FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
AutorPoruka
računač
Džomba
Džomba

Broj komentara : 153
Član od : 2010-09-15
Dob : 47
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   23.01.11 20:16

'88 smo ljeti ostali bez pritiska u cijevima pa smo se kupali pod onom crnom cisternom iznad igrališta, i to u rijetkim trenucima jer se voda odmah potrošila, u paviljonu vode nije bilo pa je hodnik noću smrdio od čizama i čarapa za poludit', požarni u hodniku je bio omamljen ona dva sata
Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

Broj komentara : 58
Član od : 2011-01-06

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   23.01.11 21:44

@računač (citat):
'88 smo ljeti ostali bez pritiska u cijevima pa smo se kupali pod onom crnom cisternom iznad igrališta, i to u rijetkim trenucima jer se voda odmah potrošila, u paviljonu vode nije bilo pa je hodnik noću smrdio od čizama i čarapa za poludit', požarni u hodniku je bio omamljen ona dva sata

Ovo je bilo u proljeće '91 kad je voda bila zagađena. Kupali smo se u istom "kupatilu" gdje i prije samo su kamioni zagrijavali vodu i cijevima puštali kroz neke improvizirane tuševe gdje su rupice bile tanje od igle a pritisak vode iz njih ti je skoro kožu skidao, nešto kao miniwash u autopraoni.  Da li ima tko na forumu da je bio u tom razdoblju? Sjećam se u to razdoblje dok je joši bilo vode da su vojnici znali dobivati neke čireve po licu i tijelu i to su morali mazati nekom crvenom mašću.

Na vrh Go down
VP 2033
Gušter
Gušter

Broj komentara : 16
Član od : 2010-05-15
M(j)esto U Zemlji medvjeda i leptirova

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   24.01.11 0:18

joj kad se sjetim koliko sam se drva onda nacijepao za kupanje a nas gusteraciju puste da se kupamo na kraju,
i naravno sa hladnom vodom ma  affraid strahota,

jel se ko sjeca onog vanrednog stanja zbog snjega,zima 91´od ujutro do navece smo krampali zaledjeni put kroz kasarnu a kamioni grtalice stoje u Autoparku
a bogami smo jednom i veceru propustili pa se vojska pobunila i pobacala lopate a onaj kreten od porucnika izvukao pistolj i prijetio da ce pucati pa nas onda odveo preko u kuhinju i gadjao konzervama sa sardinama.   Mad

nego kad sam jos u ovom nostalgicnom raspolozenju sjetih se jos jednog prekrasnog mjesta u Kasarni,bilo mnogo omiljeno za strazu -Kota II
divno mjesto za izlet a tek oni slatki psici vezani za 20 metara dugacku celicnu sajlu,ma prekrasno Very Happy
gore mi je prvi put postala jasna ona fraza uz Lunovog Magnus Stripa ,,ne vidi se ni prst pred okom,,
pa onda ciscenje oruzja ujutru u pola pet poslije prekrasne setnje u prirodi na -20 stepeni,kuku lele sto su to divni dani bili cheers

Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   24.01.11 18:14

@VP 2033 (citat):
joj kad se sjetim koliko sam se drva onda nacijepao za kupanje a nas gusteraciju puste da se kupamo na kraju,
i naravno sa hladnom vodom ma  affraid strahota,

jel se ko sjeca onog vanrednog stanja zbog snjega,zima 91´od ujutro do navece smo krampali zaledjeni put kroz kasarnu a kamioni grtalice stoje u Autoparku
a bogami smo jednom i veceru propustili pa se vojska pobunila i pobacala lopate a onaj kreten od porucnika izvukao pistolj i prijetio da ce pucati pa nas onda odveo preko u kuhinju i gadjao konzervama sa sardinama.   Mad

nego kad sam jos u ovom nostalgicnom raspolozenju sjetih se jos jednog prekrasnog mjesta u Kasarni,bilo mnogo omiljeno za strazu -Kota II
divno mjesto za izlet a tek oni slatki psici vezani za 20 metara dugacku celicnu sajlu,ma prekrasno Very Happy
gore mi je prvi put postala jasna ona fraza uz Lunovog Magnus Stripa ,,ne vidi se ni prst pred okom,,
pa onda ciscenje oruzja ujutru u pola pet poslije prekrasne setnje u prirodi na -20 stepeni,kuku lele sto su to divni dani bili cheers

