FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

RUKOMET

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
flexi
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 522
Član od : 2013-02-05

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Mon Dec 23, 2013 12:22 pm

Srpkinje su stigle do srebra na Svetskom prvenstvu u Srbiji, a potom su proslavile fantastičan uspeh u kafani "Ona moja".Slavlje je pesmama uveličao Miroslav Ilić, čiji su hit "Ova noć ima čudnu moć" srpske rukometašice često pevale tokom SP. Takođe, mikrofon je uzeo i premijer Republike Srbije Ivica Dačić, sa kojim su srpske heroine otpevale "Miljacku".A, podsetite se kako su se Srpkinje pripremale pred izlazak na teren, konkretno pred istorijski okršaj sa Norveškom u četvrtfinalu SP.

http://www.youtube.com/watch?v=n_27zjL-0nQ veliki uspeh svaka čast devojke na igri i borbenosti
Na vrh Go down
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Mon Dec 23, 2013 1:52 pm

Zaključak: Moćni Brazil - zlato, Srbija - srebro (junački zasluženo), Danska - bronza. Sve tri reprezentacije krenule iz iste kvalifikacione grupe u Nišu. Jedna od najboljih svetskih reprezentacija, Norveška poslije dugo godina nije prošla osminu finala. Oboreni svi rekordi posjećenosti utakmica ženskog rukometa.
Na vrh Go down
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4306
Član od : 2011-06-23
Dob : 53
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   Mon Dec 23, 2013 11:02 pm

Pridruzujem se cestitkama, medalja je zaista zasluzena.
Malo ko je ocekivao ovo , ali je najbitnije da je igra bila na nivou kao i fer i korektna podrska publike! Very Happy 

Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Wed Jan 15, 2014 8:56 am

Počelo je Evropsko prvenstvo u rukometu pred par dana.Danas prvi susret ekipa iz ex YU,u 18h igraju Hrvatska-Crna Gora.Crnogorci se nadaju da će Hrvatska imati loš dan Basketball  Basketball i da se neće osramotiti.
Na vrh Go down
Jozo Trklja
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 503
Član od : 2013-02-27
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Wed Jan 15, 2014 4:35 pm

Samo ih čudo može izvuć
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Wed Jan 15, 2014 7:31 pm

Rutinska odrađena utakmica između Hrvatske i Crne Gore (27:22), no svaka pohvala crnogorcima na trudu, niti jedna ekipa nije za podcijeniti.  cheers

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Wed Jan 15, 2014 8:10 pm

@bojnik (citat):
Rutinska odrađena utakmica između Hrvatske i Crne Gore (27:22), no svaka pohvala crnogorcima na trudu, niti jedna ekipa nije za podcijeniti.  cheers

Naši su igrali malo jači trening. Taman toliko koliko treba za pobjedu a da se nitko ne umori ili povrijedi. Ha svi koji su stigli na EP nisu za podcjenjivanje. Razlika je u tome da imaš dobre i bolje.

Vodnik I klase
Vodnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Thu Jan 16, 2014 4:09 pm

Srbija je juče izgubila od Rusije znaci sutra treba da se vadimo protiv Francuske sto je realno nemoguca misija , previse isključenja i promasenih zicera a i one dve greske sa izmenama , mnogo propusta neznam videcemo sutra jedino ako Poljaci pobede Ruse prolazimo dalje ako se poklope kockice Laughing
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 17, 2014 9:31 am

@flexi (citat):
Srbija je juče izgubila od Rusije znaci sutra treba da se vadimo protiv Francuske sto je realno nemoguca misija , previse isključenja i promasenih zicera a i one dve greske sa izmenama , mnogo propusta neznam videcemo sutra jedino ako Poljaci pobede Ruse prolazimo dalje ako se poklope kockice Laughing

Gledao sam Francuze protiv Poljaka i po viđenom Srbija nije baš bez šansi.Nije francuska baš nešto odigrala u toj utakmici.
Puno zavisi od suđenja,čini mi se da se pojedine ekipe opet favoriziraju.Gledao sam Island protiv Španije,kriterij faula za isključenje totalno različiti.

Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 17, 2014 7:52 pm

Da smo bolji jesmo. Ni u najmanju ruku neobičan kriterij suđenja nije im pomogao.

GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3409
Član od : 2012-02-13
Dob : 52

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 17, 2014 8:26 pm

Da,samo ja mislim da Marko Kopljar nije za ozbiljne utakmice.
Dečko nema srca ili se boji da si ne pokvari frizuru.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 17, 2014 11:24 pm

@ZAGORAC (citat):
Da,samo ja mislim da Marko Kopljar nije za ozbiljne utakmice.
Dečko nema srca ili se boji da si ne pokvari frizuru.

Mislim da nisi u pravu jer kad u važnoj utakmici i pod pritiskom dva puta pukneš na gol i pri tome ti obrani i promašiš normalno je da izgubiš samopouzdanje i igraš dalje alibi utakmicu. Vidio si Štrleka kako zapucava "mrtvaca" ali drugi put je poderao mrežu. Isto je bilo i sa Ćupićem. Ja sam se isto pitao iz kojeg razloga igra Musa u repki pa nikako da dokućim odgovor jer sam siguran da ima boljih pivota od njega. Sa druge strane moramo priznati da i Švedska igra ne grubo nego na momente i pregrubo ali kad takva reprezentacija proda/pokloni 15 lopti tijekom utakmice ne može ni očekivati drugo doli poraz.

