FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Petar
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2010-03-09
Dob : 66
M(j)esto Skopje

KomentarNaslov komentara: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Tue Mar 09, 2010 4:23 am

ako se nadje neko nek se javi Smile
Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Tue Mar 09, 2010 5:43 am

Petre, dobro nam došao na forum!
Na vrh Go down
Petar
Gušter
Gušter

M(j)esto Skopje

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Wed Mar 10, 2010 12:28 am

@mgalic2 (citat):
Petre, dobro nam došao na forum!

hvala puno, bolje vas nasao! zivi bili
Na vrh Go down
janko
Gušter
Gušter

Broj komentara : 19
Član od : 2009-05-03
Dob : 50
M(j)esto Bački Petrovac

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Wed Mar 10, 2010 5:14 am

Petre, Bački Breg ja Vojvodina.
Na vrh Go down
Petar
Gušter
Gušter

M(j)esto Skopje

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Sat Mar 13, 2010 12:38 am

@janko (citat):
Petre, Bački Breg ja Vojvodina.

jeste.. moja greska, prebacite temu u Vojvodini, izvinite
Na vrh Go down
Die_Nadel
Gušter
Gušter

Broj komentara : 9
Član od : 2014-05-08
Dob : 44
M(j)esto Tuzla

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Wed May 14, 2014 7:03 am

Pod čudnim okolnostima sam bio i u širem rejonu karaule Bački Brijeg i karaule Bane Sekulić, (šuma Karapandža, čini mi se tako se zvala) tačnije u zasjedi u periodu 01.02. do 13.02.'92.g. Ako ima neko od mojih prijatelja da je bio u to vrijeme na navedenim lokacijama neka se javi.

Pozdrav !

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70   Today at 7:41 am

Na vrh Go down

Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Granični prelaz 'Bački Breg', Sombor 69/70
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula Stari Dojran 1981.
» Karaula "RATKO SOFIJANIĆ" - Granični odsjek Sombor
» Sombor regrutni centar RV i PVO