FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Pozdrav

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
zorankovin
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2013-02-08

KomentarNaslov komentara: Pozdrav   08.02.13 15:27

pozdrav svima...martovska klasa 90/91....pozadinski vod..komandir cete vodnik prve klase marjanovic slavoljub iz celinca kod banja luke...nabolji covek koga sam sreo....tu su bili i zastavnici panoski dimce i jonce spiroski,debeli konj koji je zdrao sardine ko lud..Smile inace ja sam zoran maricic iz kovina...najbolji drugari su mi bili dragan milenkovic/brka rodom kragujevcanin inace ziveo u stutgartu...i obucina nenad iz uzica...
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 17862
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Pozdrav   08.02.13 16:48

Zdravo Zorane i dobro došao na forum!! Very Happy
Ne znam je li zbog početnog nesnalaženja ili si baš tako htio, ali si napravio par grešaka prilikom predstavljanja.
- Lijepo je što si nas pozdravio i što si se predstavio, ali:
- nisi naveo ime mjesta gdje si služio, ili više njih
- očito se radi o Makedoniji (radi li se?)
- potraži u podforumu 'Makedonija' ime mjesta ili kasarne gdje si služio, pa se tamo ponovo predstavi
- ako nema odgovarajućeg mjesta tamo, onda otvori novu temu, ali je najbolje da je nazoveš prema imenu mjesta, kasarne i godini služenja
- tako će se ostali forumaši lakše orjentirati
- eto, napravi ovako ako želiš aktivno sudjelovati na forumu
- inače ti ovu tvoju temu neće nitko baš ni primijetiti ako ne bude jako aktivna
- i priključi se sa komentarima na bilo koju drugu temu na forumu gdje bi želio nešto reći
Pozdrav! cheers
Na vrh Go down

Pozdrav
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Osnovne komande vojsci
» Travnik, jun '88.
» Pozdrav
» Pozdrav od graničara