FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
SveJug
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   19.01.15 15:26

@Četni evidentičar (citat):
Prošla je jučer taman godina dana, kako sam se prijavio na forum. Na neki način ponovo sam odslužio svoj rok i danas bi se mogao častno razdužiti. A mogao bi se i aktivirati, pa produžiti članstvo... Kako bilo, zanimljivo je na forumu, skoro ko u JNA, pa sam zato danas tu. A prilično dobro sam ponovo istrenirao službeni jezik, što je opet samo dobro. 

U početku mi se učinilo, da nas je tu mnogo više. Da, ima registriranih mnogo i još više neprijavljenih posetioca ali na žalost aktivnih nije baš tako puno. Ako sam bilo koga u toj godini dana na forumu uvredio, to mi nije bila namjera. Poštujem pravo, da svatko na pravi način može reči sve što misli - što zapravo nije ništa drugo no svoboda izražavanja. Priznajem da ponekad možda nisam odabrao pravi način ali sve je to bila u glavnom šala i zabava sa moje strane. 

Da, upoznao sam nove virtualne prijatelje i obudio mnoga sječanja uz pomoč foruma ali ima i još jedan velki razlog, a to je humor i zdrav smjeh - nasmijao se i odobrovoljio do kraja i još dalje, pa sam jako zbog toga zadovoljan i tu sam danas.

Cetni, nemoj se razduziti vec se aktiviraj! Wink  Po tvojim dozivljajima verujem da bi bio dobar staresina, na kom nivou neznam, mozda general. Smile

Samo tako nastavi, bitce jos toga.

Pozdrav

Kapetan I klase
Kapetan I klase

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4114
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   19.01.15 19:33

@SveJug (citat):
Prošla je jučer taman godina dana, kako sam se prijavio na forum. Na neki način ponovo sam odslužio svoj rok i danas bi se mogao častno razdužiti. A mogao bi se i aktivirati, pa produžiti članstvo... Kako bilo, zanimljivo je na forumu, skoro ko u JNA, pa sam zato danas tu. A prilično dobro sam ponovo istrenirao službeni jezik, što je opet samo dobro. 

U početku mi se učinilo, da nas je tu mnogo više. Da, ima registriranih mnogo i još više neprijavljenih posetioca ali na žalost aktivnih nije baš tako puno. Ako sam bilo koga u toj godini dana na forumu uvredio, to mi nije bila namjera. Poštujem pravo, da svatko na pravi način može reči sve što misli - što zapravo nije ništa drugo no svoboda izražavanja. Priznajem da ponekad možda nisam odabrao pravi način ali sve je to bila u glavnom šala i zabava sa moje strane. 

Da, upoznao sam nove virtualne prijatelje i obudio mnoga sječanja uz pomoč foruma ali ima i još jedan velki razlog, a to je humor i zdrav smjeh - nasmijao se i odobrovoljio do kraja i još dalje, pa sam jako zbog toga zadovoljan i tu sam danas.

Cetni, nemoj se razduziti vec se aktiviraj! Wink  Po tvojim dozivljajima verujem da bi bio dobar staresina, na kom nivou neznam, mozda general. Smile

Pozdrav
Ovdje smo svi 'dobrovoljci' i nemamo rok...
Samo ti budi tu, dok god ti prija nase drustvo!
Svakodnevno navratim na forum i pregledam sta ima novo na temama koje me zanimaju. Nekad napisem neki komentar, a nekad nemam volje. Izgleda da sam rjedje pijan.

013gonzo
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 66
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   19.01.15 20:45

ne daju mi da te plusiram mora da sam danas već plusirao. bounce
Nema veze čim mi se dozvoli dobijaš plusič zbog lepog i iskrenog izveštaja jednogodišnjeg bivstvovanja ....
Opet sam se raspisao. Sve je već rečeno ostani ti Četni sa nama što duže i virtualno i stvarno.

Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1374
Član od : 2014-01-18
Dob : 47
M(j)esto Tu i Tamo

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   20.01.15 9:30

@SveJug (citat):

Pozdrav

Moram reči, da nisi jedini, koji me tako analizirao. Podsjetio si me na jednu anekdotu ispred nekoliko godina, kad sam bio sa suradnicima na team buildingu kojeg je izvodila strana kompanija Gustav Käser Training International.

