FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Ispraćaj u JNA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
slikarB
Džomba
Džomba

Broj komentara : 125
Član od : 2016-04-03

KomentarNaslov komentara: Re: Ispraćaj u JNA   16.11.16 23:33

očigledno svi smo oduvek u oči polaska u JNA na stanici držali po neku čašu ( flašu, burence....) u ruci  Smile

P.S ne znam kako da u forum ubacim u forum klip sa you tuba pa sam link na copy paste. Neko ko to zna, ili ako je ovo moje sa copy ceo link totalno out, neka ispravi ili neka briše

pruženih između nas....
 ... Ostaju nam uvek druže,
     ove ceste ovi puti,
     al drugarstvo duže, duže

od života....." 

slikarB: komentar modifikovan dana: 17.11.16 0:11; prepravljeno ukupno 2 puta (Reason for editing : PORUČNIK mi dao savet kako da ubacim klip pa sam izbrisao ono copy paste celog linka. Hvala druže Poručniče)
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 4101
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Ispraćaj u JNA   17.11.16 0:02

@slikarB (citat):
očigledno svi smo oduvek u oči polaska u JNA na stanici držali po neku čašu ( flašu, burence....) u ruci  Smile

https://www.youtube.com/watch?v=pbixqF5fBHs

P.S ne znam kako da u forum ubacim u forum klip sa you tuba pa sam link na copy paste. Neko ko to zna, ili ako je ovo moje sa copy ceo link totalno out, neka ispravi ili neka briše
Kopiras link, onda dodjes ovdje, kliknes na ikonicu You Tube, pa tu nalijepis link i kliknes na "Send".
Jednostavno je.

slikarB
Džomba
Džomba

Broj komentara : 125
Član od : 2016-04-03

KomentarNaslov komentara: Re: Ispraćaj u JNA   17.11.16 0:08

@PORUCNIK (citat):
@slikarB (citat):
očigledno svi smo oduvek u oči polaska u JNA na stanici držali po neku čašu ( flašu, burence....) u ruci  Smile

https://www.youtube.com/watch?v=pbixqF5fBHs

Kopiras link, onda dodjes ovdje, kliknes na ikonicu You Tube, pa tu nalijepis link i kliknes na "Send".
Jednostavno je.
 YEEEEEEES , uspeo sam Poručniće, yeeeees. Hvala  salutiranje

pruženih između nas....
 ... Ostaju nam uvek druže,
     ove ceste ovi puti,
     al drugarstvo duže, duže

od života....." 
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Ispraćaj u JNA   Today at 5:38

Na vrh Go down

Ispraćaj u JNA