FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
bestrzajac2
Gušter
Gušter

Broj komentara : 19
Član od : 2014-05-30
Dob : 46
M(j)esto SLAVONIJA-RH

KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   20.04.15 13:25

ja bih baš volio vidjeti te slike jer sam fan bunkera,potkopa, itd ali također nemogu otvoriti slike
Na vrh Go down
11-07-2014
Gušter
Gušter

Broj komentara : 14
Član od : 2014-07-11
M(j)esto Ohrid

KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   09.11.15 17:51

Zashto se ne otvaraju slike.
Na vrh Go down
013gonzo
Poručnik
Poručnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 66
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   16.11.15 19:34

Slike / fotke postavljene imageshack -om i verovatno iscurelo vreme besplatnog korišćenja.  bounce
Od kako sam se prijavio na ovaj forum koristim dugmiće "Ugostiti sliku" i "Insert Zoutube video" 
i nemam nikakvih problema.

Sa slikama "besplatnih" servera je stalno problem da posle nekog vremena obrišu ili još gore
promene spoljne linkove i slika na drugom serveru (npr. naš forum) nije vidljiva....

Registracija da bi se izbegle takve stvari su za "prekobarce" sitna para ali za nes u exyu ipak
nije baš...

anes-tuzla
Gušter
Gušter

Broj komentara : 4
Član od : 2016-03-07
Dob : 46
M(j)esto tuzla

KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   07.03.16 21:52

dosao na losinj u kovcanje 19.09.89..... oko 6-7 popodne dosao kombi na rivu i pokupio nas 5-6 sve tuzlaci i svi smo isli na kovcanje samo je jedan otisao na tovar mislim......sjecam se dosta toga,,,, otisao sam u prekomandu 7 januara 90 znaci 110 dana  sam proveo na kovcanju aaaa cini mi se da bi mogao knjigu napisati..... to su bila vremena upoznajes nove ljude,,,boris se za svoje mjesto pod suncem.......bio sam u MAB-u na PO  topu 76,2 mm 1 vod......pokusavam se sjetiti rasporeda u spavaoni mislim da bih bio u stanju da nabrojim  makar ime ili prezime svakoga iz spavaone a bilo nas je jedno 30...... ljudi sa razlicitih strana bivse drzave.....zajebancije,drugarstva poneki tezak trenutak al sve u roku sluzbe i da bi se sluzilo narodu....kapetan bio simic milinko kap.1 klase,tako je nekako dosao i vodnik bukelic milorad on je bio u minobacackom odjeljenju...kada sam otisao u prekomandu posto sam bio na izdvojenoj strazi sluzbeno nam je dosla obavjest o pogibiji vojnika na KPS-U dole kod kuhinje to je bilo u januaru 90 ne sjecam se imena nastradalog al sjecam se dobro lika i znam da su ga zvali zabac..... ako neko ima od klase da se javi.....neke sam uspio naci na fejsu neki se javili neki nisu ......sve je to zivot al za mene jedan jako upecatljiv period zivota
pozdrav svima
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE   Today at 1:13

Na vrh Go down

Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Nekad bilo skladište JNA kod Malog Lošinja - FOTKE
» Bilo nekad u Jugoslaviji na FaceBooku
» Nekad i sad
» Koliko je među nogometašima/fudbalerima i općenito sportašima (bilo) intelektualaca?
» Vojni otpad/roba iz starih skladišta JNA u Beogradu