nemoj tako, sve je bilo po PS-u, osim drva za koja si u pravu. Kod mene se zadnja grupa kupala do mile volje uz uvjet da za sobom počisti kupatilo jer ga lakše pomete 20 ljudi nego 1.
što se tiče zima i snjega bilo je to negdje u ovo vrijeme bilo je -28 a ja požarni u auto parku kao da sam gol i z adoručak te dočeka cigla i jogurt. Znam da smo ga čistili 5 dana od jutra do mraka
Zima je dugo trajala da smo se žalili kad smo trebali obući ljetnu uniformu u 6. mjesecu, imam sliku jedva da ima lišća na drveću samo trava od metra.

Na vrh Go down
Marjan
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2011-01-30

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   30.01.11 14:18

Ima tu neki vojnik ili oficir, koji služio vojsku u ferizaj-Uroševac 86,87 godište
Ja sam klasa decembar 86
Javite se da popričamo i podamo koju uspomenu na to vreme...
VP2033  1. baterija
Komandant kapetan Limoni N
poručnik                  Dimovski
stari vodnik              Milovanovič
vodnik                    Hođič i Škobič
kaplari                   Brekalo Bariša
                           Mičik Janoš
                           Kajtazovič Šefik
                           pomozite se setiti
Klasa 12/68 treven, tocko, kovačevič, kljajić, Vladimir,Filipovič,  ...... javite se i ostali

Na vrh Go down
računač
Džomba
Džomba

Broj komentara : 153
Član od : 2010-09-15
Dob : 47
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   30.01.11 18:47

@Marjan (citat):
Ima tu neki vojnik ili oficir, koji služio vojsku u ferizaj-Uroševac 86,87 godište
Ja sam klasa decembar 86
Javite se da popričamo i podamo koju uspomenu na to vreme...
VP2033  1. baterija
Komandant kapetan Limoni N
poručnik                  Dimovski
stari vodnik              Milovanovič
vodnik                    Hođič i Škobič
kaplari                   Brekalo Bariša
                           Mičik Janoš
                           Kajtazovič Šefik
                           pomozite se setiti
Klasa 12/68 treven, tocko, kovačevič, kljajić, Vladimir,Filipovič,  ...... javite se i ostali

svi smo bili tu negdje ali rijetko zajedno
ja sam bio  računač u junu 88-89 u komandnoj bateriji, komandant limoni naser a vodnik hođić džemail
a evo i link http://www.youtube.com/watch?v=0bJjnrb-NbM razaranja paviljona u nato napadu, tu sam proveo godinu dana u prizemlju lijevo

Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   30.01.11 20:59

i ja sam bio u njoj na obuci, samo s desne strane na drugom kaatu (kod kap. Asanovića), ali većinu u onoj nižoj zgradi desno gore, tamo je bila pozadina - danas logistika
Na vrh Go down
Marjan
Gušter
Gušter

Član od : 2011-01-30

KomentarNaslov komentara: pozdrav,   01.02.11 8:01

Hvala što ste se javili. Evo kad pogledao ovaj snimak razaranja kasarne, vidi se jedna nova zgrada sagrađena izza paviljona , prema autoparku. Koja je to izgrada i koji imala namjen. Voleo bi jednom ponovo vidjet ovi kraj, gde sam proveo dio svoje mladosti-godinu dana. Planiram , da ču ga i posetiti. Ako imate bilo kojih informacija kako je sad tamo, zapišite....
pozdrav svima, ma da se ne poznamo
Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   06.02.11 11:10

@Marjan (citat):
Hvala što ste se javili. Evo kad pogledao ovaj snimak razaranja kasarne, vidi se jedna nova zgrada sagrađena izza paviljona , prema autoparku. Koja je to izgrada i koji imala namjen. Voleo bi jednom ponovo vidjet ovi kraj, gde sam proveo dio svoje mladosti-godinu dana. Planiram , da ču ga i posetiti. Ako imate bilo kojih informacija kako je sad tamo, zapišite....

