FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

ЈНА репродукција тим...Грчка!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2, 3  Next
AutorPoruka
NEMESIS2
Gušter
Gušter

Broj komentara : 53
Član od : 2013-12-29
Dob : 45
M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: ЈНА репродукција тим...Грчка!   03.01.14 22:13

Драги пријатељи ... велики здраво из ваше браће у Грчкој. Ја и мој тим ("Нова гарда") шаљемо Вам наше најбоље жеље за нову годину. Моје име је Теодор Мавридопоулос, а ја сам оснивач првог модерног ратовања реенацтмент аирсофт тима у Грчкој!
Ја заправо био први човек који је почео савременог доба  рат  реенацтмент у Грчкој, још од 1996, када је тада, ја се користи да пишу чланке о војној историји у локалним као и медјународним публикацијама, а ја сам их пратио, са фотографијама у где, моделима обучена у војнике војски и сукоба, писао сам о томе.
Када аирсофт стигао у Грчкој, узео сам прилику да започне репродукција тим као добро. Тим је почео као Другог светског рата, две групе, и имао име "старе гарде", али касније ми је такође одлучио да покрије поруку ратних сукоба, као и, стога смо и створили тзв "нова гарда", као добро!
Тим има јер је циљ, да промовишу животни историју, од облачења то је чланове са старим ратним униформама и оружјем, и симулирају борбе, или чак учествују у јавним догађајима. Први (и најомиљенији) предмет "нова гарда" је југословенски грађански рат, па фластер тима, који приказује два укрштена М70 пушке. Тим већ приказан рат Словеније, а сада се спрема да настави са осталим фронтовима.
Према нашим информацијама, ми смо прва таква група који реенацт овај рат у целом подручју Балкана, а међу веома мало у целом свету! Многи помоћ нам је дат од стране једног броја веома драгих српских пријатеља наше, којима смо се више него захвалан. Када смо видели ваш форум постали смо веома узбуђени јер волимо ЈНА, и надамо се да учествује у разговорима и размене идеја и информација.
Такође бисмо желели да вама, да поставите што више слика као можете, јер су веома корисни за нас, и за наше истраживање.
Молимо Вас да нас контактирате било које време желите. Ми ћемо бити срећни да разговарају са вама. Хвала вам што сте нас долазе на ваш форум и надамо се за пријатељску корпорације у блиској будућности. Збогом за сада браћа.
 Smile  Wink  salutiranje

Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   03.01.14 22:18

@NEMESIS2 (citat):
Драги пријатељи ... велики здраво из ваше браће у Грчкој. Ја и мој тим ("Нова гарда") шаљемо Вам наше најбоље жеље за нову годину. Моје име је Теодор Мавридопоулос, а ја сам оснивач првог модерног ратовања реенацтмент аирсофт тима у Грчкој!
Ја заправо био први човек који је почео савременог доба  рат  реенацтмент у Грчкој, још од 1996, када је тада, ја се користи да пишу чланке о војној историји у локалним као и медјународним публикацијама, а ја сам их пратио, са фотографијама у где, моделима обучена у војнике војски и сукоба, писао сам о томе.
Када аирсофт стигао у Грчкој, узео сам прилику да започне репродукција тим као добро. Тим је почео као Другог светског рата, две групе, и имао име "старе гарде", али касније ми је такође одлучио да покрије поруку ратних сукоба, као и, стога смо и створили тзв "нова гарда", као добро!
Тим има јер је циљ, да промовишу животни историју, од облачења то је чланове са старим ратним униформама и оружјем, и симулирају борбе, или чак учествују у јавним догађајима. Први (и најомиљенији) предмет "нова гарда" је југословенски грађански рат, па фластер тима, који приказује два укрштена М70 пушке. Тим већ приказан рат Словеније, а сада се спрема да настави са осталим фронтовима.
Према нашим информацијама, ми смо прва таква група који реенацт овај рат у целом подручју Балкана, а међу веома мало у целом свету! Многи помоћ нам је дат од стране једног броја веома драгих српских пријатеља наше, којима смо се више него захвалан. Када смо видели ваш форум постали смо веома узбуђени јер волимо ЈНА, и надамо се да учествује у разговорима и размене идеја и информација.
Такође бисмо желели да вама, да поставите што више слика као можете, јер су веома корисни за нас, и за наше истраживање.
Молимо Вас да нас контактирате било које време желите. Ми ћемо бити срећни да разговарају са вама. Хвала вам што сте нас долазе на ваш форум и надамо се за пријатељску корпорације у блиској будућности. Збогом за сада браћа.
 Smile  Wink  salutiranje

Свим нашим пријатељима тамо ... последњи минут напомена ...... Постоје слике и видео из ових игара / реенацтментс, на располагању, као и нашу Фацебоок адресу, али морамо прво сачекати, за администратора овај форум, да нам омогућавају да их поставите. Молимо вас да будете стрпљиви. Хвала ...... Wink

Na vrh Go down
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   03.01.14 22:39

