FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Glasovanje u vezi REPUTACIJE

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Glasujte za jednu od dvije mogućnosti
Ostanak Reputacije kao forumske funkcije
85%
 85% [ 33 ]
Ukidanje Reputacije kao forumske funkcije
15%
 15% [ 6 ]
Ukupno glasova : 39

AutorPoruka
pukovnik
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 17:47

Ja se na reputaciju uopće ne obazirem jer mislim da je kao sveta vodica. Niti pomaže niti odmaže. Ono što napišem napišem onako kako mislim i to je moj stav ili mišljenje, no uvijek nastojim pisati u skladu sa pravilima foruma i uljuđenog ponašanja tako da nikoga ne vrijeđam ili omalovažavam.

GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 18:02

Gringo ti si prvi koji se nisi ponašao sukladno sa pravilima foruma.(što se u zadnje vrijeme ne može reći)
I stvarno mi nije jasno što je u toj reputaciji tako loše,ajde napiši mi onako zdravo seljački jedan primjer?

Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 18:29

Pošto sam novi na Forumu, gledam, slušam i ućim. Ukoliko je neki komentar uljudan, ne vrijeđa i ne zadire u osobne i vjerske stavove pripadnika naše VP Forum bivših pripadnika JNA, osobno sam sklon pozitivnoj ocjeni, provokatora je bilo i biti će i takvi će uvijek dobiti negativku. Tu smo drugovi da se družimo kada i koliko tko ima slobodnog vremena, da razmjenjujemo utiske sa služenja vojnog roka, da razmjenjujemo dobre i loše stvari koje su nam se dogodile za vrijeme služenja vojnog roka, ajde da se bar ovdje odbaci sitno politikanstvo i nacionalno podbadanje, vjerujem da je glede tih stvari i svrha postanka ovoga Foruma. Osobno ako koga vrijđa moje pisanje na mojem materinjem hrvatskome jeziku, moja nacionalnost kao hrvata, moj osobni čin bojnika Hrvatske vojske, a poštujem isto tako i sve Vas ostalih nacionalnosti i vjera, mislim da će nam uzalud biti reputacija kao neko mjerilo ozbiljnosti forumaša, velim gledam, čitam i slušam, znajte da se stekne dojam tko je poštenih namjera a tko zlouporabljuje ovaj dobar Forum iz gore navedenih razloga. Neka ostane reputacija, iz nje je vidljiv napad upravo tih elemenata. sat izlaganja je gotov, otpust vojsko. sa štovanjem svima. Smile

Zastavnik I klase
Zastavnik I klase

Broj komentara : 900
Član od : 2012-10-28
Dob : 52
M(j)esto Austrija

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 18:55

Neka ostane! Postoje stvarno dobri postovi, realni stavovi i razmišljanja učesnika foruma da bi stvarno bilo šteta kad se to na neki način ne bi moglo podcrtati. Mi smo većinom stariji ljudi sa nekakvim životnom iskustvom i mislim da nacionalnost na ovom forumu ne igra bitnu ulogu; voli svoje i respektiraj tuđe i neće biti nikakvih problema. Mislim da smo isto tako dovoljno iskusni da možemo provokatore prepoznati i izolirati.
Još puno lijepih druženja želim svim dobronamjernim članovima foruma.
Ich habe gesprochen king

Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

Broj komentara : 650
Član od : 2010-11-06
M(j)esto Belgrade

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 19:07

Da se ne ponavljam... Ono sto su napisali u prethodnim komentarima pukovnik i Boske , ja mogu prihvatiti i kao svoj stav, od reci do reci.
Na vrh Go down
Marduk
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
Broj komentara : 326
Član od : 2009-05-01
M(j)esto Njemacka

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 19:09

Puno prasine oko nista. Za ostanak reputacije!
Na vrh Go down
dpuric
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe

Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3172
Član od : 2012-10-22
Dob : 50
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 20:06

Reputacija sama po sebi ne znaci nista. Ono sto je uocljivo da se mali broj forumasa odlucuje za davanje bilo pozitivnih bilo negativnih ocena. U principu mi ne smeta ostanak reputacije ali mi nije jasno zasto je administracija vezala napredovanje- unapredjenje *ajd sad kad i to postoji* za reputaciju. Ako postoje cinovi *mislim da je to dobra *fora* za JNA-nostalgicare, onda napredovanje treba vezati za sledece elemente- u celini
- staz na forumu
- broj objavljenih komentara i njihov kvalitet *kada kazem kvalitet ne mislim na komentare tipa bravo, slazem se, tako je i sl. vec suvisli komentar-misljenje

- angazovanost na razlicitim temama

- broj pokrenutih tema koje su postale aktivne *koje su zaokupile paznju ucesnika foruma* i obrnuto

O tome bi vodio racuna i odlucivao Generalstab.