Tamo ti je bila policija i u glavnom paviljonu u prizemlju desno. U Prištini je policija imala T55 plave boje s natpisom "Milicija". Što se tiče grada mislim da se nije ništa na bolje promjenilo od onda, možda je i lošije nego što je bilo

Na vrh Go down
milenko bilić
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2011-02-17

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   17.02.11 12:53

Gost (citat):
pozdrav od Kejosa

bio sam u 2.bateriji artiljerijskog diviziona kod kapetana Vanđije Darka.
poslije dispečer za kamione na prijavnici kod kap. Đumić Stojana

sve dok nisam završio zbog žutice u skopju u  vojnoj bolnici....bila nas je puna bolnica.karantena na zaraznom odjelu do 04 mjeseca 1991..tada odoh kući u Zagreb.

jel ima koga da je bio tamo i tada?

ja sam biou uroševcu od 19.03.1991. Nišanđija na pragi potporučnik Kruljac. Poručnik Rade Pešovski ali sam zdimio kuć nakon 19 dana.

Od 19.03.1991 desetar Radaković Nenad iz Novoga Sada. Potporučnik M. Kruljac i Poročnik Pešovski Rade V.P 1936/5- aLI SAMO 19 DANA NAKON TOGA SAM USPIO IZAĆI PREKO VBS

Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   17.02.11 22:32

@milenko bilić (citat):
Gost (citat):
pozdrav od Kejosa

sve dok nisam završio zbog žutice u skopju u  vojnoj bolnici....bila nas je puna bolnica.karantena na zaraznom odjelu do 04 mjeseca 1991..tada odoh kući u Zagreb.

Ja sam bio u Uroševci. Od 19.03.1991 desetar Radaković Nenad iz Novoga Sada. Potporučnik M. Kruljac i Poročnik Pešovski Rade V.P 1936/5- aLI SAMO 19 DANA NAKON TOGA SAM USPIO IZAĆI PREKO VBS

Posrećilo ti se. . .

Na vrh Go down
VP 2033
Gušter
Gušter

Broj komentara : 16
Član od : 2010-05-15
M(j)esto U Zemlji medvjeda i leptirova

KomentarNaslov komentara: VBS   20.02.11 23:18

eh ,sad kad se sjetih VBS pade mi na pamet kako sam tamo dospio,negdje krajem Feb.91 ujutru 5.00 upada pozarni u spavaonu prvog voda prve baterije i dreknu po obicaju -USTAJ VOJSKOO-  to samo po sebi nije nikad bilo prijatno,znam po meni kad sam ja bio pozarni da mi je pozarstvo u vrijeme budjenja najdraze bilo jer sam imao priliku da moje jadne i napacene klasice probudim takvom drekom da su ostale spavaone vec bile budne dok bih dosao do njih  lol!

elem ,tog jutra upade neki od mojih klasica i dreknu .ustaj vojsko  i ja ustadoh ,odnosno skocih dole posto sam bio na gornjem lezaju(ispod mene bio kolega iz BG,Starcevic se zvao) i kako sam stao na noge samo sam osjetio divno stanje lebdenja i blebno sa svojih 80 kila na pod  Embarassed

dosao sam sebi poslije nekih minutu dvije i to je bilo to,odmah sam odveden u stacionar tamo sam bio do sutra ujutro a onda prekomanda  Wink u VBS
a tamo,joj ljepote,mislim oni koji su bili u Urosevcu znaju da vode nije bilo,cutura se punila na cisterni,licna higijena na nivou Tanzanije,smrdili smo ko konji ili jos gore,wc papir je bio zlata vrijedan posto je vecina imala proljev i haj da ne nabrajam dalje,a tamo u Bolnici odmah sa vrata ,civilizacijski sok,vodi me medicinska sestra kroz hodnik i dovodi do jednih vrata,otvorila vrata i vidim mali hodnik i iza njega druga vrata a tamo u tom hodniku stoji mali lavabo sa cesmom,ja ni pet ni sest i odmah uvatim za onu cesmu i odvrnem je a iz nje potece voda,jebo te , ja se okrenem onoj sestri a ona zinula u meneka ko da sam pao s Marsa  cheers kazem ja njoj ;jooo pa ovdje ima vode a ona jos uvijek gleda u mene ko tele u sarena vrata,vidim ja ima tu i jos jedan ventil sa crvenom tackom na njemu pa ti ja i njega odvrnem  affraid
sok covjece,tece vruca voda iz cesme a ja se raspekmezio a ona jadna poce plakati i kaze ;joj sine pa odakle ti dolazis ?
ja joj zamalo rece iz P... M....... ali nisam ,zao mi bilo zene.
Udjoh u sobu,4 kreveta,jedan slobodan,znaci tu sam s mjestom,a u sobici staklena vrata u cosku,necete vjerovati sta je bilo iza tih vrata  affraid
bilo Kupatilo,e to kad sam vidio znao sam,nema vise uniforme,gotovo je,pala cifra rapidno sa nekih 265 na 030  Very Happy

