pontonjerci naravno tamo su oni sa remorkeristima koji su zaduzeni da dotegle remorkerom ako koji se odvoji pobjegne i sl oni uglavnom pridrzavaju most dok se ne doveze drugi i pusti tada ih zajedno sklapaju dok se ne premosti Morava znali smo iskoristiti i potom otici normalno preko mosta tamo preko Morave neznam kako se prvo selo zvalo znaci navecer u izlazak Samo  rasklapanje mosta ide istim sistemom kako su ga sastavili tako ga pontonjerci i rastave i onda smo mi ponovo na redu postoji na mostu uze koje se stavlja na kamion ucvrscuje veze most te  ima svoju određenu duzinu i mi most iz kabine rucicom -cekrkom povlacimo do samoga kamiona i tada nastaje najtezi dio za one slabijih zivaca poslije nam je bila rutina most se propinje na zadnji kraj i mora normalno sa obe strane sjesti na te da kazem sinje i dalje ga povlacimsa time sto se tada kamion prednji kraj podize u zrak zbog tezine i u jednom momentu dosegne visinu gotovo da se mozes zavuci tj stati ispod njega kada pređe most onu kako ja kazem vagu tada se prednji kraj jednostavno spusti dolje i krece se prema izlazu gore i to je to Ima vjerovatno sitnica koje sam zaboravio ali eto koliko se sjecam probao sam opisati tijek spustanja p mosta i poslije kada se sastavi -rastavi njegov tijek vracanja na kamion To je bio moj posao kao vozaca u Prokuplju Jos neke zadace sam imao kao i ostali vozaci iz jedinice a to je da smo znali biti razvodnici tk razvoditi strazu po punktovima a to je bilo kada nam je jedinica davala kasarsku strazu 7 dana mislim da je bilo trajanje i uvijek netko je bio kuci netko u stacionaru i sl tako da smo i tu ucestvovali a slag prije kraja moga vojnog roka je bio 10 ak dana kada sam isao sa ostalima iz kasarne u Priboj po nove kamione za inzinjeriju i pjesadiju znaci to je sigurno i bilo negdje 10 03 1986 tada smo u Prokuplje dotjerali kontigent od nekih neznam 20 ak kamiona sve novo Znam da smo i nocili u T Uzicama u kasarni i tamo sam nasao zemu kako smo se zvali tu od mene iz susjednog mjesta bio u Uzicama u vojsci Evo jedan malo detaljniji opis mojih radnih zadataka i sl za vrijeme u vojsci za greske a vjerujem da ih ima u pisanju sam sam kriv jer mi je gramatika u skoli uvijek bila losa strana
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   16.02.15 21:52

Vrlo dobro  vozač 1965 objašnjeno iz prve ruke kako je Južna Morava premošćavana putem pontonskih mostova.Ovdje imaš temi puno pa možeš šetati i uključivati se tamo gdje smatraš da možeš dati doprinos pa i Kičevo gdje si bio na obuci.Pozdrav.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   16.02.15 23:44

Pozdrav i tebi evo upravo sam se oglasio i na stranici Kicevo mislim da je malo opsirnije i onoliko koliko se sjecam- također bi volio da se ukljuci netko iz moje te generacije sluzenja vojske pa bilo to iz Kiceva ili Prokuplja  Na onoj stranici kao i ovoj  vjerovatno iz gramatike bi dobio losu ocijenu ali bar mi je rukopis citljiv ako nisam stavljao tocke zareze te pisao velika slova
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 16:35

