FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeObjaveRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

Padobranci gde ste

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Mikula 67
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
Broj komentara : 1369
REPUTACIJA : 525
Član od : 2013-12-22
Dob : 50
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Padobranci gde ste   19.09.15 16:16

Pa Milutine, dobro nam došao cheers nadam se da ćemo nastaviti gde smo stali,
ostao si mi dužan....

Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3426
REPUTACIJA : 89
Član od : 2009-08-19
Dob : 56

KomentarNaslov komentara: Re: Padobranci gde ste   19.09.15 16:41

Hvala na dobrodoslici.
Naravno da cemo nastaviti tu pricu,mozda da zakacim i poneki video.
Poslacu ti kasnije privatnu poruku,ako uspijes da nesto iscackas onda si car careva.
Da te ne drzim puno u nedoumici dok ne dobijes pp, stvar je porodicnog karaktera,ja sam ti vezan za Sabac nekim nitima od 1950.
A posto ti je otac bio vojno lice mozda se sjeti necega,kao i jednog tragicnog dogadjaja na sabackoj autobuskoj stanici prije 15-ak godina kada je jedna osoba iz Kanade tragicno nastradala,(vozac autobusa neoprezno usao na peron)mozda i nekog dogadjaja iz 1974-e.
Jedan od uzih clanova moje porodice,emigrant od 1945-e(ne deda)je sabacki zet-ta prica je vjerovatno ostala nekima u sjecanju.

Padobranci gde ste
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2