FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Padobranci gde ste

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
Mikula 67
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Tehnička Služba Tehnička Služba
Broj komentara : 1249
Član od : 2013-12-22
Dob : 49
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: Padobranci gde ste   19.09.15 16:16

Pa Milutine, dobro nam došao cheers nadam se da ćemo nastaviti gde smo stali,
ostao si mi dužan....

Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2442
Član od : 2009-08-19

KomentarNaslov komentara: Re: Padobranci gde ste   19.09.15 16:41

Hvala na dobrodoslici.
Naravno da cemo nastaviti tu pricu,mozda da zakacim i poneki video.
Poslacu ti kasnije privatnu poruku,ako uspijes da nesto iscackas onda si car careva.
Da te ne drzim puno u nedoumici dok ne dobijes pp, stvar je porodicnog karaktera,ja sam ti vezan za Sabac nekim nitima od 1950.
A posto ti je otac bio vojno lice mozda se sjeti necega,kao i jednog tragicnog dogadjaja na sabackoj autobuskoj stanici prije 15-ak godina kada je jedna osoba iz Kanade tragicno nastradala,(vozac autobusa neoprezno usao na peron)mozda i nekog dogadjaja iz 1974-e.
Jedan od uzih clanova moje porodice,emigrant od 1945-e(ne deda)je sabacki zet-ta prica je vjerovatno ostala nekima u sjecanju.

Padobranci gde ste
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2