FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Skoplje kasarna Maršal Tito

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
AutorPoruka
pachino
Gušter
Gušter

Broj komentara : 7
Član od : 2016-03-16

KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   26.03.16 16:12

Moj paviljon nije bio daleko od mesta gde smo se hranili. Sam objekat je velik i na sprat, sa ogrommnim kuhinjama. na ručak se išlo u smenama, i znalo je potrajati više sati od prvih i onih zadnjih u smeni.  Koristili smo bonove za ručak, ako nema bona nena ni jela.  U blizini spomenutog objekta je bila i pekara velikog kapaciteta koja je pekla hleb za nas i za kasarnu i Goce Delčev
Na vrh Go down
Lala Basaid
Desetar
Desetar

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 286
Član od : 2014-01-09

KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   26.03.16 18:24

pachino da i moj brat rodjeni je bio 1981 na sluzenje u Leskovac posla Karaula na Bugarsku granicu  i on je bio na kosovo u pripravnosti u Kursumliji. Samo eto moj otac je bio Granicar na AUSTRIJSKOJ granici Brat na BUGARSKOJ a ja na GRCKOJ sva 3 isto u kasarnu sam imao prilike da ostanem posto su me terali da budem Snajperista nisam zeleo jer znam kakav je zivot na karauli hrana navolju kupanje svaki dan nema staresina samo 1 itd. Poz
Na vrh Go down
maxim.69
Gušter
Gušter

Broj komentara : 39
Član od : 2016-03-28

KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   04.04.16 23:41

decambar 88. proveo 20 dana na kursu u vojnoj policiji, nikako docekati da tih 20 dana prodje...

mnogima je poznata ova kapija:

Na vrh Go down
mixi
Gušter
Gušter

Broj komentara : 6
Član od : 2013-03-17
Dob : 47
M(j)esto vrbas

KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   25.06.16 12:07

Desno od ovog Glavnog ulaza bio je puk veze ,kao restoran !
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Skoplje kasarna Maršal Tito   Today at 5:26

Na vrh Go down

Skoplje kasarna Maršal Tito
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 12/12Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Skoplje kasarna Maršal Tito
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, VP 2265 august 1985. - pekari
» Ljubljana kasarna Maršal Tito, intendanti VP 2265 86/87