Ponovno se javljam na ovu stranicu i evo gotovo svaki dan od kada sam se prijavio na ovaj forum JNA razlog sto sam se sjetio jos nekih zanimljivih stvari događanja u vojsci koje sam ja prozivio i koje zelim podijeliti na ovome forumu koji i je napravljen za te stvari Zao mi je sto se nitko nije ukljucio ako je procitao dosadasnja moja pisanja a bio je moja generacija kada smo sluzili JNA-ali ima vremena Dakle ovako dolaskom iz Kiceva u  prekomandu Prokuplje - znaci u neke kasne sate smo stigli  ali prije ponoci u kasarnu i dobili smo svako krevet normalno do jutra da prespavamo kada smo se drugi dan kako Bog zapovijeda smjestili međutim u neko doba ujutro 2-3 sata taman smo ako se moze reci zaspali neka galama lomljava lupanje vriska pjesma sto je sve pokazivalo da izgleda ima i pijanih da kazem kad ono stare đombe koje su bile pred skidanje koja klasa necu pogađati i nebitno vec bitan  tijek događanja ulaze redom u spavaonice i dolaze u kojoj sam i  ja te uz vikanje bude ostale ...koji su gusteri stigli u prekomandu vice  naravno u toj sam spavaonici bio samo ja ostala moja 4 drugara samnom koja su stigla iz Kiceva evo neznam gdje su spavali u kojoj spavaoni al nebitno te nastavlja-jedan od njih ako nemisli gorjeti diz se i sa nama ajde moram napomenuti da je gorenje sibice kada se stave među prste bilo sitnica spram gorenja koje sam vidio kada su drugaru stavili hepo kocku mozete zamisliti kako mu je bilo i koliko je poslije toga posjecivao stacionar naravno da sam se ja javio ne zbog gorenja ili sl vec zbog akcija da kazem dakle idemo se odmah prilagoditi situaciji u kojoj se nalazis Otisao sam sa njima u grad i to kod pontonskih mostova gdje su bili odlozeni u krugu kasarne postojao je prolaz kroz zicu vojska ga sama napravila ali toliko blizu si prolazio pokraj njih da kada smo se vracali iz grada to je vec bilo samo jutro onako oni pijani a i ja sa njima ne vise trezan i da sam tek ujutro vidio sta mi je ostalo od odijela tj kako je bilo zamasceno od tot masti koja je bila na onim osiguracima i sl na mostovima Taj moj izlazak sa njima se kasnije pokazao dobar iz razloga sto me nitko poslije nije dirao i u onom smislu palio i sl jedino nisam imao izlazno odijelo jakna hlace ali su mi drugari nabavili Samo da napomenem gdje smo isli u grad i gdje se to pilo i koji je to lokal radio do kasno ujutro nikada nisam saznao jer sam popio sa njima i to dosta i poslije toga nikada nisam tako prosao i tamo vise isao  mada je bilo izlazaka redovnim putem u grad a i odlaska po pice- tamo gore kod veze se  izlazilo bio je prolaz Ima jos jedan događaj za ovaj puta a to je da kada smo otisli na teren sa p mostovima na  Moravu na vjezbu 3 tjedna se ostajalo mislim da po povratku sam nasao obijeni onaj plavi orman metalni  gdje smo drzali stvari i u njemu nisam nasao nista sem onih to mi netko ostavio stare sportske gace isprane da se gotovo boja vec nije mogla prepoznati sve drugo otislo a ni svoj lokot nisam nasao jel su ga obili to mi je i bila greska i netko namjerno obio jer sam stavio veliki lokot gotovo sto bi reko ko saka i normalno sto sam ja uvijek govorio sve je to islo u vojni rok da ga je netko obio Bilo je jos puno događanja za danas toliko sutra vjerovatno se javljam novom pricom ali istinito događanje koje sam prozivio i zato bi volio da se jave oni koji su bili samnom  jer vjerovatno i oni neki imaju svoju pricu gdje sam i ja sudjelovao ili ne ali da se prisjetimo tih godina i dozivljaja kada smo sluzili vojsku

s
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 19:58

U kojem si paviljonu inžinjerije bio.Ovdje na ovom satelitskom snimku ima dosta objekata koji su kasnije
nastali.Brojevima od 1-4 proizvoljno označio sam paviljone od inžinjerije stim da pod brojem 4 na gornjem
spratu je bila pozadina(intedanti i tehnika).Inače i kod mene u tehniki je bilo nekih 8 vozača i oni su takođe
iz Kičeva dolazili.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 20:23

Po ovome kako si opisao za 4 paviljon da je bila pozadina ...-tu mi je također zemo sluzio majac 86 bio klasa znaci u 4 paviljonu a ja sam bio u 1 i to gore na katu imam dosta slika i na postrojavanju na pisti te komplet svo cetvoricu starjesina  uslikanu sa Delibasicem Z na celu slika unutar paviljona .ludih slika na nacin da sam slikan sa harmonikom automatom i sl iskreno neznam kako bi ti objasnio tada sam se slikao dao da mi se tko god zeli upise u rokovnik jer sam znao da ce mi to trebati u neko naredno vrijeme kada prođu godine te da cu se sastati sa nekima iz vojske eto ludi rat napravio svoje i dobro je da se pojavio ovaj forum i mislim da na neki nacin vecina koja se javljaju sa komentarima sjecanjima i svime ostalim na ovom forumu na kraju misli jednako idemo se sjetiti kako nam je bilo vratiti uspomene iz tih dana ipak za mene su to velke emocije Ja bih mogao roman napisati koliko imam sjecanja koje me veze za Prokuplje a vidis i sam da svaki dan napisem dobar clanak  eto za sutra na ovoj stranici ce biti također zanimljivo a radi se naravno istinito sto se desilo kada sam ja i dvojica drugara jedan desetar isli u grad u kontrolu vojske kada je vojska bila u gradu poznato ti je da vojne policije nije bilo i da je sama vojska isla vikendom obilaziti naravno morao je jedan biti desetar
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 21:02

