FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

PTUJ 87/88 ARJ/PVO

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
dekiks
Gušter
Gušter

Broj komentara : 12
Član od : 2013-05-14
Dob : 47
M(j)esto Krusevac

KomentarNaslov komentara: Pozz   09.06.13 22:31

Uhh ako mi verujes nemam nista iz Ptija,pogledacu opet albume stare,ali mislim da nemam nista u pm.Imam iz Maribora posle kada sam otisao u Kadetnicu u febr 1989.godine.Znam i secam se da su me cini mi se dva momka docekala na stanici u Ptuju kada sam dosao,da mi pomognu da odem do kasarne i smestim se.Jess mislim da se Amadeus zvao kafic,tako je.Ma bilo lepo,lepsa vremena bila,jbg mlad sam bio a nisam imao nekog drustva za skitanje,izlaske.Mada sam izlazio,isao i za Maribor.
Na vrh Go down
kapija
Gušter
Gušter

Broj komentara : 30
Član od : 2013-01-18
Dob : 46
M(j)esto PTUJ

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   10.06.13 16:38

još postoji kafič amadeus i ima i sad dobre konobarice Very Happy
Na vrh Go down
tadija50
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2013-04-08

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   10.06.13 17:44

Ma nema veze Dejane mozda neko ko ovo sve cita stavi neke slike.A evo vidim ovaj gospodim pod naslovom kapija pise da jos postoji Amadeus sa dobrim konobaricama.Bilo bi lijepo da je malo blize pa navratiti na pice da se malo posjetimo onih dana.Bilo je dobro drustvo ali sta ces, vrijeme leti i vremena se mijenjaju.A molio bih opet ako neko ima neke fotografije stare i ove nove da stavi.Ok Dejane pozdrav od mene.
Na vrh Go down
tadija50
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   10.06.13 17:52

Evo jedna poruka za kapiju izgleda da si ti domaci tu iz Ptuja pa molio bih te uzmi svoj fotoaprat pa uslikaj krug i zgrade bivse kasarne pa postavi tu da se moze vidjeti bijo bih ti mnogo zahvalan ajde pozdrav od mene.
Na vrh Go down
dekiks
Gušter
Gušter

M(j)esto Krusevac

KomentarNaslov komentara: Pozz   10.06.13 23:02

Imam jos kontakte sa drugarima iz Maribora,stalno me zovu da dodjem malo gore,pa ako nekada i odem,otici cu i do Ptuja na sat dva da se podsetim davnih dana.I neku fotku da napravim novu.Radi li jos diskoteka na starom gradu gore,ili je to proslost,a nekada smo izlazili i u Super Lee.Ma ehh stara dobra vremena.
Na vrh Go down
mahi
Gušter
Gušter

Broj komentara : 64
Član od : 2013-03-07
Dob : 56

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   12.06.13 21:32

@dekiks (citat):
Imam jos kontakte sa drugarima iz Maribora,stalno me zovu da dodjem malo gore,pa ako nekada  i odem,otici cu i do Ptuja na sat dva da se podsetim davnih dana.I neku fotku da napravim novu.Radi li jos diskoteka na starom gradu gore,ili je to proslost,a nekada smo izlazili i u Super Lee.Ma ehh stara dobra vremena.

Pozdrav  iz  Ptuja  da  ti  napisem  da  nema  vise  diskoteke  super  li   nema  diskoteke  na  starom  gradu  mnogo  mnogo  toga  se  promenilo  ali  ima  sada  pono  drugih  stvari  ima puno  kafica  picerija i  ova  mlada  generacija  nezna  ni  gde  je  bila  kasarna  ali  najbolje  je  da  sam  posjetis  Ptuj  pa  da  vidis  ima  mnogo  novih stvari  ali  mi  stariji  se  sjecamo  i  onih  starih  vrmena i  malo  nam  je  zao za  njima  ali  sta  cemo  imali  smo  ali  nismo  znali  sta  smo  imali  pozdrav  iz  Ptuja Twisted Evil bounce

Na vrh Go down
dekiks
Gušter
Gušter

M(j)esto Krusevac

KomentarNaslov komentara: Pozz   13.06.13 21:36

Pozz.Uh drage volje bih dosao,ali mnogo prepreka ima,posao,novac,porodica... Meni je bilo prelepo u Ptuju,mnogo toga lepog bilo,lepsa vremena bila.Bazeni,diskoteke,picerije.Isao sam redovno na picu u jednu piceriju,bila u jednom da kazem prolazu,bila poznata tada,ne secam se sada imena,uvek puna bila.Slika mi pred ocima i danas veruj mi.Kad se udje u nju,uzan hodnicic pa sala posle,s desne strane sank bio cini mi se.Bazeni radili,uvek prepuno.A od kasarne levo,ulica Vicevska pot,islo se ka onoj skoli,dal bese srednja ili osnovna,uhh tad bila jedna nastavnica dobra u skoli,extra riba,raspitao se bio ja u onoj prodavnici od kasarne pozadi kad se ide,pozadi bio u sklopu kasarne kao samacki hotel,uhh rupa obicna,pacovi samo leteli he he.te godine na stadionu bio i izbor za mis Slovenije,putem emisije Lestvica Slovenskih Diskotek,pa gostovao Moulen Rouge,A u Super Liju secam se dolazila Riblja Corba,u to vreme bas bili in grupa.Ako imas brate neku sliku iz tog vremena,postavi ako hoces,iz Ptuja,bilo koji kraj.A mozes i sadasnju neku.Mada sto kazes sve se to promenilo.Iskreno bas bih voleo da dodjem jedan vikend gore,Ptuj,Maribor.
Na vrh Go down
vid
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2015-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   09.08.16 17:36

Lp dekkis.Glasbeni urednik Rihard Kislih je umrl v 72 letu življenja maja 2016
Na vrh Go down
vid
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2015-11-26

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   09.08.16 17:40

Pardon dekiks
Na vrh Go down
tadija50
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   22.09.16 20:44

Evo nesto za drugove iz jna Ptuj. jun 1987/1988 uspomene pa ko voli nek izvoli pozdrav iz Brckog
LINK SLIKA: http://imgur.com/a/UtTNJ
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: PTUJ 87/88 ARJ/PVO   Today at 16:39

Na vrh Go down

PTUJ 87/88 ARJ/PVO
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ptuj 1990/1991
» PTUJ 87/88 ARJ/PVO