FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Dundo Maroje
Gušter
Gušter

Broj komentara : 11
Član od : 2013-11-15

KomentarNaslov komentara: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   16.11.13 11:41

Sta mislite tko ce pobjedit?

Tipujem na Njemacku.
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1304
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   16.11.13 12:43

Po meni Španci igraju najbolji i najljepši nogomet i mislim da ova generacija koja je zajedno već neki 5-6 godina ima velike šanse da uzme i ovo SP ali moguća su i iznenađenja.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   16.11.13 13:01

Možda:
1 Brazil
2 Nemačka
3 Argentina
Na vrh Go down
kokokokolililibrbrbrbriii
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2013-08-16

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   19.11.13 23:46

1. Brazil
2. Njemacka
3. Bosna
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik

Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 1695
Član od : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   20.11.13 22:27

Evropljani nikada nisu pobedili u Juznoj Americi. Rekao bih Brazil ali Argentina uvek moze da iznenadi. Zadnja dva prvenstva Brazil me nije nesto impresionirao.
Na vrh Go down
Jozo Trklja
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 507
Član od : 2013-02-27
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   22.11.13 13:51

Ja jedino znam da Hrvatska neće bit svjetski prvak to je jedino sigurno
Na vrh Go down
Stanko1
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 514
Član od : 2013-02-24
Dob : 67
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   22.11.13 20:41

Favoriti:
- Brazil
- Španjolska
- Njemačka
Prognoza finala: Brazil - Italija
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   03.12.13 10:34

Njemačka reprezentacija će dobiti premiju u iznosu od 300 hiljada eura za svakog igrača pa i osoblje koje ide uz njih-ljekari,fizioterapeuti itd ako uzmu SP u Brazilu što je dosad najveća premija ikad ponuđena toj reprezentaciji.Na prošlom SP u Južnoj Afriki za prvo mjesto ponuda je bila 250 hiljada eura.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   03.12.13 10:59

@semsudin (citat):
Njemačka reprezentacija će dobiti premiju u iznosu od 300 hiljada eura za svakog igrača pa i osoblje koje ide uz njih-ljekari,fizioterapeuti itd ako uzmu SP u Brazilu što je dosad najveća premija ikad ponuđena toj reprezentaciji.Na prošlom SP u Južnoj Afriki za prvo mjesto ponuda je bila 250 hiljada eura.

Tu treba napomenuti da su pojedini igrači preko kvalifikacijskih utakmica do sada mogli zaradit samo na premijama oko 200 000 eura.Po odigranoj utakmici dobivali su oko 20 000 eura,pa makar bili i rezerva.

Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   03.12.13 11:28

U poređenju sa SP 54 kad je premija isplaćena Njemačkoj reprezentaciji u iznosu od 2500 maraka,kožna torbica i motocikl ovo danas je megalomanski ali ko ima taj i daje.
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   03.12.13 11:34

Nemci uvek daju svoj maksimum bez obzira na iznos premije...poznato je da se nikad ne predaju do zadnjeg trenutka i puno golova su davali na samom kraju utakmice
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   04.12.13 10:45

Do izvlačenja grupa ostalo još malo a FIFA odredila 4 šešira iz kojh će se izvlačiti kuglice sa imenima reprezentacija.U četvrtom šeširu se nalaze sve evropske reprezentacije koje nisu nosioci što znači da se one neće u prvom krugu sastati međusobno.Na izvlačenju će se naći poznata imena kao što su Zidan,Kempes,Mateus itd
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   04.12.13 12:37

Žao mi je što se mi nismo plasirali na SP ali je dobra strana štu ću uživati u predstojećim utkmicama bez nervoze zbog nerealnih očekivanja, koja se uvek vrzmaju po mislima....
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 8:20

Međunarodna nogometna federacija (Fifa) povećala je nagradni fond svjetskog nogometnog prvenstva u Brazilu sa 420 na 576 milijuna dolara

Svaka reprezentacija će zaraditi najmanje osam milijuna dolara, dok će novi svjetski prvak zaraditi 35 milijuna dolara, što je pet milijuna više od nagrade za naslov svjetskog prvaka 2010. u Južnoj Africi. Ulazak u finale vrijedan je 25 milijuna dolara.

'Nagradni fond je povećan za 33 posto, a osigurali smo i 70 milijuna dolara namijenjenih za klubove iz kojih dolaze nogometaši koji će nastupiti na World Cupu,' kazao je glavni tajnik Fife Jerome Valcke
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 11:35

Na SP bit će svi na dobitku i učesnici i FIFA i domaćin koji će obnoviti stare stadione kao i ostala prateća infrastruktura.U svakom slučaju zemlja će se preporoditi jer prilike za zaradu imaju svi.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 13:23

E Šemso nije baš tako,ako malo pratiš Brazil ima dosta velikih problema sa financiranjem i rokovima izgradnje.Da bi ispunili uvjete FIFE, drugi objekti koji su bili predviđeni za gradnju kao što su bolnice,ceste,pruge i dr.stavljene su u stanje mirovanja sa namjerom da se završe poslije.Dali će to biti tako ili malo drugačije živi bili pa vidjeli.Samo da nebude ko sa našim dvoranam izgrađenim za rukomet.
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 13:59

Kada sam rekao da će zemlja financijski profitirati mislio sam na veliki broj navijača koji će doći i koji će potrošiti puno novca jer negdje moraju spavati,jesti te tv prenosi koji su jako skupi i ostalo što ide uz to.Kriza u zemlji postoji ali novac će se naći i stadioni će dočekati spektakl u novom ambijentu.A da ne zaboravimo napomenuti i prostitutke će popraviti svoj budžet.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 14:11

