FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

VP 3077 Gnjilane

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
posilovic ivan (flok)
Gušter
Gušter

Broj komentara : 19
Član od : 2014-01-13
Dob : 51
M(j)esto Đurmanec Krapina mail:zagi.rozela@gmail.com

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   27.05.16 0:16

@Bojan70 (citat):
Da li ima ikog da je sluzio u ovoj jedinici.
kod kapetana gajić dragoljub ja sam bio 87 12mj. 88 12mj
Na vrh Go down
vukoje
Gušter
Gušter

Broj komentara : 3
Član od : 2016-06-20
Dob : 44
M(j)esto Batajnica

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   22.06.16 22:58

Pozdrav za sve Jna vojnike,služio sam u Gnjilanu od oktobra 90 do juna91,pre toga obuka u Karlovcu ( mašinska inženjerija).Kapetan Mile Krstić(umesto Mičića) i poručnik Matjaž Horvat ( Dupli).Neki od vojnika ."" Krieštorac,Vrška ,Gojko,Biberović,Cajti,Grof,Murić( mislim da je Omer)Lukenda Branko,Blaževski (mislim da je Ivica),Gligorin Rade,Hrobat Anton,Čačak(zaboravih i ime i prezime),Trajkovski,Grgečić Željko(grga,zems),Bogdanović Miro,Ivanovski,Babić Muhamed,DjedoviĆ,Jovanović,Redžovski Šaban,Borota Ivica ,JA(Ranko Vukojević)i sigurno sam nekoga zaboravio,,,,,,,
Na vrh Go down
posilovic ivan (flok)
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: ja sam te zadućživao opremomkad si stigao u kasarnu   20.11.16 13:48

@BYMESIC (citat):
sluzio sam vojsku 88/89 u gnjilanima  ako se neko pozna sa slike nek se javi. zovem se Ibrahim Mesic

Na vrh Go down
posilovic ivan (flok)
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   20.11.16 13:49

ja sam te zaduživao opremom kad si stigao u kasarnu
Na vrh Go down
posilovic ivan (flok)
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   20.11.16 13:53

srednji red  sa desne na lijevo čuči ako se ne varam Rom koji je kad je stigao u kasarnu bio oženjen žena mu imala 15 godina i već je rodila dvoje djece
Na vrh Go down
BYMESIC
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2012-01-06
Dob : 47
M(j)esto gracanica

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   27.11.16 17:31

@posilovic ivan (flok) (citat):
srednji red  sa desne na lijevo čuči ako se ne varam Rom koji je kad je stigao u kasarnu bio oženjen žena mu imala 15 godina i već je rodila dvoje djeca

on se zove Dragan Jovanovic i on je kasnije tu dosao da izdaje u magacin ..volio bi stupiti sa njim u kontakt jer sam se najvise sa njim druzio ..
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: VP 3077 Gnjilane   Today at 5:27

Na vrh Go down

VP 3077 Gnjilane
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 7/7Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» VP 3077 Gnjilane
» VP 3077/9 DECEMBAR 1989/90 GNJILANE I mpoad, II mpoab
» VP 3077/9 DECEMBAR 1989/90 GNJILANE I mpoad, II mpoab. Polaganje Svečane Obaveze 06.01.1990.
» Cigarete
» ex kasarna Gnjilane