Na vrh Go down
pacman69
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2010-12-15

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 20:10

Potpuno se slažem, ja samo čitam teme koje me zanimaju, rijetko imam potrebu postirati, pa ne vidim oko čega je frka...
Za ostanak reputacije!
Na vrh Go down
dragnik
Gušter
Gušter

Broj komentara : 60
Član od : 2011-07-08
M(j)esto Svetozarevo

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 20:17

@Gringo (citat):
Vojnik bez čina (citat):
@Stazio (citat):
Protiv sam samo iz jednog razloga: uvijek će neki "padobranac" praviti sr.nje od toga, inače bih bio zdušno ZA

Sve što postoji se može zloupotrijebiti. Kada bi ukinuli sve što bi neki "padobranac" što u virtualnome što u realnome svijetu mogao zloupotrijebit,
vratli bi se u kameno doba, mada bi se čak i kamenje moglo zloupotrijebiti bacanjem nekom u glavu.

Ako neki manijak uzme oružje te poubija školske drugove i učitelje, treba li zatvoriti škole?

Ne znam šta će nam onda i ovaj forum i svi ostali? Najbolje živjeti u kakvom sterilnom svijetu bez "padobranaca" ako je ikako moguće.

Ne stoji to kao argument jer nema veze s stvarnošću, na ovom forumu a o njemu govorimo, jedino što se zloupotrebljava je ta opcija, i ti to znaš!!

Gringo ima simpatičan avatar Basketball

Na vrh Go down
https://www.reverbnation.com/dragnik
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 20:21

Au ljudi, da sam znao da će moj komentar započeti ovakvu polemiku samo bih glasao i ćutao. Meni je pravo što god većina odluči.
Na vrh Go down
Rodic Zeljko
Džomba
Džomba

Broj komentara : 146
Član od : 2009-05-30
Dob : 47
M(j)esto Kikinda

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 21:09

Da ostane,nije nesto sveto ali bitno sta se napiše.Prašina oko ništa.
Na vrh Go down
East&West
Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Prim(j)eran Vojnik
Broj komentara : 2643
Član od : 2012-11-06
Dob : 60
M(j)esto BG-RU

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 21:26

"Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 116 dana: Mon Nov 26, 2012 8:56 pm"

Iako sam se skoro registrovao, pratio sam forum barem jednom nedeljno. Ovaj rekord je postignut posle više od godinu dana? Nešto se dešava, mislim dobro.

A za reputaciju? Pa važna je uz čin. Isto kao u JNA ge je bilo srazmeno mnogo kapetana, ali nisu svi uživali istu reputaciju!

GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu

Broj komentara : 1136
Član od : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 22:45

Neka ostane, samo bez zloupotrebe
Na vrh Go down
PedjaKalimero
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2012-11-12

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 23:25

Mislim da reputacija treba da ostane. Treba postaviti opciju da jedan forumas moze dati samo jedan glas za nekog drugog forumasa. Znam da se to moze namestiti, jer sam iskusan forumas, ali ne znam tako nesto namestiti, jer nisam programer.
Ako pod "padobrancima" mislite na lazne profile na forumu, po meni je to detinjasto, i takve profile treba banovati, i njihovo ocenjivanje reputacije obrisati.

Sa ili bez opcije ocenjivanja reputacije, iskusni forumasi medjusobno stvaraju imidz i reputaciju. Cak i da ne postoji opcija davanja pozitivne i negativne ocene, svako bi imao svoje misljenje o nekome, pa bi shodno tome neko imao podrsku vecine u svemu, sto bi znacilo da ima pozitivnu reputaciju, a neko suprotno.

Slazem se i sa ljudima koji kazu da se digla prasina ni oko cega.

Reputacija moze smetati samo onima koji je previse ozbiljno shvate i ljubomornima.

