FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Apartmani - turistička ponuda

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
milutins
Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2750
Član od : 2009-08-19
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   30.12.15 14:56

Sve-Jug dovoljno si dugo na zapadu da znas da je za vecinu nas povratak jednostavno nemoguc,pustili smo previse korijenje ovdje,djeca  i unucad su rodjeni ovdje,ovo je njihova zemlja.
A povratak bez njih je misaona imenica.
Kod buraza je drugi slucaj,uspio se vratiti prije nego sto su mu djeca zapocela skolovanje.Nije kod njega u pitanju nikakvo samoreklamiranje,pokrenuo je taj posao tamo,smatra da ima dobar proizvod i da moze u nekakvoj skoroj buducnosti poceti da ostvaruje profit.
Ukoliko se njegove pretpostavke uspostave kao tacne vrlo brzo ce doci do prosirivanja kapaciteta-ovo je  "pilot program",nazovimo ga tako.
Moze da si priusti i par godina "praznog hoda",nije mu to osnovni izvor,ovdje ima razradjen posao sa nekretninama koji mu ja menadzerujem,tamo je 100% nezavisan od banaka.
U slucaju prosirivanja kapaciteta siguran sam da ce uvesti i latinicu,poboljsati marketing-tu je bilo nekih promasaja.
Skupo je reklamiranje,mislim da ga reklame na lokalnim TV kucama u Srbiji(tek je krenuo sa tim)kostaju $1 500/mjesec.
Sto se tice kvaliteta usluge vjeruj mi da njegovi klijenti imaju skoro sve uslove kao sto imaju moji ovdje-ja sam u gotovo istom poslu.
Ponavljam-nije snob poput vecine povratnika

Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   31.12.15 10:48

Sto se njegovog poteza tice, skidam kapu i zelim mu sve najbolje! Svakome preporucujem da to uradi ako moze I mogu ti reci da sam i film pogledao i razumem zasto se opredelio bas za to mesto.

Ja sam samo cisto reagirao na to da se danas na puna mesta koristi samo cirilica. Ja licno nemam problema sa time ali ako hocemo da se reklamiramo, pogotovo da privucemo turiste, onda moramo to imati i na neke strane jezike.

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 18517
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   27.01.16 12:39

Na portalu 'European Best Destinations' 20.01. je počelo glasanje za najbolju europsku destinaciju, i traje do 10.02.
U konkurenciji su Atena, Prag, Amsterdam, Kotor, Bruxelles, Pariz, Novi Sad, Berlin, Plovdiv, Beč, Edinburgh, Madrid, Rim, Zadar, Barcelona, Nikozija, Azori, Nantes, London i Milano.

Glasanje ovdje:
http://www.europeanbestdestinations.com/best-of-europe/european-best-destinations-2016/

Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4114
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   06.02.16 21:13

Za svaciji dzep, ali ne u svako vrijeme Smile

https://aparto.me/sr/?_lid=3859

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   02.09.16 23:23

Predavanjem na temu "Turističke valorizacije rimske spomeničke baštine" u Muzeju grada Splita i zajedničkim fotografiranjem građana 's carom Dioklecijanom' započeli su u petak 12. "Dani Dioklecijana", a središnji događaj danas bit će postrojavanje svečane povorke ispred podruma Dioklecijanove palače.
Povorku u kojoj će, uz rimske vojnike, biti i mnogobrojni građani, predvodit će car Dioklecijan čiju je ulogu i ove godine prihvatio splitski glumac Robert Kurbaša koji će se obratiti narodu, te njegova Priska, pjevačica Severina.
Oni će u kočiji proći Rivom i Marmontovom do Zlatnih vrata i Peristila gdje će nastupiti dječji zbor "Srdelice" nakon kojih će se postrojiti legije i održati gladijatorske borbe, a potom slijedi i plesni program Rimljanki s vatrom...

http://www.dalmacijanews.hr/clanak/c6ch-u-splitu-poceli-12-dani-dioklecijana#/clanak/c6ch-u-splitu-poceli-12-dani-dioklecijana

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   25.11.16 16:17

Sutra je na Trgu kralja Tomislava otvaranje prvenstveno turističke, nagrađivane manifestacije 'Advent u Zagrebu'.

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   06.12.16 13:27

@Max Blitz (citat):
'Advent u Zagrebu'.

Iz Rovaniemija u arktičkom krugu u Finskoj, 6. prosinca u Zagreb dolazi Djed Mraz i ostat će dva dana.
Joulupukki ili Djed Mraz junak je Božića i kao najpoznatiji Finac u svijetu prepoznaje svoj globalni utjecaj i odgovornost, jer on je veleposlanik dobre volje, ljubavi i mira. Živi u Laponiji duže negoli se i sam sjeća. Njegov izvorni dom je na tajnovitoj gori Korvatunturi, tisuću kilometara sjeverno od Helsinkija, gdje živi s Bakom Mraz te stotinama vilenjaka i sobova i tamo može čuti božićne želje sve djece u svijetu.
Djeca će mu u Zagrebu osobno moći iznijeti svoje želje, a Djed Mraz će obići Ledeni park, Advent na Zrinjevcu i svratiti Kod Rudolfa - Adventa za velike i male na Strossmayerovu trgu. Mališani će se i 7. prosinca moći družiti s Djedom Mrazom, kada će on obići Advent na Vranicanijevoj poljani i Advent u Klovićevim dvorima, a posjetit će i Palaču Balbi u sklopu manifestacije Dvorišta – Adventsko izdanje.
Mjesto Rovaniemi postalo je službeni grad Djeda Mraza. Danas tamo odlaze milijuni ljudi iz svih krajeva svijeta, ondje je i njegov poštanski ured, a posao je Djeda Mraza i čitanje pisama. U posljednjih 30 godina primio ih je više od 15 milijuna iz 198 zemalja, pa iako je sadržaj tih pisama povjerljive naravi ipak se saznalo da osim popisa željenih darova njihovi autori Djedu Mrazu povjeravaju svoje misli o životu i onome što ih muči, a mnogi od njega traže i savjet.
Inače, Djed Mraz u Finskoj donosi darove na Badnjak, a ne na Božić i ne šulja se niz dimnjak nego kuca na vrata i poklone osobno predaje uz pitanje "Ima li ovdje dobre djece?", jer Božić je obiteljski blagdan posebno posvećen djeci. U Finskoj je i mjesec prosinac dobio naziv po Božiću, jer doslovan prijevod riječi "Joulukuu" je "Božićni mjesec".

http://adventzagreb.com/advent-u-zagrebu/djedmraz

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Apartmani - turistička ponuda   Today at 10:44

Na vrh Go down

Apartmani - turistička ponuda
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Apartmani - turistička ponuda