Pa je trenerka ispostavljala kako kod posla nije najbitniji uspjeh več je najbitnija samoaktualizacija i pravac - citirajuči Tolstoja - da nije sreča to ako radimo ono što bi voljeli, nego u tome da volimo ono što radimo. Pa je onda ispitivala sve prisutne koliko volimo ono što radimo i ako ima neko uz posao neostvarene želje.

Pa sam četni onako spontano izjavio, da inače volim svoj posao ali da sve više žalim što nisam ostvario neke druge alternatiive. Pa je trenerka zagrizla i nasatojala u pravcu, kako nije nikad prekasno za promjene i željela je izvuči iz mene te alternative. Pa sam iznjeo, da bi mnogo voleo posao Popa ili Ginekologa ali da se mi čini kako je baba sa kolačima prošla i da je za nešto takvo kasno i još da me mnogo brine rizik ako bi več bio Ginekolog, da mi radno mesto nebi bilo odredeno na Aškerčevi ulici gde je zdravstveni dom koji ima u pristojnosti studentske domove i filo faks, kako na drugim lokacijama nikako nebi voljeo raditi.

Pa je bilo smeha i zajebancije na taj račun... bounce

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   12.02.15 11:04

Zimski je dan. Nebo je vedro i sunce sija. "Zubato sunce", ne topi ni snijeg sa krova. Sirova bukovina nije uspjela zagrijati moj sobicak ni na 19 stepeni.
*Bemti, mislim da je to temperatura vode u bazenu. A ja obukao polar u zatvorenoj sobi. Na nogama debele vunjene carape, papuce, a i osjecaj hladnoce.
Hej, mladosti...
Osim do drvljanika ispred vrata, mislim da sam iz kuce izlazio u proslu nedjelju, i to kod komsije koji zivi preko puta.
U grad sam isao 21.01. i to autom do bankomata i usput do marketa za zalihe namirnica. U market nisam ulazio, kupovinu je obavio momak koji me je vozio, po spisku koji sam mu dao. ja sam cekau u vozilu.
U lokalne kafice sam bio prije oko dva mjeseca, ili ranije...
Kao da trulim... Ili - bez "kao"...
Nisam u depresiji, ni apatiji, ali pomislim: steta sto nisam umro mlad. Mozda bih bio lijep les.
No, izgleda, Alah dz.s. je imao drugacije planove za mene. Hvala Mu!

SveJug
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   12.02.15 11:09

@PORUCNIK (citat):
Zimski je dan. Nebo je vedro i sunce sija. "Zubato sunce", ne topi ni snijeg sa krova. Sirova bukovina nije uspjela zagrijati moj sobicak ni na 19 stepeni.
*Bemti, mislim da je to temperatura vode u bazenu. A ja obukao polar u zatvorenoj sobi. Na nogama debele vunjene carape, papuce, a i osjecaj hladnoce.
Hej, mladosti...
Osim do drvljanika ispred vrata, mislim da sam iz kuce izlazio u proslu nedjelju, i to kod komsije koji zivi preko puta.
U grad sam isao 21.01. i to autom do bankomata i usput do marketa za zalihe namirnica. U market nisam ulazio, kupovinu je obavio momak koji me je vozio, po spisku koji sam mu dao. ja sam cekau u vozilu.
Nisam u depresiji, ni apatiji, ali pomislim: steta sto nisam umro mlad. Mozda bih bio lijep les.

Cini mi se da ti je poznat Bar, bezi tamo. Ipak malo toplije. Smile

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   12.02.15 11:11

@SveJug (citat):

Cini mi se da ti je poznat Bar, bezi tamo. Ipak malo toplije. Smile
U Baru sam zivio par godina. Sestra mi zivi dolje. Otici cu kad poharcim drva, kad prigusti Laughing

Četni evidentičar
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1374
Član od : 2014-01-18
Dob : 47
M(j)esto Tu i Tamo

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   12.02.15 12:11

@PORUCNIK (citat):

Gledaj na to iz pozitivne perspektive. Koliko si samo para uštedio. bounce bounce bounce

I ja volim, da sam nekad u najboljem društvu sa sobom. Pogotovo sad kad ne pušim, skoro ne pijem... Ipak pardon, pregrešio se uz to zadnje i jučer slistio sam butelju cabrnet sauvignona - sam sa sobom i uz forum. Zapažam, da gubim kondiciju i rezistenciju u tom pogledu. 