Vodnik I klase
Vodnik I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 18, 2014 3:11 am

pa dobro  Srbija je izgubila od Francuske i ispala iz daljeg takmicenja , trebalo je pobediti Rusiju i isli bi dalje to se znalo i pre pocetka prvenstva , mislim da imamo dobru ekipu i da smo trebali proći dalje ali ...sta je bilo bilo a sad kako drugi gledaju na to necu komentarisati  i normalno nikog ne treba podcenjivati Cool
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 18, 2014 8:56 am

@flexi (citat):
pa dobro  Srbija je izgubila od Francuske i ispala iz daljeg takmicenja , trebalo je pobediti Rusiju i isli bi dalje to se znalo i pre pocetka prvenstva , mislim da imamo dobru ekipu i da smo trebali proći dalje ali ...sta je bilo bilo a sad kako drugi gledaju na to necu komentarisati  i normalno nikog ne treba podcenjivati Cool

Flehi olešili smo Francuze Very Happy
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 18, 2014 4:26 pm

@flexi (citat):

Iskreno nadao sam se boljoj igri Srbije,ako se uopće ovo što su odigrali može tako nazvati.Jadno,totalno bez ikakve ideje,bez da se vidi volja za pobjedu.Nije mi jasno kako takvi igrači mogu tako loše funkcionirati.Po meni tu nešto nije u redu sa vodstvom ekipe.Zašto je uopće otišao Vujović sa pozicije selektora. scratch

Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 24, 2014 9:43 pm

EP u rukometu koje se odigrava u Danskoj večeras je dalo i prvog finalistu a to je ekipa Francuske dok u drugom susretu Hrvatska protiv Danske daće drugog finalistu.Poželimo sreću Hrvatskoj.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 24, 2014 10:40 pm

Znam da onaj tko izgubi ima pravo da se ljuti ali ovo je najblaže rećeno sramota. Protiv domaćeg terena i pristranog suđenja se ipak ne može mada je Hrvatska bila bolja.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 24, 2014 10:47 pm

Rukomet i vaterpolo su sportovi gde sudije dolaze do punog izražaja,često odlučujući faktor,gledao sam pred kraj,čini mi se da ste malo i brzali u napadu
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 24, 2014 10:59 pm

@dinosaurus (citat):
Rukomet i vaterpolo su sportovi gde sudije dolaze do punog izražaja,često odlučujući faktor,gledao sam pred kraj,čini mi se da ste malo i brzali u napadu

Moje viđenje te utakmice bi bilo: Uz pomoć sudaca sami smo se pobijedili. Danci nisu tako strašni i moćni ali kad tri napada sa dva igraća više ne iskoristiš i nisi zaslužio da ideš dalje.

Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2434
Član od : 2009-08-19

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Fri Jan 24, 2014 11:05 pm

Vas su rukometasi umazili.
To vam je najtrofejniji sport,imate vrhunske rezultate u kontinuitetu.
Cak se bronza uzima za neuspjeh.
Ako uzmete bronzu to je veliki rezultat,nije sramota izgubiti od domacina ili od Francuza.
Da ste velesila u rukometu to stoji.

Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 25, 2014 7:46 am

Pukovniče dobro ste primjetili kola su krenula nizbrdo početkom drugog poluvremena kada se kod rezultata 2 razlike za Hrvatsku i kad imaš na terenu i dva igrača više ne napraviš maksimum tj.svaki napad gol a tvoj golman obrani tad su se Danci psihološki uz pomoć publike digli i preokrenuli rezultat u svoju korist.Previše se je završavalo napada sa bokova koji nisu bili baš učinkoviti kad je trebalo.No što je tu je ako izvuku pouku iz grešaka koje su pravili broncu mogu dohvatiti što i nije neuspijeh.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 25, 2014 9:47 am

Več desetak godina mi imamo vrhunske igrače ali nažalost nedovoljno dobrog izbornika.U to se uklapa i vodstvo saveza sa Gopcom na čelu.Došlo je na naplatu olako rješavanje naših najboljih igrača-Đomba,Metličić,Balić a sad i Lacković a koji su mogli pomoći sa po par minuta u datom vremenu.Nije Goluža prvi trener kojem uđe voda u uši kad nam neide i u tom trenutku se gubi utakmica.Samo on zna zašto je vračao Čupića u igru poslije nekoliko grašaka i nerealiziranih akcija.

Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2434
Član od : 2009-08-19

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 25, 2014 2:12 pm

Lacos vjerovatno si u pravu.
Imati Balica a ne povesti ga na EP je velika greska.I Sinisa Mihajlovic kod nas je isto to radio,rezultat je poznat.
Zamisli da Kovac izostavi Modrica ili Pletikosu sa spiska za SP.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 25, 2014 3:32 pm

@milutins (citat):
Lacos vjerovatno si u pravu.
Imati Balica a ne povesti ga na EP je velika greska.I Sinisa Mihajlovic kod nas je isto to radio,rezultat je poznat.
Zamisli da Kovac izostavi Modrica ili Pletikosu sa spiska za SP.

Da kolega,mislim da imamo problem sa tim našim novim trenerskim kadrom.Veliki igrač često ne znači i velik trener.Skoro svi imaju problem sa svojim egom,pa još kad tu priključiš i rukuvodstva pojedinih saveza događa se to.U zadnje vrijeme tome se priključuju i novinari,specijalisti,koji su plačeni da pišu hvalospjeve o istim.
Nažalost nema više Ivića,Miljanića,Kljuna,Smailagića i dr.Neki su pomrli a neki otjerani iz domačeg sporta pa sad imamo to što imamo.

Na vrh Go down
ZAGORAC

Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3409
Član od : 2012-02-13
Dob : 52

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Sat Jan 25, 2014 3:59 pm

Ja ću opet po vojnički:Ništa bez discipline!
Pojedina gospoda su to zanemarila.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: RUKOMET   Today at 5:32 pm

Na vrh Go down

RUKOMET
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» RUKOMET