FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Kako ste dospjeli ovdje?
Informaciju sam dobio direktno od Foruma
3%
 3% [ 2 ]
Javio mi neko koga poznajem
8%
 8% [ 6 ]
Pretraživao da pronadjem ovakvo nesto
19%
 19% [ 14 ]
Googlao i slucajno naletio
45%
 45% [ 34 ]
Vidio link na drugom forumu
12%
 12% [ 9 ]
Vidio link na drugoj stranici
8%
 8% [ 6 ]
Saznao na chatu
0%
 0% [ 0 ]
Preko Wikipedije
3%
 3% [ 2 ]
Na drugi način
2%
 2% [ 2 ]
Ukupno glasova : 75

AutorPoruka
nebo70
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2011-11-24
Dob : 46

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Nov 28, 2011 1:04 pm

Na žalost kakvo je vreme impresije su BILE a depresije JESU, ili se samo radi da matorimo.
Na vrh Go down
Nik
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 224
Član od : 2012-01-12

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Thu Jan 12, 2012 10:26 pm

Ja sam saznao slucajno-trazeci na google nesto vezano za mesto gde sam ja sluzio vojni rok.
Bio sam odusevljen ali se nisam odmah registrovao vec sam prvo pregledao forum i kad sam procitao neke postove jednog clana vise nije bilo dileme.
Na vrh Go down
Laborant
Gušter
Gušter

Broj komentara : 11
Član od : 2011-12-23
Dob : 43
M(j)esto Laktaši, Republika Srpska

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Fri Jan 13, 2012 1:39 am

Za ovaj forum sam saznao googlajući nešto u vezi ABHO.
A kada sam već tu, onda sam odlučio da se registrujem.

Pozdrav.
Na vrh Go down
jun91 osijek
Džomba
Džomba

Broj komentara : 144
Član od : 2011-11-21
M(j)esto subotica

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Fri Jan 13, 2012 8:59 am

googlao sam u veti rata u hrvatskoj i stgao dovde i nije mi krivo Very Happy lol!
Na vrh Go down
tose
Gušter
Gušter

Broj komentara : 75
Član od : 2011-12-08
Dob : 49
M(j)esto Titov Veles

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Fri Jan 13, 2012 11:37 am

Tražeči po guglu, pisao sam JNA vojnike i evo me tu, i nije mi žao. cheers
Na vrh Go down
Zmajček
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
Član od : 2012-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Mar 05, 2012 10:09 am

Googlao sam i našo slućajno ovu stranu, nadam se, da nađem koga poznatog tu iz onih dobrih starih vremena.
Na vrh Go down
Profa
Gušter
Gušter

Broj komentara : 97
Član od : 2012-02-19

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Mar 05, 2012 11:43 am

Ukucao "Tadija Anušić" i slučajno se otvori...
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Mar 05, 2012 12:51 pm

Rekao mi prijatelj. Very Happy
Na vrh Go down
jesen
Gušter
Gušter

Broj komentara : 16
Član od : 2012-04-05
Dob : 65
M(j)esto Radlje

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Sun Apr 08, 2012 11:04 am

Tražio sam JNA kuharico i naleteo na ovaj forum. Prijatno sam iznenadžen i manje težko mi pada to,da kuharice sa receptima za kuvanje još nisam uspeo da dobijem. Boljeg pasulja ko u JNA nisam jeo u životu. Treba če mi neko vreme,da taj forum bolje upoznam.
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Sun Apr 08, 2012 11:34 am

Ovdje http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/t78p15-drnc-vojnicki?highlight=jela#2138 je bilo rasprave o tome, ali obzirom da fajl nije više na rapidshareu, zamoli Patricka da ga ponovno postavi.

Evo našao sam ga i ja u tamnom kutku hard diska (mada o kuhanju nemam veze Smile ), pa evo linka na kuharicu recepata jela u JNA.
rapidshare.com recepturezapripremanjejelaujna.rar
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Tue Apr 10, 2012 11:47 am

Jesen, zaboravih, dužan si jednu porciju vojničkoga graha. cheers
Na vrh Go down
KeleOMJ
Gušter
Gušter

Broj komentara : 19
Član od : 2012-05-12

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Sun May 13, 2012 10:10 am

Dosao mi je e-mail sa linkom ka ovom forumu ali sam izbrisao pa ne znam ko mi je poslao!
Na vrh Go down
Bogo69
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2012-05-10
Dob : 47
M(j)esto Maribor