Pa kad ču nešto da počnem radit, tad če forum na stand by, a sada ima Četni više vremena no para. A kako ide ono: Čas je denar... Pa iz te perspektive opet ima pare Četni, skoro ko Đajić. Jbga, drugom stranom načuo sam, da su Đajići u krizi...

Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   12.02.15 13:58

@PORUCNIK (citat):

Gledaj na to iz pozitivne perspektive. Koliko si samo para uštedio. bounce bounce bounce

I ja volim, da sam nekad u najboljem društvu sa sobom. Pogotovo sad kad ne pušim, skoro ne pijem... Ipak pardon, pregrešio se uz to zadnje i jučer slistio sam butelju cabrnet sauvignona - sam sa sobom i uz forum. Zapažam, da gubim kondiciju i rezistenciju u tom pogledu. 

Pa kad ču nešto da počnem radit, tad če forum na stand by, a sada ima Četni više vremena no para. A kako ide ono: Čas je denar... Pa iz te perspektive opet ima pare Četni, skoro ko Đajić. Jbga, drugom stranom načuo sam, da su Đajići u krizi...
Objektivno, prvi raxzlog je drzavni zakon o zabrani pusenja u lokalima... Do tada sam se i hranio po krcmama i restoranima.
Drugi, digao sam neki kredit... Pola sume sam pozajmio. Skoro da sam digao ruke od nadanja da ce mi biti vraceno...

vozac 1965
Gušter
Gušter

Broj komentara : 54
Član od : 2015-02-15

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   20.02.15 18:02

Kao frisko uclanjeni forumas od prije nekoliko dana da se oglasim ovdje zasto smo danas na forumu prisjetiti se svih tih dana u vojsci vratiti sjecanje i pokusati doci do drugara koji su bili u vojsci samnom te obnoviti sjecanja Ja sam uspio sa dosta drugova uspostaviti kontakt koji su bili samnom u vojsci Brojka se krece sa nekih 23 Mislim i sa nekima sam u stalnim kontaktu i danas no ima jos nekih sa kojima bi se htio cuti i zato je ovaj forum cista 5 te se nadam da cu na neki nacin doci i do ostalih sa kojima se nisam cuo i vidio evo 30 godin
Na vrh Go down
alex 68
Gušter
Gušter

Broj komentara : 10
Član od : 2015-03-06
Dob : 48
M(j)esto Zrenjanin

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   09.03.15 1:21

Evo,ja sam "novi forumas" pa bi mozda vama "starim forumasima" bilo zanimljivo da cujete neka moja razmisljanja.Kao prvo i najvaznije,svi mi bi da pronadjemo neke drage drugove,osvezimo lepe uspomene i podsetimo se vremena kada smo imali 20-tak godina i u dobrom raspolozenju provodili vojnicke dane.Posto smo danas 40+ dovoljno smo zreli da objektivno sagledamo svoj "balkanski macho profil".Nakon zavrsene osnovne i sredje skole u nekom "normalnom"vremenu otisli smo u JNA sa 19 godina.Da se duze odvojimo od kuce,da naucimo korisne i manje korisne stvari,da ocvrsnemo,steknemo iskustva,da od decaka postanemo muskarci!Ta oruzana sila je nekome omogucila da tako mlad vozi 84-ku,tada najmocniji tenk na svetu,nekome da opsluzuje MIG 29,neko je upravljao mocnim masinama,a neko je krmanio raketnom fregatom itd,itd.Osecali smo pripadnost tom mocnom kolektivu kome pojedinacno vojske u okruzenju nisu bile ni do kolena!Osecali smo se vaznim,mocnim!Ja imam tu nostalgiju za vremenom kada je moj prvi garnizon Pula brojao 55000 mornara,mornarickih pesadinaca,kopnenih vojnika i vazduhoplovaca-vise od svih vojski danasnjih ex YU republika zajedno."No army-no freedom!"kaze,gle cuda,americka poslovica.E,pa sada vi procenite koliku kolicinu slobode danas konzumira nas balkanski ego.Zato se rado secam dana provedenih u JNA  tj njenom vidu JRM.Pozdrav zastavi!Prvi na mostu!Pozdrav svima!
Na vrh Go down
more6
Vodnik
Vodnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 471
Član od : 2013-11-16

