FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

TENIS

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Matrix
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2436
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   08.03.15 19:05

Koliko je Đoković velik kao igrač i kao čovjek na njegovo obraćanje za vrijeme intoniranja Hrvatske himne nije bilo nikakvih zvižduka i sličnih stvari poznatih kad se u bilo kojem sportu susreću Hrvatska i Srbija.Himna je popraćena pljeskom,što više reći o Đokoviću.

Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1218
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   19.03.15 4:10

Nekadasnja zvezda Yugo tenisa Boba Zivojinovic.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   19.03.15 16:06

Željko Franulović

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   19.03.15 16:07

Boro Jovanović

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   19.03.15 16:08

Nikola Pilić

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   20.03.15 2:26

Legenda do legende sva trojica.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   12.07.15 21:52

2015.....5....
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1302
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   13.07.15 11:56

Bravo cheers 
Novi,stari pobjednik Wimbledona i isti protivnik u finalu kao i prošle godine.Svaka čast i želim mu još puno uspjeha u teniskoj karijeri cheers
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1194
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   13.07.15 19:03

Ala ga je pregazio-svaka mu cast i samo da nastavi u ovakvom ritmu......

NAPRED NOLE..... king king king king king king king king king king king king
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   16.07.15 21:40

Ala sam baksuz-dobio sam MINUS samo sto navijam za sport-a ostali nista-A STA SAM SKRIVIO .....????? scratch scratch scratch
Na vrh Go down
Jozo Trklja
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 507
Član od : 2013-02-27
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   21.07.15 15:37

Nena zmaj čovjek to se ne rađa svaki dan
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   14.09.15 11:48

[size=36]Novak Đoković – sâm protiv svih[/size]

POBEDJUJE SAM PROTIV SVIH....A NE SAM U KUĆI....
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   15.09.15 18:48

Bravo Nole..... salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje salutiranje
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   02.10.15 11:57

Zna li neko gdje je i što radi

Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 2734
Član od : 2009-08-19
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   19.01.16 15:34

Poceo je Aussie Open,"down under"-odmah nekoliko iznenadjenja u obje konkurencije.Rafa ispao vec u prvom kolu od zemljaka Verdasca u pet setova iako je vodio 2:0 u odlucujucem setu.Gledao sam mec,zao mi je Nadala,nikako mi nije jasno kod njega nedostatak ofanzive,druga serva jako losa.Ispao je posle povrede i Dr Ivo.Andy i Stan izgledaju jako sigurni,projektovan je njihov medjusobni polufinalni duel,u drugom dijelu zreba u polufinalu su za ocekivati Fed i Nole.
Kod zena iznenadjenje je eliminacija Simone Halep kao i starije sestre Williams.Bio je interesantan mec izmedju Polone i Jece.Slovenka ima dobru igru,nejvjerovatno je da nije osvojila niti jedan gem na svoj servis,zavrseno u dva seta,Poloni je pripalo po tri gema u svakom.Lucic-Baroni je takodje ispala u tri seta mada je vodila sa 2:0 u odlucujucem setu,onda veliki pad.Viktor Troicki se vratio posle izgubljena uvodna dva seta protiv Spanca.Dodig je propustio mec sa Noletom,neocekivano je ispao u prvom kolu.Marin je prosao,mada je izgubio prvi set.Ana je bila takodje sigurna,Azarenka je prosla,6:0 i 6:0.
Branioci titula  Nole i Serena imaju najvece sanse da ponove proslogodisnji uspjeh.

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   20.01.16 9:00

A najveće iznenađenje je istraga povodom namještanja mečeva.

Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   20.01.16 13:22

@pukovnik (citat):
A najveće iznenađenje je istraga povodom namještanja mečeva.

Nije to nikakvo iznenadjenje,o tome se prica vec nekoliko godina.Iznenajenje je da su sada na jednom velikom takmicenju potegli to pitanje.

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   20.01.16 16:04

Ja zaista nevjerujem u namestanje teniskih meceva i ako toga i zaista ima to cine oni igraci koji zaista znaju da nemaju sansu u mecu pa za neku malu paru kao oni namjeste mec da izgube mislim da je to to.
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   20.01.16 17:08

Pa ako nemaju para ili su u dugovima onda su verujem bili primorani na to. 

U svakom slucaju OSUDJUJEM takav nacin takmicenja i to je sramota za te-NAZOVI-sportiste.... Batine Batine Batine Batine Batine Batine Batine Batine zatvor
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   23.01.16 16:03

Australian Open za sada,osim ispadanja Rafe sto se tice favorita tece po planu.Andy,Fed,Wawa i Nole su usli medju 16.Fed je izgubio set protiv "baby Feda"Dimitrova,Andy je sinoc takodje dobio sa 3:1.Od nasih iz ex yu iznenadjenje je i rano ispadanje Cilica vec u drugom kolu.Vise sam ocekivao od Medjugorca.Sinoc je i Viktor Troicki spakovao kofere,izgubio je od Milosa Raonica 3:0.
Kod zena Ana je sinoc i pored dobijenog prvog seta,izgubila u tri seta,mada je oduzela servis protivnici Madison Keys u pocetku odlucujuceg seta.Izgubila je 6:4 4:6 4:6.Prava drama se odigrala u pocetku drugog seta kada je Anin trener Niegel Sears(tast Andy M)kolapsirao i zavrsio u bolnici.Mec je bio prekinut na 55 min.Jutros javljaju da je OK,jos je u bolnici.
Nova nada Crnogorskog tenisa Danka Kovinic ispala je u drugom kolu.
Sve u svemu po meni bice ovo repriza finala French Opena,prilika da se Nole revansira Wawi koji izgleda mocno na terenu,jednorucni "bekend"mu funkcionise besprekorno,servira dobro-zato mislim da je favorit u polufinalu protiv Andy M.
U drugom polufinalu projektovano je da se sastanu Nole i Fed