Na vrh Go down
gardic
Gušter
Gušter

Član od : 2011-03-05

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   08.03.11 23:56

@budo972 (citat):
@milenko bilić (citat):
Ja sam bio u Uroševci. Od 19.03.1991 desetar Radaković Nenad iz Novoga Sada. Potporučnik M. Kruljac i Poročnik Pešovski Rade V.P 1936/5- aLI SAMO 19 DANA NAKON TOGA SAM USPIO IZAĆI PREKO VBS

Posrećilo ti se. . .

urosevac 15.9.1991. negde u junu 1992 ceo puk presao u vucitrn.tamo sam ostao do kraja septembra 92.inace vp 1936?4 lappvo,komandir odeljenja desetar gardic aleksandar

Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   09.03.11 20:47

@gardic (citat):
urosevac 15.9.1991. negde u junu 1992 ceo puk presao u vucitrn.tamo sam ostao do kraja septembra 92.inace vp 1936?4 lappvo,komandir odeljenja desetar gardic aleksandar

dobro došao, ti si došao kad je već ponovo bilo vode i svoj boravak možeš usporediti s renesansom kako je bilo do ljeta.

cheers

Na vrh Go down
kuglof 12
Gušter
Gušter

Član od : 2011-03-13

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   13.03.11 20:30

Pozdrav svima,

Slučajno sam naletio na ovaj forum i probudio je neka sjećanja iako se svega u Uroševcu 90/91 ne sjećam kristalno jasno.

U Ferizaj sam došao u prekomandu iz Kičeva kao vozač. SVRL. Nova zgrada, najgornji kat, kad se dođe stepenicama do kraja desno i desna spavaona na kraju hodnika. Sjećam se bijelog linoleuma i struganja žiletima kad je bila generalka.

Kapetan 1. klase Terzić Nermin, zapovjednik kasarne potpukovnik Stambulinski, zastavnik Zorić iz Zadra su svi kojih se sjećam od starješina.

Veličković Srbo i Slovenac Ukalović Vice su vojnici koji su mi ostali u sjećanju Kao maskote spavaone. Splićo Đorđe, klinac koji je došao u zadnjoj turi guštera, prao nam je divizoion iz cisterne jer nije bilo vode.

Kafić Mario u gradu i dom JNA jedina mjesta koja su bila za izlazak.

Naravno i sam sam završio u  bolnici zbog žutice samo ja sam tražio vikend,4 dana krvi pa se javio u vojnu bolnicu Dubrava.  

Ako netko ima volje i živaca neka napiše još koji detalj o mjesecima izgubljenim ispod Šarplanine od 90-91.

HVALA

LP,

Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   13.03.11 20:57

Kuglof, dobro nam došao!
Na vrh Go down
vojnik1984
Gušter
Gušter

Broj komentara : 14
Član od : 2011-03-16

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   17.03.11 14:21

@Marjan (citat):

eto ja sam iz urosevca svake godine idem u  ferizaju posto zivim u svedsku sa familijom sve je tamo ok mnogo se izmjenilo posle rata a kasarna je na istom mjestu a tebi ljep pozdrav iz svedske

Na vrh Go down
vojnik1984
Gušter
Gušter

Broj komentara : 14
Član od : 2011-03-16

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   17.03.11 14:26

@Marjan (citat):

hej marjane pozdrav iz svedske ja sma iz ferizaja ferizaj se imjenilo bogami niji isti posle rata nove zgrade . ja idem dole svake god a kasarna je na istom mejstu  ati odakle si pozdrav eso