Pozdrav drugovi,
PedjaKalimero

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 18531
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 23:46

@PedjaKalimero (citat):
lAko pod "padobrancima" mislite na lazne profile na forumu, po meni je to detinjasto, i takve profile treba banovati, i njihovo ocenjivanje reputacije obrisati.

To su riječi PedjaKalimero! Bravo, prvi komentar za desetku. Dobro došao na forum! Pronađi podforum koji odgovara tvom mjestu služenja vojnog roka, ostavi post u kojem ćeš nam se predstaviti. Ako nema odgovarajuće teme, otvori je! cheers

Max Blitz: komentar modifikovan dana: 26.11.12 23:47; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Borgo
Gušter
Gušter

Broj komentara : 14
Član od : 2011-12-21
Dob : 49
M(j)esto Zadar

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 23:47

Za ostanak reputacije...pozdrav
Na vrh Go down
barun
Gušter
Gušter

Broj komentara : 31
Član od : 2012-11-21

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   26.11.12 23:58

Poz. novi sam na forumu. meni Reputacija puno ne znaci.Puno mi je vaznije sresti nekoga tko je sluzio vojni rok zajedno sa mnom. Te podsjetiti se na vojnicke dane.Ili kakvu zafrkanciju bez vrijedjanja i omalozavanja drugoga. ovdje na forumu sam procitao puno dobrih stvari,lijepih sjecanja na vojnicke dane ,pa neka tako i ostane.Ja sam legalista ,zivim vec 24.God. U demokracji pa neka bude demokratski.kako vecina odluci.
Na vrh Go down
Nik
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 224
Član od : 2012-01-12

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 1:03

Ostanak!

lol!
Na vrh Go down
Bogart
Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 444
Član od : 2012-06-07

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 3:09

Bar da su rezultati ankete tesnji, neizvesniji, pa da glasam za bilo koju od ponudjenih opcija, a potom da ponudim svoj glas na prodaju onoj strani koja bi za njega vise platila, kao sto rade iskusni poslanici i odbornici po skupstinama. Laughing Ovako nista, i stoga cu ostati uzdrzan pri glasanju, jer reputacije mi bas nista ne znace, na vecini nekih internet foruma je to uglavnom besmisleno napucavanje ja tebi, ti meni, 3 za 3 kao u namestenim fudbalskim mecevima. Jedino sam ovde video negativne reputacije i moram priznati da mi se ne svidja ta opcija, pogotovo kad se nema uvid u to ko je daje, pa su moguce eventualne zloupotrebe sto je Gringo i sugerisao.
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 9:29

Vrlo zanimljiva rasprava i još zanimljiviji način "kao slučajno" razdvojeno postavljenih tema; Anketa za reputaciju, te druga, glasovanje za reputaciju, pa moram primijetiti da velika većina i malo upućenijih nije shvatila bit istog jer nisu uspjeli povezati o čemu se zapravo radi, zbog "nenamjerne" razdojenosti, a ona druga polovica ionako ni ne shvaća bit istog, bez obzira na moje jasno obrazložene činjenice,..... no što se tu može većina naivnih ili  ispolitiziranih, polako ulazi u zamku politički intriga,.... nešto slično se dogodilo i u nedavnoj prošlosti na ovim našim prostorima, rezultat i sami ste vidjeli i osjetili!!

Drugo ovo me doista zasmetalo http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t1468-zastita-podataka Zašto; prvo jer ja sam već odavno bio odlogiran s foruma kada je korisnik poslao te pm, evidento je vrijeme!!!  pa ih tako nisam ni preuzeo još manje pročitao a kad je isti dobio sugestiju da je to protivno pravilima obrisao ih je i ja ih naravno nisam ni dobio, drugi dan kad sam otvorio internet dobio sam sam izviješće na svoj mail, no kad sam otvorio sandučić tamo nije bilo ništa, obzirom da nije bilo ništa, onda to isto "ništa" nisam ni mogao, niti trebao prijaviti, zar ne? no to admin zna, jer valjda ne bih trebao uzgred pripomenuti da admin može u svakom trenutku uči u bilo koji korisnički profil i provjeriti "potrebno" upisati "ponešto" promijeniti željeno......da sad ne nabrajam jer cijenjeno članstvo vjerojatno, zna za tu mogućnost, ne trebate zbog toga biti paranoični jer to vam je slaba utjeha, zapravo nema privatnosti nigdje, slušaju i čitaju vas i druge služe iz državnih tijela i MUP- po službenoj i neslužbenoj zadaći pa tako i tu, što se nadam i nije senzacionalna novost!!