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Sun May 13, 2012 4:36 pm

Tražio nešto o Skoplju, pa se setio i na kasarnu i tako mene ovde!
Na vrh Go down
FOSIL
Džomba
Džomba

Broj komentara : 150
Član od : 2012-04-26

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Wed May 23, 2012 4:16 pm

Pa saznao sam preko interneta,uglavnom to je i sudbina jer sam u zadnje vrijeme počeo da razmišljam o svojim prijateljima sa kojima sam služio vojsku u to vrijeme i kako pronaći način da se sa nekim od njih čujem a po mogućnosti i da se upriliči susret i eto malo pomalo kako kaže jedna pjesma mislim da je pjeva Tozovac moj omiljeni pjevač ja sam naišao i na ovaj forum koji sada smatram bez zamjerke svojim i svih nas naravno,već sam pročitao dosta interesnatnih priča i sudbina tako da je ovo jedan pozitivan pomak za jedno bolje sutra za sve nas.Pozdrav Cool
Na vrh Go down
missar
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 742
Član od : 2012-05-21
Dob : 63

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Wed May 23, 2012 7:25 pm

Tražio sam topografske karte JNA. Karte za Srbiju sam skinuo sa sajta avijacijabezgranica.com, ali sam želeo i ostatak susednih nam država.
Te tako naleteh na ovaj forum i sad sam tu.Na forumu mi je prijatno, vraća uspomene na to vreme i na moje saborce koje ću nadam se pronaći. Meni je to dovoljno.
Na vrh Go down
vojniks
Gušter
Gušter

Broj komentara : 71
Član od : 2012-05-20

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Sun May 27, 2012 8:40 am

zahvaljujuć mgalicu i sat forumu dođoh do ovog foruma,samo mi je žao da se nitko ne javlja za ljubljana polje 90/91 bio je sličan forum na yu enciklopediji ,tamo su se ljudi dostan javljali ali na žalost taj forum više ne postoji
Na vrh Go down
dokonjak
Gušter
Gušter

Broj komentara : 20
Član od : 2013-01-23
Dob : 50
M(j)esto Kistanje

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Fri Jan 25, 2013 10:39 am

Nekoliko puta ukucavao : Niksic Januar 1986 i ovaj zadnji put eto me ovdje. Super ste i samo naprijed!
Na vrh Go down
Doda
Gušter
Gušter

Broj komentara : 18
Član od : 2013-01-17

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Fri Jan 25, 2013 2:19 pm

Kucao u google nikolic dorjansko jezero
Na vrh Go down
Ivan Alentijev
Gušter
Gušter

Broj komentara : 56
Član od : 2013-01-30

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Thu Jan 31, 2013 5:23 am

Ja iz dosade surfovao, te natrc-o samo tako. Eeee... Ali sam se zato i prikjljucio drustrvu. Pozdrav svima!
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 18526
Član od : 2012-10-29
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Thu Jan 31, 2013 5:30 am

Iznenadim se za koliko pojmova tražilica uzbacuje ovaj forum.
Da nismo pretjerali, ha? Very Happy
Možda će razni dušebrižnici sa svih strana, u nedostatku pametnija posla imat nemirne snove..... Laughing
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Thu Jan 31, 2013 5:54 am

Googlao i slucajno naleteo.

Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1304
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Apr 01, 2013 7:53 am

Posto sam sluzio vojsku u bivse dvije republike interesovalo me je sta je danas sa tim kasarnama u LJubljani i Prokuplju.Na forumu sam saznao da je kasarna Sentvid LJubljana pripala crkvi a kasarna u Prokuplju da je u NATO bombardovanju dosta stradala.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Apr 01, 2013 1:59 pm

Tražio preko interneta Školu rezervnih oficira artiljerije u Zadru, pa zapeo o Forum.

Gušter
Gušter

Broj komentara : 30
Član od : 2013-03-23

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Mon Apr 01, 2013 4:21 pm

Tražio slike Petrovca
Na vrh Go down
janeztrdi
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 572
Član od : 2012-12-29
Dob : 47
M(j)esto Ljubljana

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Wed Apr 03, 2013 2:15 pm

tražio na googlu o bivšoj JNA i naišao na forum
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?   Today at 8:31 am

Na vrh Go down

Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako ste saznali za Forum vojnika nekadašnje JNA?
» Vojna policija
» Kovin decembar 1988.
» Međusobno obraćanje vojnika, podoficira i oficira u JNA, PS OS SFRJ
» ŠRO ARJ/PVO Zadar/Šepurine