FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeObjaveRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
andrej.1984
Gušter
Gušter

Broj komentara : 15
REPUTACIJA : 1
Član od : 2012-11-22

KomentarNaslov komentara: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   11.12.12 21:57

Malo reklame (ili kao što sada Hrvati vele promidžbenog programa  Smile ): danas sam počeo sa stranicom Bili nekad u Jugoslaviji. Mislim, da ima toliko toga reći, tolika su sjećanja, toliko je bilo prijateljstva (ali kasnije i puno mržnje i svega lošega, na žalost), da se isplati o tome pisati i na FaceBooku. I tako, za sve, koji žele malo pogledati, posjetite i zapamtite, "like" od vas bio bi stvarno super  santa . Ako imate neke primjedbe, savjete, možete napisati nešto i ovdje, a isto tako i na FB stranici.

http://www.facebook.com/BiloNekadUJugoslaviji

Hvala i LP.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
REPUTACIJA : 16
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:03

Mislim da nebi bili dobro previše širit teme o bivšim voj.JNA na više portala ili foruma jer će se to razvodnit a i ovako je teško doči do informacija koje nas bivše vojnike interesiraju

Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:22

@lacoš (citat):
Mislim da nebi bili dobro previše širit teme o bivšim voj.JNA na više portala ili foruma jer će se to razvodnit a i ovako je teško doči do informacija koje nas bivše vojnike interesiraju

Taj FB profil nema veze sa tematikom iz tog foruma. Možda ponekad, ali stvar FB profila je u tome, da se sjetimo starih dobrih vremena, a isto tako nadjemo ono zajedničko, što nas spaja i dandanas. Tako, bez brige Smile . A pogledaj na FB profil i sve će biti jasno. LP.

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:38

Hvala lijepa, ali imam neku averziju prema Faceboku (možda sam prestar)pa rađe nebi o drugim temama osim o onima koje me interesiraju.Inače da se pohvalim od .93 god.prešao sam Yu od
A do ž (radio sam kao serviser po konfekcijama,vojnim poštama,bolnicama,hotelima),upoznao mnoge ljude po cijeloj državi i bilo mi je stvarno lijepo i rado se sječam tih starih vremena.
Na vrh Go down
andrej.1984
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:39

@lacoš (citat):
Hvala lijepa, ali imam neku averziju prema Faceboku (možda sam prestar)pa rađe nebi o drugim temama osim o onima koje me interesiraju.Inače da se pohvalim od .93 god.prešao sam Yu od
A do ž (radio sam kao serviser po konfekcijama,vojnim poštama,bolnicama,hotelima),upoznao mnoge ljude po cijeloj državi i bilo mi je stvarno lijepo i rado se sječam tih starih vremena.

FB nije ni tako loš  Very Happy .

Na vrh Go down
VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 5420
REPUTACIJA : 143
Član od : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:41

@andrej.1984 (citat):
Malo reklame (ili kao što sada Hrvati vele promidžbenog programa Smile ): danas sam počeo sa stranicom Bili nekad u Jugoslaviji. Mislim, da ima toliko toga reći, tolika su sjećanja, toliko je bilo prijateljstva (ali kasnije i puno mržnje i svega lošega, na žalost), da se isplati o tome pisati i na FaceBooku. I tako, za sve, koji žele malo pogledati, posjetite i zapamtite, "like" od vas bio bi stvarno super santa . Ako imate neke primjedbe, savjete, možete napisati nešto i ovdje, a isto tako i na FB stranici.

Hvala i LP.

Pa dobro kad već ovdje reklamiraš svoju grupu sa FB, red bi bio da i ovaj forum reklamiraš tamo, ok?
Većina nas "malo starijih" ne voli i ne ide na FB, ali reklama je uvijek dobra.
Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forum-aktiv.com
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:45

Bravo druže načelniče tako se bori za svoju vojsku.
Vrlo dobro

Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 12:53

@lacoš (citat):
Bravo druže načelniče tako se bori za svoju vojsku.
Vrlo dobro

Bez brige, hoću! Ali sad tek skupljam fenove i radim na tome. Kad će biti nešto više ljudi tamo, bez brige  cheers . Celi život radim u advertisingu i prodaji i znam, da se sve plaća. Na taj ili onaj način.

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2436
REPUTACIJA : 147
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 17:59

@VBČ (citat):
Pa dobro kad već ovdje reklamiraš svoju grupu sa FB, red bi bio da i ovaj forum reklamiraš tamo, ok?

