FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

Broj komentara : 352
Član od : 2013-01-09

KomentarNaslov komentara: Re: Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83   23.12.14 9:06

mislio sam da je mozda negdje ostao pisani trag od staza koji su bili prije vas, ja ih se i danas sjecam dobro a imena bas i nisam siguran. Zanima me dali je bio komandir 3. cete pjesadije Shvircan Radojica, znam da je napredovao posle Krivolaka, naravno kad je divljao nad nama. Sa njim je bio i neki vodnik Skoko ako se sjetis jos necega samo pisi, pozz
Na vrh Go down
bilećanac
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2014-11-27
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83   23.12.14 20:44

Skoko je bio raketaš,na maljutkama i bio je sa nama na terenu,u kom si periodu bio u Goce Delčev,javi mi se na FB mnogo mi lakše,pogledaj Bobanov komentar on je bio kada i ja od aprila 1983 pa nadalje,imam spisak svoga voda i još nekih
Na vrh Go down
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83   24.12.14 20:28

"82 bio u Skopju, nakon obuke u GO Gevgelija
Na vrh Go down
humka83
Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

KomentarNaslov komentara: Re: Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83   24.12.14 20:31

Skoko je bio mislim u 4. vodu 3. pjesadijsake cete, sa nama je bio na Krivolaku i taj tada poporucnik Radojica.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83   Today at 15:47

Na vrh Go down

Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Skopje - Goce Delčev, Gevgelija - karaula Humka 1982/83
» Skopje Goce Delčev septembar 1988.
» Gevgelija Karaula Golubac
» Skoplje, kasarna Goce Delčev, pozadina odnosno "baza", one barake...
» Goce Delčev Skoplje - Debar 85/86