FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula 'Alfonz Šarh'

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
halo 92
Desetar
Desetar

Broj komentara : 281
Član od : 2014-08-22
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Alfonz Šarh'   06.09.14 22:18

@zeljkoue (citat):
Na ovoj karauli sam sluzio vojsku 1985.Da li ima jos neko od bivsih pripadnika J.N.A.koji je sluzio na ovoj karauli.Komandant mi je bio zastavnik Boroja Stanko

Pozdrav zeljkoue,
pokušavam da se setim svih naziva karaula GO Maribor. Ne mogu da se stim još dve karaule. Ovde na forumu sam čuo za nazive koji mi nisu poznati, od ljudi koji su bili u vojsci posle tebe i nisu čuli za te straije nazive. Da li se sećaš koje su karaule bile neposredno uz "Šarh", levo i desno? Ja se sećam  da su posle Šentilja bile karaule Špičnik, Hektorović, Šarh, Kapunar, Kveder i Brezovnik. Bio nih ti zahvalan ako bi mi mogao reći nazive karaula, ako ih se sećaš.
Na vrh Go down
zeljkoue
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2013-06-21

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula 'Alfonz Šarh'   10.02.16 23:00

Ne znam druze ,ne secam se .Znam samo da mi je karaulla bila br.25
Na vrh Go down

Karaula 'Alfonz Šarh'
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Karaula 'Alfonz Šarh'
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Ohrid VP 7059/9, pa Gevgelija VP 8628, karaula Golubac
» Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica
» Karaula "Božidar Crnatović - Besko" 1986/1987 - 28. granični odsjek Prizren