Na vrh Go down
vlada69
Gušter
Gušter

Član od : 2011-06-20

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   20.06.11 20:55

Gost (citat):
reko sam prije da ću navesti imena nekih ljudi koje se još sjećam pa ako se zalomi da se nekoanađe,prepozna ili da zna za nekog super ako ne opet dobro

ZLATKO ŠAKANOVIĆ-v.kladuša
DIZDAREVIĆ FERID-v.kladuša
ELVIS JUSUFOV
ŽELJKO PEROVIĆ-beograd
DINKO ZAKŠEK-virivitica
ZLATKO ŠKVORC-čakovec
GOJČINOVIĆ HAMED-
ŠPAGO MUMIN
RAKOVIĆ ŠERIF-prijedor
GORAN STAJIĆ-beograd
MILIVOJE LEKA.slankamen
DOGAN VJEKOSLAV-sad je u austriji
DEMIROVIĆ SAFER
KOVAN KNEŽEVIĆ-kraljevo
OMERDIĆ NIHAD
BOLVARI IVAN-subotica
HUGO VENGUST-ljutomer
UMEK SMILJAN-maribor
....to je to ...bilo ih je još ali se nemogu sjetiti

zdravo svima koliko vas ima.zovem se Brankov Vladimir decembarska klasa 89/90.mnoga imena sa ovog spiska su mi poznata.ja sam bio kod kapetana Vandjije Darka sa kojim sam prijatelj na fb. a i sa jos dvojicom mojih klasica Umek Smiljanom i sa Ivanom Batari

Na vrh Go down
mgalic2
Stariji vodnik I klase
Stariji vodnik I klase

Broj komentara : 741
Član od : 2009-08-02

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   27.06.11 20:49

Vlada69, dobro nam došao.
Na vrh Go down
purger
GENERAL JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ
GENERAL  JNA - Zam(j)enik Načelnika GŠ

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 4527
Član od : 2009-11-15
Dob : 51
M(j)esto ZAGREB

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   27.06.11 22:29

Vlada 69 pozdrav cheers

Gušter
Gušter

Član od : 2011-06-27

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   28.06.11 0:37

@vezista2033/3 (citat):
pozdrav,ja sam bio u uroševcu od 28.06.1990 -28.06.1991.cijeli vojni rok sam odgulio u ferizaj.neznam kako je sada stanje dolje ali po onome što sam čuo vojarna je uništena kod bombardiranja nato snaga.može li mi netko ako zna reči šta o gospodi por.vasiljević.kap.asanović.klem josip,itd.itd.  znam da je gosp.markotić u hrv.vojsci,gosp.kruljac prijazan potporučnik je sad zapovjednik kop.voj.hrvatske.por.medved nikola ima na facebooku svoj profil.pozdrav svima

Zelim da pozdravim sve vojnike koji su sluzili vojni rok u Urosevcu. Ako se neko seca Karica 90/91 neka mi se javi.

Na vrh Go down
budo972
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   02.07.11 18:57

@karic (citat):
Zelim da pozdravim sve vojnike koji su sluzili vojni rok u Urosevcu. Ako se neko seca Karica 90/91 neka mi se javi.

Ja sam bio '91 u intedantskom servisu.

Na vrh Go down
vlada69
Gušter
Gušter

Član od : 2011-06-20

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   12.07.11 0:01

Gost (citat):
pozdrav od Kejosa

interesujeme dal si sa nekim  ljudi sa spiska u kontaktu

Na vrh Go down
lafomamone
Gušter
Gušter

Član od : 2011-07-15

KomentarNaslov komentara: poz   15.07.11 5:10

Pozdrav svima ja sam bio Martovska klasa (stazista) od septembra 1990 do prvog Marta 1991 komandir 3-ceg voda u prvoj ceti SVLR Oganj 122mm M77 komandir cete mi je bio Kapetan prve klase Predrag Markotic a komandant bateljona Major Jovanovic komandir prvog voda je bio porucnik Cubric a drugog voda potporucnik Vasiljevic
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91   Today at 5:22

Na vrh Go down

UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/40Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91
» UROŠEVAC / FERIZAJ kasarna Milan Zečar 1990/91
» Izvidjaca Ceta Osijek 1990-1991 , Bijela Kasarna - Milan Stanivukovic
» Novo Mesto, kasarna Milan Majcen 1988/89
» Osijek - Bijela kasarna 'Milan Stanivuković'