Stadioni su kod njih najmanji problem,oni su prije,za i poslije (će biti) uvijek puni.Brazil je zemlja koja obožava nogomet i tu što se posjete tiće nema problema.
Koliko čitam najave,pišu da če sve biti strahovito skupo za navijače,ali uvijek ima onih koji mogu to da si priušte,volio bih i ja ali komisija me odbila.A ovo zadnje što si spomenuo,tu su jači i od reprezentacije Very Happy
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   06.12.13 20:43

Danas je u Brazilu izvršeno u 8 grupa žrijebanje učesnika SP koji su se kvalifikovali.BIH je dobila grupu u kojoj ima realne šanse za prolaz dalje a nalazi se sa Argentinom,Nigerijom i Iranom u F grupi.Reprezentacija Hrvatske ima malo težu grupu i nalazi se sa Brazilom, Meksikom i Kamerunom u grupi A.Imat će borbu sa Meksikom za prolaz dalje i mislim da mogu proći.Problem može biti velika udaljenost gradova gdje će se seliti sa jednog stadiona na drugi i oscilacije u temperaturama.
Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2751
Član od : 2009-08-19
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   08.12.13 8:31

Po meni najvjerovatnije finale Brazil-Argentina.Brazil osvaja titulu.Od timova sa prostora ex Yu Bih nece preci grupu,dalje idu Argentina i Nigeria.Hrvati prolaze grupu kao drugi.U nokaut fazi odmah ispadaju od Spanije.USA tim prelazi grupu,pobjedjuju Rusiju u nokaut fazi, u cetvrfinalu gube od Argentine.
Mislim da ce Englezi prirediti neprijatno iznenadjenje svojim navijacima-nece proci grupu,osim Italije sa njima su Urugvaj i Kostarika,ne smije se izostaviti iz vida da svi juznoamerikanci u Brazilu igraju kao na domacem terenu.To bi mogao biti problem i za Hrvate u utakmici sa Mexicom,mada su kvalitetom daleko iznad njih.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   08.12.13 11:21

Brazil je glavni favorit za osvajanje S.P.
Što se tiče rprezentacije Hrvatske slažem se da su kvalitetniji od Meksika i da bi morali proći u drugi krug.Brazil-Hrvatska na otvaranju....nebi me iznenadilo nerešeno jer su prve utakmice za domaćine često problematične.
Što se tiče BIH mislim da će se namučiti sa Nigerijom a od te utakmice im zavisi prolaz dalje...
U finalu očekujem Nemce i Brazil
Na vrh Go down
more6
Vodnik
Vodnik

Broj komentara : 471
Član od : 2013-11-16

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   05.03.14 20:59

@milutins (citat):
Po meni najvjerovatnije finale Brazil-Argentina.Brazil osvaja titulu.Od timova sa prostora ex Yu Bih nece preci grupu,dalje idu Argentina i Nigeria.Hrvati prolaze grupu kao drugi.U nokaut fazi odmah ispadaju od Spanije.USA tim prelazi grupu,pobjedjuju Rusiju u nokaut fazi, u cetvrfinalu gube od Argentine.
Mislim da ce Englezi prirediti neprijatno iznenadjenje svojim navijacima-nece proci grupu,osim Italije sa njima su Urugvaj i Kostarika,ne smije se izostaviti iz vida da svi juznoamerikanci u Brazilu igraju kao na domacem terenu.To bi mogao biti problem i za Hrvate u utakmici sa Mexicom,mada su kvalitetom daleko iznad njih.

Dobra analiza kolega.Možda da probaš sa kladionicom dok sve krene.Moglo bi proći sve kako si naveo.

Na vrh Go down
milutins
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2751
Član od : 2009-08-19
Dob : 55

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   05.03.14 22:30

Hrvati imaju jaku ekipu.Takodje imaju i ogromnu rupu,vidjelo se to na utakmici protiv Srbije u Beogradu.Corluka je rupa,onaj mladi nas centarfor umalo se ne proslavi pored njegaDobro im je sto Joe nece igrati,isuvise je spor.Da prodju grupu treba Kovacic da odigra dobro uz standardno dobrog Modrica,sigurnog Pletikosu.Perisic je tu takodje bitan,Srna pouzdan,iskusan.
Protiv Brazila odigrati defanzivno,eventualno sa jednim spicem-preferiram Jelavica umjesto Ole,Kovacic da igra ofanzivnog veznog.
Sa afrikancima i Mexicom nebi trebalo da bude problema-oba spica Mandzo i Ola.

KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 18520
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   10.03.14 3:23

Je li ovo pomoglo BiH repki u plasmanu na SP...  Smile 

Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1219
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   05.04.15 23:17

@more6 (citat):
@milutins (citat):

Dobra analiza kolega.Možda da probaš sa kladionicom dok sve krene.Moglo bi proći sve kako si naveo.

Totalni promasaj za Brazil i Spaniju.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.   Today at 23:00

Na vrh Go down

Svjetsko prvenstvo u nogometu 2014.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» KO ĆE OSVOJITI SVJETSKO PRVENSTVO?
» Katastrofalna poplava - Maj 2014.
» Posao vozaca kamiona u Kanadi
» Fudbal
» In Memoriam: Predrag Lakić - Laki (1955 - 2014)