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   09.03.15 1:45

@vozac 1965 (citat):
Kao frisko uclanjeni forumas od prije nekoliko dana da se oglasim ovdje zasto smo danas na forumu prisjetiti se svih tih dana u vojsci vratiti sjecanje i pokusati doci do drugara koji su bili u vojsci samnom te obnoviti sjecanja Ja sam uspio sa dosta drugova uspostaviti kontakt koji su bili samnom u vojsci Brojka se krece sa nekih 23 Mislim i sa nekima sam u stalnim kontaktu i danas no ima jos nekih sa kojima bi se htio cuti i zato je ovaj forum cista 5 te se nadam da cu na neki nacin doci i do ostalih sa kojima se nisam cuo i vidio evo 30 godin

Svaka čast kolega na toliko uspostavljenih kontakata.Ja nažalost još uvijek čekam svoj prvi kontakt s nekim.U Puli sam bio cijeli vojni rok,imam u knjižici utisnute žigove četiri vojne pošte gdje sam služio sa mnogo kolega ,i zaista mi je neshvatljivo da se nitko još nije javio iz tog vremena.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2436
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   16.03.15 18:08

@PORUCNIK (citat):
Hej, mladosti...

Čitajući tvoje postove(pa i one o tvom velikom stadu)vidim da još uvijek ima ljudi koji žive usprkos svim nedaćama u ovom kratkom životu pa vidim i razlog još jedne kako ja volim reći razbibrige učestvovanja na forumu,ne daj se godine idu i samo sjećanja ostaju ali od njih se ne živi.Izađi malo i vidjećeš da još uvijek ima dragih ljudi,LP.

oggy
Gušter
Gušter

Broj komentara : 32
Član od : 2015-03-24
M(j)esto BJ

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   24.03.15 15:34

Joj, kad ovako čitam ove postove, nekako me sram reći, ali ja sam puno toga zaboravio iz tih dana, pa na forumu pokušavam prizvati neka sjećanja. Vidim da dosta ljudi zna i sada "izrecitirati" skoro čitav sastav svojih jedinica.... a ja jedva da se sjećam i naziva svojih kolega iz spavaonice ili komandira...
Slike neke imam, ali ni njih ne mogu naći da ih ovdje objavim.  Ali ovako na "drugu" moram reći, tih dana se sjećam kao nečeg što je bilo, ajd' da kažem, lijepo iskustvo. Ne mogu reći da mi se to vrijeme piše "izgubljeni dani", išlo se u vojsku jer se moralo i uglavnom lijepi dani su to bili, bez obzira na sve nelogičnosti....
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   24.03.15 15:56

potsetimo se na stare dana, mladost,drugarstvo. da nije bilo JNA mozda nikad nebi  ni isli u te krajeve niti upoznali ljude obicaje drugacije od nasih.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 1903
Član od : 2012-04-15
Dob : 69

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   24.03.15 16:21

@vladimir + za kratko razlago.
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   24.03.15 19:55

oggy, dobrodosao na forum. Imam utisak da cemo citati tvoja zanimljiva iskustva, dozivljaje, razmisljanja, cak i sjecanja...
Ja sam na VA otisao bez carapa. Tada su se nosile "spenserice", a ja sam ih obuvao i bez carapa. Mislio sam da je to kao neki skandal. Mededjutim, ti bez cipele si me prevazisao Very Happy

oggy
Gušter
Gušter

M(j)esto BJ

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   24.03.15 20:14

@PORUCNIK (citat):
oggy, dobrodosao na forum. Imam utisak da cemo citati tvoja zanimljiva iskustva, dozivljaje, razmisljanja, cak i sjecanja...
Ja sam na VA otisao bez carapa. Tada su se nosile "spenserice", a ja sam ih obuvao i bez carapa. Mislio sam da je to kao neki skandal. Mededjutim, ti bez cipele si me prevazisao Very Happy
Hvala, hvala. Sjećam se da je prvo što me tata pitao kad je došao na zakletvu: ".... a gdje ti je cipela", jer smo slali odjeću u zašitoj vreći poštom nazad kući. Ha-ha, moj stari je bio uvijek zabrinut da neku glupost ne napravim... a nije imao razloga Smile Al' je bio ponosan k+o puran kad sam došao kući, a on se šepuri plaketom "Primernog vojnika"...
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   29.03.15 4:59

Duboka je noc. Gledam vec treci put jednu od domacih serija (takvim smatram sve koje razumijem bez titla). Navratim ovdje da vidim komentare na nekoj od tema koje pratim.
Proljece je.
Nisam ga vidio, ali ga osjecam. Osjecam ga u organizmu, u krvi... Opasno doba za ljude u godinama. Nabujaju sokovi i, ako organizam nema kanale da ih usmjeri u prave organe, opterete se brane, pucaju ustave...

