FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Srednja vojna škola KoV

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 4114
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Srednja vojna škola KoV   02.03.15 11:43

@zastavnik (citat):
Pa konji sigurno nisu bili u KMT. Znam sa smo mi išli u Neđariće na obuku iz VtSl, imali smo nekih 5 časova te obuke i to smo obavili u jednom danu.
Naravno na nisu mogli biti u KMT. I mi smo isli,ne sjecam se da li u Butile ili na Nedzarice i "pogledali" konje. I ono "Primi!" prije svake radnjeili stavljanja opreme na konja.
Vjerovatno su oni cesce isli tamo, kao sto su pjesadinci u Hadzice, a mi u Butile, na terensku obuku.

krule
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2016-01-02

KomentarNaslov komentara: Re:SVŠ Kov Sarajevo 30 klasa, Traži se Jovanović Tihomir   12.01.16 0:09

bijeg Tražim prijatelja iz osnovne škole. On je završio SVŠ KoV u 30 klasi, primljen je u aktivnu službu u činu vodnika artiljerijsko raketnih jedinica PVO, zove se Jovanović Tihomir rodom je iz Đakova. 

lumpovanje
Na vrh Go down

Srednja vojna škola KoV
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Srednja vojna škola KoV
» Srednje vojne skole
» Oficirska plata
» ZAŠTO STE UPISALI VOJNU AKADEMIJU (ŠKOLU)? Profil starješine JNA
» Vojna policija