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   24.01.16 18:23

@milutins (citat):
Australian Open za sada,osim ispadanja Rafe sto se tice favorita tece po planu.Andy,Fed,Wawa i Nole su usli medju 16.Fed je izgubio set protiv "baby Feda"Dimitrova,Andy je sinoc takodje dobio sa 3:1.Od nasih iz ex yu iznenadjenje je i rano ispadanje Cilica vec u drugom kolu.Vise sam ocekivao od Medjugorca.Sinoc je i Viktor Troicki spakovao kofere,izgubio je od Milosa Raonica 3:0.
Kod zena Ana je sinoc i pored dobijenog prvog seta,izgubila u tri seta,mada je oduzela servis protivnici Madison Keys u pocetku odlucujuceg seta.Izgubila je 6:4 4:6 4:6.Prava drama se odigrala u pocetku drugog seta kada je Anin trener Niegel Sears(tast Andy M)kolapsirao i zavrsio u bolnici.Mec je bio prekinut na 55 min.Jutros javljaju da je OK,jos je u bolnici.
Nova nada Crnogorskog tenisa Danka Kovinic ispala je u drugom kolu.
Sve u svemu po meni bice ovo repriza finala French Opena,prilika da se Nole revansira Wawi koji izgleda mocno na terenu,jednorucni "bekend"mu funkcionise besprekorno,servira dobro-zato mislim da je favorit u polufinalu protiv Andy M.
U drugom polufinalu projektovano je da se sastanu Nole i Fed
Dobar i sazet izvjestaj dajes ali ja bih rekao jednu stvar nacin na koji Fed.igra trenutno mislim da mu je ovaj AO zadnji glavni turnir koji ima sansu da dobije,videcemo u polufinalu veliki mec.
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   25.01.16 15:01

Pokazao sam se kao los prognozer.Poraz Wawrinke  je za mene veliko iznenadjenje. U 5 setova bolji je bio kanadski djetic Milos Raonic.Nevjerovatan mec je vidjen dan ranije izmedju Francuza Simona i Noleta.Nole je dobio takodje u 5 setova i pored toga sto je imao ravno 100 neiznudjenih gresaka.Zaista za ne poverovati da se moze dobiti mec sa toliko gresaka.
Definitivno je imao uzasno los dan-sto govori da moze dobiti i kada mu ne ide.Opet to se moze protumaciti i kao pad forme.
Veceras protiv Kei Nishikorija vidjecemo o cemu se radi,da li je zaista Nole imao samo los dan ili je u pitanju ovo drugo.
Andy je dobio nestasnog Bernanda Tomica i napravio korak dalje,svi mislimo ka finalu i jos jednom okrsaju-nadam se sa Noletom.
Izrazeno u % ovako bi dao sansu za osvajanje turnira "down under"preostaloj osmorici.
Nole 40%,Andy 25%,Fed 15%,ostalih 5 po 4%.

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   25.01.16 16:07

Za mene poraz Wavrinke je iznenadjenje ali ne bas veliko milos je sjajan server,ako nole bude igrao protiv Kei kao protiv Simona nece proci ali opet ocekujem clash u polufinalu Fed-Nole pa vidjecemo u svakom slucaju postalo je jako vruce i zanimljivo.
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   25.01.16 16:37

Milos jeste sjajan server,to mu je najjace oruzje.Nije kompletan igrac.Da se uzme Major turnir treba mnogo vise od same serve ali i faktor srece'
Kei?
Da bi uzeo "down under" mora dobiti Noleta,Feda i najvjerovantnijer Andy-ja u finalu.Nema on toliku standardnost.
Video si na US Openu 2014,dobio je Noleta u polufinalu a onda glatko izgubio od Cilica koji je u polufinalu razbio Feda.
Tu je taj faktor srece bio naklonjen Cilicu,Kei mu je pobjedom nad Noletom jednostavno olaksao posao a Kei je posle te pobjede nad Noleto bio emocionalno ispraznjen,cisto sumnjam da moze dobiti u kontinuitetu ovu trojicu.
Kod zena je veceras veliki duel izmedju  Serene i Mashe,netrepeljivost koja traje godinama,a i Bugarin Dimitrov je tu faktor Smile

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   25.01.16 20:44

@milutins (citat):
Milos jeste sjajan server,to mu je najjace oruzje.Nije kompletan igrac.Da se uzme Major turnir treba mnogo vise od same serve ali i faktor srece'
Kei?
Da bi uzeo "down under" mora dobiti Noleta,Feda i najvjerovantnijer Andy-ja u finalu.Nema on toliku standardnost.
Video si na US Openu 2014,dobio je Noleta u polufinalu a onda glatko izgubio od Cilica koji je u polufinalu razbio Feda.
Tu je taj faktor srece bio naklonjen Cilicu,Kei mu je pobjedom nad Noletom jednostavno olaksao posao a Kei je posle te pobjede nad Noleto bio emocionalno ispraznjen,cisto sumnjam da moze dobiti u kontinuitetu ovu trojicu.
Kod zena je veceras veliki duel izmedju  Serene i Mashe,netrepeljivost koja traje godinama,a i Bugarin Dimitrov je tu faktor Smile
Kei naravno nece uzeti major ovde ali veliki problema imace Nole sa njim to predosjecam jer ga je Kei koliko se sjecam pobijedio na USopen stoga sve je otvoreno,i mislim da je konacno doslo vreme da Marija pobijedi Serenu ijako je nije pobijedila godinama i skor izmedju njih dvije 18-2 za Amerikanku.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: TENIS   Today at 3:19

Na vrh Go down

TENIS
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next