Поздрав Немесис2,  cheers  драго ми је да те заинтересовао наш форум.
Овај форум се бави искључиво тематиком из времена ЈНА (СФРЈ) а вријеме послије и све оно што се десило након распада бивше СФРЈ, у складу са правилима форума, не коментаришемо. То се посебно односи на политичке коментаре, војна и друга обиљежја, слике на којима је то приказано и др.
Надам се да ћеш и у оквиру онога чиме се бави овај форум наћи довољно онога што те интересује. Добро дошао.  salutiranje
Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   03.01.14 22:49

Хвала вам за ваш добродошлице, и дозволите ми да овде кажем, да је наша намера је да пусти све вас тамо, да знате постојање нашег тима, као и активности које имају везе са ЈНА (односно рата у Словенији и можда - Први округли рата са Хрватском, када је ЈНА била још у реформи)
 Mи разумемо да је цела прича даље боли (ми Грци врло добро знам како је то да изађе из грађанског рата), као и због тога што смо и желели да заштити име и достојанство наше групе. Зато не морате да се осећају уплашени за такву могућност. Још једном хвала за нас прихватање. Wink
Na vrh Go down
alexandar
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4380
Član od : 2011-06-23
Dob : 53
M(j)esto Loznica , Srbija

KomentarNaslov komentara: Re   03.01.14 23:01

Καλώς ήρθατε στο forum NEMESIS2  cheers 
Ομόλογό του Στρατηγό Stazia εξήγησε τους κανόνες του φόρουμ που ισχύουν για όλα τα μέλη. Όποια και αν είναι η πηγή τους, ή τι κάνουν.
Κάθε παραβίαση των κανόνων σιωπηρή κύρωση.
Πιστεύω ότι θα συνεργάζονται αρμονικά στο πλαίσιο των κανόνων του φόρουμ. Very Happy 
Χαιρετίσματα στη Θεσσαλονίκη!  Very Happy

Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 0:03

Поздрав и хвала за ваше поздраве превише. Ми ћемо се потрудити да би био у складу са правилима вашег форума. Уосталом, ми смо ту да постану ваши пријатељи, а не да те узнемирим! Узгред ... ја бих да вас питам ... када ће то бити могуће за нас да уплоад  слике и видео снимке овде?
Хвала још једном ......  Smile  salutiranje
Na vrh Go down
alexandar

KomentarNaslov komentara: Re   04.01.14 0:08

Седам дана након регистрације, можете да шаљете фотографије и видео снимке  Very Happy 

καλό απόγευμα NEMESIS2   salutiranje

Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 0:13

Аааах .... Ок. Ја разумем. Врло добро сви ... ви сте чули нашу драгу администратора .... после седам дана. То није предуго било више. Мало више стрпљења и имаћете наше прве слике. Ми се радујемо вашим утисцима о њима .....  Smile
Na vrh Go down
alexandar

KomentarNaslov komentara: Re   04.01.14 0:18

Наравно , у оквиру правила Форума  !
Мени ће бити занимљиво да видим о чему се ради . Very Happy

Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 0:47

Тачно! Ми ћемо чекати до понедељка онда! Сигуран сам, да ће изгледати чудно, да виде Грци представљајући стари JNA војску! Surprised  scratch  (Да вам кажем истину ипак је мало чудно да нас превише, али .... ми се допада!) cheers
Na vrh Go down
Stazio
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 12:30

Имамо на форуму и граничаре који су се дружили са Грцима на граници, можда ту буде нека занимљива прича.  Very Happy
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1874
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 13:52

Braco  Grci Dobrodosli. welcome  to ex. JNA
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 14:38

Pozdrav za SOLUN I GRČKU..!! cheers
Na vrh Go down
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 14:48

Na vrh Go down
Pero™
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 2089
Član od : 2012-10-29
M(j)esto LJ, nekad SFRJ

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   04.01.14 18:05

Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   05.01.14 4:42

Ах! Добро! Систем је успео да преузме видео смо припремили вратимо у то време када смо направили наш први југословенски грађански Реенацтмент. Официр који говори на почетку видео сам ја! Молим вас, опростите ми јако лошу југословенски језик! Покушао сам да дам све најбоље са мало знања које сам имао. Embarassed  Rolling Eyes  Надамо се да вам се допада!  Smile  salutiranje
Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   05.01.14 5:03

Stazio....: Да! Можда сте у праву! Заправо нисам  да Охридске језеру када сам била 9 година, па чак и сећам се да смо отишли ​​у локалној граница / језера Караула (у Грчкој ми то зовемо Караули) и ми смо понудили војнике тамо, паклица цигарета. Покушао сам да нађем фотографије из тог догађаја, али, за сада ... ништа! Извините.Ја ћу задржати покушава мада.

Vladimir / Dinosaurus....: Хвала вам обоје на вашем лепом дочеку!

PERO.......: Хвала вам толико брате за видео снимке. Да! То су веома корисне!  Wink
Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   05.01.14 5:14

Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   05.01.14 5:17

Врло добро! Сада нам систем дозвољава, да преузмете фотографије тог догађаја, као добро. Ево првих десет слике (молим те, опрости ми за њих слање тако мали, али сам морао да "експеримент" о томе како да их, прво послати). Ја ћу вам послати више, одмах. Држи се! Wink  salutiranje
Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter
Gušter

M(j)esto Solun / Grčka

KomentarNaslov komentara: Re: ЈНА репродукција тим...Грчка!   05.01.14 5:20

Na vrh Go down
NEMESIS2
Gušter