Vrlo sam zahvalan poštovanom VBČ što mi je toliko velikodušno oprostio "ovaj" "prekršaj-zločin" što nisam prijavio nešto, strašno, što na poslijetku i nisam dobio, jer to je doista smrtni grijeh, jer to nitko od korisnika ne čini,....nikada, pa čak ni tad,... !!!, to pravo imaju samo odabrani "božanska bića " na forumima, ostali obični smtrnici bivaju zbog toga odmah i po kratkom postupku smaknuti- baniranjem!!!

Naravno da je to samo virtualni svijet pa se zato vjerujem nitko ni zbog toga neće pretjerano razboljeti, ili ne daj Bože umrijeti, ukoliko želi može pratiti forume ili ih čitati bez registriranja ili se možda prijaviti pod nekim drugim nickom!
Ah da svakako moram napisati onu svoju poznatu misao, sebi osobno; Da je bolje imati (na forumu) Užasan kraj, već UŽASE bez kraja!!

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 11:47

Ne kužim. One pp što ti nisam smio slati sam ti poslao prije nego što smo poslije razmijenili neke pp. Nakon upozorenja, nisam brisao ništa, što da brišem kad je već otišlo. Izbrisao sam tek jučer to iz 'poslanih' poruka. Kako si dobio ove pp od poslije, a ne ove od prije (samo forwardirane)? A poruke brišem sve jer je mala memorija inboxa općenito. Dobio sam pp od baniranog člana gdje me vrijeđa, uobičajene svakodnevne psovke. Nema urote, ne pretjeruj. Psovao me ničim izazvan prije cijele ove spike. Generalštab jako dobro zna da ja govorim istinu.
Na vrh Go down
VBČ

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4824

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 12:01

Vojnik bez čina (citat):
Nema problema gringo, ja rekoh što imadoh, kao što si i ti, vjerujem. Neka odluči vox populi - mislim da je fer!

@Gringo (citat):
Tako je!! to je i bio smisao mojeg posta no morao sam javno, a ti znaš zašto, da sad ne iznosim više, je li to ok!!!

Tako je jucer govorio Gringo i nije imao zamjerki na javno izjasnjavanje forumasa. No danas nakon sto je vidio da vecina ucesnika podrzava ostanak reputacije donosi nove senzacije i intrigira. Uz to razvodnjava temu necim posve sestim: http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t1468-zastita-podataka sto veze nema s ovim, a
uz to jos "dobronamjerno" sugerira da adminstrator moze ulaziti u necije profile - sto je posve legitimna mogucnost svih administratora (npr. za dodjelu cina moderatoru je neophodno uci u njegov profil, ali izuzev uvida u e-mail adresu se nema sta tamo vidjeti od osobnih podataka jer ih ni nema), namjerno zaboravljajuci reci da i pored svega adminsitrator nema pristupa nicijim privatnim porukama. Eh Gringo Rolling Eyes

Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forum-aktiv.com
VBČ

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4824

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 12:06

@Max Blitz (citat):
Ne kužim. One pp što ti nisam smio slati sam ti poslao prije nego što smo poslije razmijenili neke pp. Nakon upozorenja, nisam brisao ništa, što da brišem kad je već otišlo. Izbrisao sam tek jučer to iz 'poslanih' poruka. Kako si dobio ove pp od poslije, a ne ove od prije (samo forwardirane)? A poruke brišem sve jer je mala memorija inboxa općenito. Dobio sam pp od baniranog člana gdje me vrijeđa, uobičajene svakodnevne psovke. Nema urote, ne pretjeruj. Psovao me ničim izazvan prije cijele ove spike. Generalštab jako dobro zna da ja govorim istinu.

Zanimljivo Very Happy

Prema Gringovoj verziji je bilo drukcije.