Potkrala mi se greska kada sam napisao za zemu je da je bio majac je ali 85 a ne 86 i bio je u 4 paviljonu -pozadina  nego da te pitam opce poznato meni je bilo dok sam ja bio u Prokuplju da su iz moje jedinice poslije obuke bili rasporedeni npr vojnik koji je radio kada smo isli na kupanje zatim  postar i  tzv kafeđija te vojnik tamo u onoj maloj prostoriji kada se ide na kupanje obicno pistom smo isli prije kupanja je bila ta prostorija u kojoj je bio vojnik zaduzen za wc i sl ako se zastopa i sl i to je bio vodoinstalater barem dok sam ja bio u vojsci- dali je to slucajno se poklopilo da su bili iz moje jedinice na tim tada radnim mjestima ili poslije kada si ti dosao da su bili i iz drugih jedinica
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 21:47

Iz moje VP 4313/1 koliko me sjećanje služi nisu davani vojnici za te poslove osim u kotlovnici gdje je jedan vojnik iz moje jedinice bio pomoćnik civilnom licu na tom poslu i bilo je kurira u komandi koji su naravno i kafe pravili.Mislim da su iste vojne pošte davali konstantno vojnike za te poslove koje si naveo.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 22:01

Znaci ipak iz svih pretpostavljam onda jedinica bilo je vojnika koji su imali određena radna mjesta u kasarni jedna velika prednost nad ostalima tada smo imali jer smo mogli na kupanje gotovo svaki dan osobito ljeti kada je bilo vruce i kada  smo bili na onom stadionu kod veze na nogometu  ali da ne ispadne da smo samo tamo bili igrali smo i na onom velikom stadionu sada ga se sjetih  gdje su bile neke sprave sada dali je to bilo za vjezbu ...imam i od tamo po koju sliku dali Dali je na prijemnoj tamo kod kapije jos uvijek bio onaj telefon za vojsku kod samog ulaza u prostorije gdje je bila vojska koja je tada davala strazu
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 22:59

Sprave o kojima govoriš a nalazile se iznad igrališta su bile prepreke za izvođenje pješadijske obuke.Za vrijeme jutarnje fiskulture smo lagano trčali do tih prepreka i nazad na pistu gdje se je i obavljala vježba od 1-8.Meni lično je na svakom jutarnjem trčanju izazov bio onaj veliki štrik za penjanje  i moje trčanje je bilo do tog štrika,penjanje i polako nazad na pistu gdje smo radili te vježbe.Što se tiče te govornice nisam se nikad obazirao na nju jer je nisam ni koristio jer sam imao druge mogućnosti telefoniranja besplatno u saradnji sa vezistima.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   17.02.15 23:09

Hvala i tebi na odgovorima i evo jedno pitanje prije nego sutra malo vise napisem i o tome a radi se dali su vam bile popularne trenerke ....samo toliko
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   18.02.15 22:15

Vozač 1965 o kakvim trenerkama je riječ.Da li odjevni predmet ili nešto drugo?
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   18.02.15 22:36

Tako je trenerke odjevni predmet naime opce je poznato da je puno vojske tada imalo sa sobom trenerke u kojima se islo u grad naravno onaj tko je isao u njoj nije imao izlazak mada se islo i tokom tjedna-da kazem bjezalo ne samo kada su bili izlasci Kako ti je poznato nije vojne policije bilo pa su iz kasarne bili zaduzena vojska tj desetar i dva vojnika koji su bili u obilasku kada je vojska izlazila Ja sam bio jednom prilikom u tom obilasku sa drugarima i mogu ti reci da je bilo gotovo  vise vojske nego civila u gradu mislim i sa ovima u  trenerkama tada cak i iz moje jedinice i svi ono plate pice da se suti jer trebali smo ih prijaviti...i Hvala Bogu nije bilo nekih događanja da se dolazilo iz kasarne kampanjolom i vodilo u onaj pritvor ako je to bio kod prijavnice ako bi se neko napio i pravio vece probleme Tko nije imao trenerku normalno da se i posuđivala i sve u svemu bilo je dobro
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 9:57

Dobro ste se dovijali sa tim trenerkama za izlazak u grad mada je to bilo rizično u slučaju kakve iznenadne uzbune.U mojoj jedinici gdje sam boravio nekih 9 mjeseci takvog izlaska nije bilo ali jes  ilegalnog sa dobijenom knjižicom na povjerenje da ne nastrada ćato u slučaju nečeg nepredviđenog.
Imao sam jedanput takvu frku sa PP uzbunom a nema vojske dovoljno da bude na broju ali srećom pomogli intedanti i sve se zataškalo.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 10:45