Jedan želi ovaj forum reklamirati u Savezu Izviđaća,drugi u Omladinskim radnim akcijama,treći u nekakvim novinama koje čitaju neuki klinci,četvrti se opet hvata FB-a koji je nužno zlo za dokonjake,pih već smo pisali o tome a i ova tema ima naziv Zanimanja a ne Šarmiranja.

andrej.1984
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 19:19

@Matrix (citat):
@VBČ (citat):
Jedan želi ovaj forum reklamirati u Savezu Izviđaća,drugi u Omladinskim radnim akcijama,treći u nekakvim novinama koje čitaju neuki klinci,četvrti se opet hvata FB-a koji je nužno zlo za dokonjake,pih već smo pisali o tome a i ova tema ima naziv Zanimanja a ne Šarmiranja.

Kod nas (i u razvijenom svijetu) FB nije nužno zlo za dokonjake, zbog toga ću danas prvi put nešto na tom profilu napisati o forumu. A o Savezu Izviđaća i slično pojma nemam  pirat.

Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2436
REPUTACIJA : 147
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 20:03

@andrej.1984 (citat):
Kod nas (i u razvijenom svijetu) FB nije nužno zlo za dokonjake, zbog toga ću danas prvi put nešto na tom profilu napisati o forumu. A o Savezu Izviđaća i slično pojma nemam  pirat.

Razvijen sam itekako a na FB-u sam odavno i ne čini mi ništa više sreće od svih ostalih virtualnih svjetova.
Nemoj moj prethodni post shvatati zluradnim jer ionako ima dosta onih koji ovaj forum nadgledaju "preko oka" a sam FB zadnjih godinu dana koristim isključivo da vidim tko je što skuhao,tko se rastavlja,tko gdje ide na skijanje i ljetovanje a tko nema za kruh i sve ostale ispisane nuspojave u današnjem itekako razvijenom svijetu.
Možda i pogledam tvoj profil.Pozdrav.

andrej.1984
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   13.12.12 20:08

@Matrix (citat):
@andrej.1984 (citat):
Razvijen sam itekako a na FB-u sam odavno i ne čini mi ništa više sreće od svih ostalih virtualnih svjetova.
Nemoj moj prethodni post shvatati zluradnim jer ionako ima dosta onih koji ovaj forum nadgledaju "preko oka" a sam FB zadnjih godinu dana koristim isključivo da vidim tko je što skuhao,tko se rastavlja,tko gdje ide na skijanje i ljetovanje a tko nema za kruh i sve ostale ispisane nuspojave u današnjem itekako razvijenom svijetu.
Možda i pogledam tvoj profil.Pozdrav.

Hvala i LP.

Na vrh Go down
strela
Džomba
Džomba

Broj komentara : 101
REPUTACIJA : 9
Član od : 2013-01-28
Dob : 67
M(j)esto Beograd, Kragujevac

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   05.02.13 22:49

@andrej.1984 (citat):
Malo reklame (ili kao što sada Hrvati vele promidžbenog programa  Smile ): danas sam počeo sa stranicom Bili nekad u Jugoslaviji. Mislim, da ima toliko toga reći, tolika su sjećanja, toliko je bilo prijateljstva (ali kasnije i puno mržnje i svega lošega, na žalost), da se isplati o tome pisati i na FaceBooku. I tako, za sve, koji žele malo pogledati, posjetite i zapamtite, "like" od vas bio bi stvarno super  santa . Ako imate neke primjedbe, savjete, možete napisati nešto i ovdje, a isto tako i na FB stranici.

Hvala i LP.

Moze i ovaj nostalgicni link:

http://secanja.com/

http://www.youtube.com/watch?v=bsa8xZ5uBk4

Uzivajte,

Na vrh Go down
http://zarko_strela@yahoo.com
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4494
REPUTACIJA : 617
Član od : 2011-06-23
Dob : 54
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   05.02.13 23:05

A sta kazete na ova uniformisana lica........!?
Ovako je pocela sluzba 987......AMSJ Very Happy

Džomba
Džomba

Broj komentara : 101
REPUTACIJA : 9
Član od : 2013-01-28
Dob : 67
M(j)esto Beograd, Kragujevac

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   05.02.13 23:16

aleksandar obradovic (citat):

Nikada dosada nisam video slicnu fotografiju. Srecna stara dobra vremena. lol!

Na vrh Go down
http://zarko_strela@yahoo.com
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5158
REPUTACIJA : 567
Član od : 2012-11-24
Dob : 50
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku   05.02.13 23:45

aleksandar obradovic (citat):

Odlično, "nacionalna klasa", crvene tablice, žute uniforme ....  lol!  lol!  lol!
Na vrh Go down

Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku
» Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE
» Nekad i sad
» Kasarne i vojni objekti JNA nekad i sad...
» Koliko je među nogometašima/fudbalerima i općenito sportašima (bilo) intelektualaca?