@Gringo (citat):

Drugo ovo me doista zasmetalo http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t1468-zastita-podataka Zašto; prvo jer ja sam već odavno bio odlogiran s foruma kada je korisnik poslao te pm, evidento je vrijeme!!! pa ih tako nisam ni preuzeo još manje pročitao a kad je isti dobio sugestiju da je to protivno pravilima obrisao ih je i ja ih naravno nisam ni dobio, drugi dan kad sam otvorio internet dobio sam sam izviješće na svoj mail, no kad sam otvorio sandučić tamo nije bilo ništa, obzirom da nije bilo ništa, onda to isto "ništa" nisam ni mogao, niti trebao prijaviti, zar ne? no to admin zna, jer valjda ne bih trebao uzgred pripomenuti da admin može u svakom trenutku uči u bilo koji korisnički profil i provjeriti "potrebno" upisati "ponešto" promijeniti željeno......da sad ne nabrajam jer cijenjeno članstvo vjerojatno, zna za tu mogućnost, ne trebate zbog toga biti paranoični jer to vam je slaba utjeha, zapravo nema privatnosti nigdje, slušaju i čitaju vas i druge služe iz državnih tijela i MUP- po službenoj i neslužbenoj zadaći pa tako i tu, što se nadam i nije senzacionalna novost!!

Vrlo sam zahvalan poštovanom VBČ što mi je toliko velikodušno oprostio "ovaj" "prekršaj-zločin" što nisam prijavio nešto, strašno, što na poslijetku i nisam dobio, jer to je doista smrtni grijeh, jer to nitko od korisnika ne čini,....nikada, pa čak ni tad,... !!!, to pravo imaju samo odabrani "božanska bića " na forumima, ostali obični smtrnici bivaju zbog toga odmah i po kratkom postupku smaknuti- baniranjem!!!

Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forum-aktiv.com
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 12:47

@Gringo (citat):

drugi dan kad sam otvorio internet dobio sam sam izviješće na svoj mail, no kad sam otvorio sandučić tamo nije bilo ništa

Kako ništa? Dobio si ništa ili prazne poruke? Možda ti moje forwardirane poruke još putuju? Gringo, pratim ovo s pažnjom i....ne sviđa mi se. Ne ustraj u nečem čega nema. Very Happy
Na vrh Go down
Gringo
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   27.11.12 18:26

Vojnik bez čina (citat):
Vojnik bez čina (citat):
Nema problema gringo, ja rekoh što imadoh, kao što si i ti, vjerujem. Neka odluči vox populi - mislim da je fer!

@Gringo (citat):
Tako je!! to je i bio smisao mojeg posta no morao sam javno, a ti znaš zašto, da sad ne iznosim više, je li to ok!!!

Tako je jucer govorio Gringo i nije imao zamjerki na javno izjasnjavanje forumasa. No danas nakon sto je vidio da vecina ucesnika podrzava ostanak reputacije donosi nove senzacije i intrigira. Uz to razvodnjava temu necim posve sestim: http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t1468-zastita-podataka sto veze nema s ovim, a
uz to jos "dobronamjerno" sugerira da adminstrator moze ulaziti u necije profile - sto je posve legitimna mogucnost svih administratora (npr. za dodjelu cina moderatoru je neophodno uci u njegov profil, ali izuzev uvida u e-mail adresu se nema sta tamo vidjeti od osobnih podataka jer ih ni nema), namjerno zaboravljajuci reci da i pored svega adminsitrator nema pristupa nicijim privatnim porukama. Eh Gringo Rolling Eyes

Ja nemam zamjerki osim onog što sam naveo a to je evidentno točno, vidljivo,.....članstvo se izjašnjava prema svojoj želji naravno, baš mi je drago kad pobjeđuje snaga foruma, znatan izuzetak od pravila!! ako sam ja protiv ne znači da ne poštujem volju drugih, biti će još vremena, neke stvari mogu se se analizirati samo unatrag, nažalost!!!!!
Ne razvodnjavam temu već sam na tvoje napisano upozorenje tek danas vidio pa prema tome i napisao!
Napisao bih tamo gdje je ista, ali je ta tema zaključana, pa oprosti nisam tamo mogao pisati, zar ne?? ... nema teorije zavjere niti ničeg što spominješ!
Tek toliko ako smijem primjetiti!
A o funkcijama i mogučnostima c.p. ne vrijedi jer oba znamo što se može na kojoj platformi!!! Prosim!!

KomentarNaslov komentara: Re: Glasovanje u vezi REPUTACIJE   Today at 21:21

Na vrh Go down

Glasovanje u vezi REPUTACIJE
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Jedna zanimljiva studija u vezi JNA