Ma kako se kaze sve je to islo u rok vojne sluzbe i proslo je da nitko nije dok sam ja bio stradao na nacin da je prije morao biti otpusten iz vojske ili sl Znam da su jednoga zvali Jampi i taj je bio starija klasa od mene ali ne iz moje jedinice  On se malo vise isticao u pogledu da kazem vojnicki u nedisciplini koja je znala zavrsavati pritvorom vjerovatno je tu ukljucivalo i neke teze elemente povrede vojnickog zakona stoga je i bio po pritvoru Sinoc se javim na stranicu vp Nis-Leskovac i malo nelagodno sam bio iznenađen drugarom na odgovoru -  pitanjem sto sam postavio nije islo njemu vec u onom smislu tko zna neka se javi ukratko dao sam opis moga tijeka dolaska u vojsku mozda opsirnije nego sam trebao i da sam sa drugarima iz VP Prokuplje sudjelovao na sportskim igrama Niske armijske oblasti i da ne duzim pitanje je bilo postavljeno na nacin da nisam siguran dali je to ta kasarna  te sam dao opis da je imala atletsku stazu i ostalo i da smo se svi zajedno iz Prokuplja slikali pokraj staroga aviona tamo Međutim usljedio je odgovor kratak u smislu zasto se javljam na njegov post mislio vjerovatno na njegovu postu sto je on napisao i kao nema veze sa njegovom post -postom i moli da brisem svoj odgovor kako je napisao naravno to je bilo pitanje sa moje strane Neznam sta sam trebao staviti se na stranicu neke VP u Makedoniji i pitati dali se tamo odrzavale sportske igre Niske armijske oblasti ...Molio bih tvoj komentar i misljenje
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 16:40

Možda bi bilo bolje da si postavio temu,SPORTSKE IGRE NIŠKE ARMIJSKE OBLASTI,i tu bi se neko javio ko je bio učesnik ili zna nešto o tome.O ponašanju nekog drugog nebi komentariso.
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 17:22

Ok mislim da nisam nista nepravilno uradio da bih dobio takvo ocitovanje sve u svemu nadam se da ce netko posjetiti jos tu stranicu procitati i ja dobiti odgovor na pitanje dali se tamo odrzavale ta sportska natjecanja Niske armijske oblasti Nego da te pitam danas sam se cuo sa drugarom tu je od mene 5 km zivi i on je bio u  Prokuplju pjesadiji 86-87  znaci kako si obiljezio- u 3  paviljonu na katu a dolje da je bila inzinjerija i rekao mi da je poznavao iz tehnicke jedinice Slavonca Željka Mikičića ispada da je trebao biti sa tobom vrlo mu je interesantno taj forum jer nije znao da postoji takvo sto te da ce se ukljuciti i sam
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 17847
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 17:39

Na znački piše: 17. SP Niške AO Negotin 85.

Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 18:01

Pozdrav i hvala na slici znacke 17 SP Niske AO
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 17847
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 18:10

@vozac 1965 (citat):
Pozdrav i hvala na slici znacke 17 SP Niske AO

Pozdrav...
ne znam koliko ti je pomoglo u traženju informacija, a jesu li se sportske igre AO održavale svake godine??
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 18:34

Neznam dali svake godine međutim te 86 je bilo kako sam prethodno napisao Samo znam da je u krugu kasarne stajao onaj stari avion i da se vjerovatno dosta vojske islo slikati tamo ukljucujuci i nas iz VP Prokuplje koji smo sudjelovali na igrama - ali pitanje je zanimljivo  koje trazi odgovor dakle drugari tko zna odgovor neka se javi
Na vrh Go down
vozac 1965
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 18:43

Mislio sam 85
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   19.02.15 23:24

@vozac 1965 (citat):
Ok mislim da nisam nista nepravilno uradio da bih dobio takvo ocitovanje sve u svemu nadam se da ce netko posjetiti jos tu stranicu procitati i ja dobiti odgovor na pitanje dali se tamo odrzavale ta sportska natjecanja Niske armijske oblasti Nego da te pitam danas sam se cuo sa drugarom tu je od mene 5 km zivi i on je bio u  Prokuplju pjesadiji 86-87  znaci kako si obiljezio- u 3  paviljonu na katu a dolje da je bila inzinjerija i rekao mi da je poznavao iz tehnicke jedinice Slavonca Željka Mikičića ispada da je trebao biti sa tobom vrlo mu je interesantno taj forum jer nije znao da postoji takvo sto te da ce se ukljuciti i sam
Dobrodošao je svako ko je prošao kroz kapiju kasarne Ratko Pavlović Ćićko.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Prokuplje   Today at 5:12

Na vrh Go down

Prokuplje
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Prokuplje
» NAŠI RODITELJI I DJEDOVI....U JNA
» Naše uspomene iz JNA (ručni rad)