Bio sam mladi potporucnik na Visu, kad me jednom, cata pitao: "Jeste li citali knjigu 'Polagana predaja'?"
Citao sam je, Rece da ga podsjecam na junaka te knjige.
Zaboravio sam i knjigu i autora i junaka, ali sam mu tad rekao da to nema veze s pamecu.

Kad sam dosao u rodno selo, ime NESS im je zvucalo stranjski. Doduse, vecina me zvala 'Porucnik Ness'. Neki - 'mister Ness'.  Neki, jako mladi su pokusavali sa 'extra Ness', vjerovatno ne znajuci znacenje tog epiteta. Jesenas rekoh jednom od tih junosa da sam ja samo - Ex Ness. To mu je dobro zazvucalo. A i meni.
Jbg Rolling Eyes

Matrix
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2436
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   21.01.16 18:33

@purger (citat):
Prošlo je puno godina od kako smo odslužili taj vojni rok ,vojske i države više nema ostaje nepobitna činjenica da smo bili dio tog vremena.
Zašto smo danas ovdje?

Iza ovih rukometnih senzacija napišem nešto polupametno ali opet scratch
Možda je vrijeme za kraći predah i odlazak na more pa se vratiti bistrije glave,Hasta La Vista Gringosi pirat

oggy
Gušter
Gušter

M(j)esto BJ

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   21.01.16 20:54

Ha ha ha... Sorry, ništa osobno... istina, takav je dan....
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   21.01.16 23:26

JNA I ovaj forum je jedino sto me podseca na Jugoslaviju.
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   22.01.16 0:40

@vladimir (citat):
JNA I ovaj forum je jedino sto me podseca na Jugoslaviju.
Mene sve podsjeca na JUgoslaviju. I sport, koji inace ne pratim. veceras osjecam dvostruko zadovoljstvo sto su vaterpolisti CG osvetili HR u utakmici protiv Madjarske. Nekoliko ekipa sa prostora bivse Juge drma evropom. Sta bi tek bilo da su u istoj ekipi cheers
Ko god da osvoji prvenstvo - mi smo pobijedili salutiranje

Mladjo
Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 230
Član od : 2012-03-31
Dob : 46
M(j)esto Kicevo Makedonija

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   22.01.16 5:08

i sta da se kaze zelja da se pronadju ili vide bivsi drugovi ..prijateljstvo i mladalacke ludosti ...muke ..ipak je to deo naseg zivota a mozda i tradicije ..primera radi i moj pokojni  deda kad krene da prica kako je bilo u gardi kralja ...pa moj otac o delnicama i obuka vozaca ..a sada i ja davim decu o lepoti sluzenja i druzenja u jna ...ljudsko bice je cudna masina ...drugovi i drugarice dodacu citat Balasevica i tako to krene pa stignem u svatove njene
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan I klase
Kapetan I klase

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   22.01.16 6:47

@Mladjo (citat):
i sta da se kaze zelja da se pronadju ili vide bivsi drugovi ..prijateljstvo i mladalacke ludosti ...muke ..ipak je to deo naseg zivota a mozda i tradicije ..primera radi i moj pokojni  deda kad krene da prica kako je bilo u gardi kralja ...pa moj otac o delnicama i obuka vozaca ..a sada i ja davim decu o lepoti sluzenja i druzenja u jna ...ljudsko bice je cudna masina ...drugovi i drugarice dodacu citat Balasevica i tako to krene pa stignem u svatove njene
Stari zakon je, druze Mladjo, da je svakom najbolje vrijeme ono "kad sam bio mlad", bez obzira na politicki sistem ili drustveno uredjenje. Eto, na ivici smo da prekrsimo pravilo o zabrani jugonostalgcenja, i ako nastavimo, admini ce morati primijeniti pravilo foruma, bez obzira sto nismo zlonamjerni i ne vrijedjamo nikog.

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?   Today at 18:52

Na vrh Go down

ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» ZAŠTO SMO DANAS NA FORUMU?
» UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91
» Slavonski Brod klasa 91/92
» Kasarna ''4 Juli'' - ''Trnovo'' Ilirska bistrica,ono sto je ostalo od nje danas !!!
» Vojarna Borongaj - Zagreb