FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

NAKON SVEGA....

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
obradovic
Gušter
Gušter

Broj komentara : 57
Član od : 2010-07-04
Dob : 52
M(j)esto beograd

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....    23.07.10 7:02

sfrj glavni grad Beograd drzavna ideologija komunizam.EX. jugoslavija glavni grad Brisel ideologija banditski kapitalizam.Sistem krades malo jesi lopov ,krades mnogo politicar.Nikad nisam imao simpatije prema marksizmu i komunizmu ali kakav je sada banditizam/u ekonomskom smislu/ radije bih izabrao socijalizam.Socijalizam plus nacionalizam devedesetih.To me podseca na samo na jednu partiju pre drugog svetskog rata koja je dovela i narod,drzavu i armiju do totalno sloma i raspada.Bivsi pripadnici JNA jesmo ali za bacanje nismo. Veliki pozdrav svim bivsim pripadnicima JNA Dragan Beograd.
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   23.07.10 15:29

A da vidiš što je tek Bandić-izam lol!

Gušter
Gušter

M(j)esto beograd

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....    30.07.10 7:46

Ne samo pojedinim pripadnicima JNA je ostala u lepom secanju.Pored vojne obaveze pripadnici JNA ucinili su mnogo dobrog i za lokalno stanovnistvo u mestima gde su boravili.Secam se dasmo u Nisu angazovani na kopanju kanala za lokalni vodovod,Slavonskom Brodu izgradnju lokalnih puteva/ putni vod i kompletna mehanizacija/ Obzirom daje 1985 bila jaka zima u Nisu smo bili angazovani na ciscenju snega u centru grada.Gde danas naci stotine ili hiljade ljudi da rade dzabe ili priteknu upomoc.Ma ljudi nece da ciste sneg ni ispred svoje kuce.
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   31.07.10 15:43

@obradovic (citat):
Ne samo pojedinim pripadnicima JNA je ostala u lepom secanju.Pored vojne obaveze pripadnici JNA ucinili su mnogo dobrog i za lokalno stanovnistvo u mestima gde su boravili.Secam se dasmo u Nisu angazovani na kopanju kanala za lokalni vodovod,Slavonskom Brodu izgradnju lokalnih puteva/ putni vod i kompletna mehanizacija/ Obzirom daje 1985 bila jaka zima u Nisu smo bili angazovani na ciscenju snega u centru grada.Gde danas naci stotine ili hiljade ljudi da rade dzabe ili priteknu upomoc.Ma ljudi nece da ciste sneg ni ispred svoje kuce.
Zato je i postojala ona "VRLOOO DOBROOO-SLUŽIMO NARODU! lol!

Gušter
Gušter

M(j)esto beograd

KomentarNaslov komentara: nakon svega   01.08.10 14:03

VRLOOO DOBROOO-SLUŽIMO NARODU . U Nsu obucavali se vojnici iz Nigerije na komandu VRLOO DOBROO uvek su odgovarali sluzimo lovu.Izgleda da sanjih to predje i nanas, a narod ko narod ko sluzi narodu .
Na vrh Go down
Kaplar M
Stariji Vodnik
Stariji Vodnik

Broj komentara : 650
Član od : 2010-11-06
M(j)esto Belgrade

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   06.05.12 20:25

I sta reci NAKON SVEGA... Tada sam imao dugu kosu a terali me da je skratim kod brice, sada me ne tera niko, a kose sve manje. Mama me terala da jedem, jer mi se rebra poznaju i kako cu sutra takav biti u vojsci, sada mi zena ne da da jedem, jer moja rebra jedna da se rendgenom mogu videti!

Eh, da mi je ova pamet a one godine... Crying or Very sad
Na vrh Go down
nerona
Džomba
Džomba

Broj komentara : 161
Član od : 2011-07-20

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   07.05.12 0:21

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
@Kaplar M (citat):
I sta reci NAKON SVEGA... Tada sam imao dugu kosu a terali me da je skratim kod brice, sada me ne tera niko, a kose sve manje. Mama me terala da jedem, jer mi se rebra poznaju i kako cu sutra takav biti u vojsci, sada mi zena ne da da jedem, jer moja rebra jedna da se rendgenom mogu videti!

Eh, da mi je ova pamet a one godine... Crying or Very sad
Na vrh Go down
jun91 osijek
Džomba
Džomba

Broj komentara : 144
Član od : 2011-11-21
M(j)esto subotica

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   07.05.12 12:26

Činjenica da je i država i JNA nekom jako smetalo!!!!! Otp se zna kome ali definitivno je da smo bili jaki u vojnoj sili i mislim da je to jedan od glavnih razloga kompletnog sranja,ni rusi ni ameri nisu imali uvida u ništa važno što se tiče vojske i to ih je bolelo jako!!!!! Nisu nam mogli ništa, pa kako li se ono kaže.......ako ih nemožeš pobedit nikako zavadi ih sami će se pobit,nažalost tako i bilo No Sad
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: NAKON SVEGA....   Today at 5:23

Na vrh Go down

NAKON SVEGA....
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Na današnji dan