FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Katastrofalna poplava - Maj 2014.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorPoruka
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   06.06.14 23:11

Napisah svoje mišljenje, jer je krajnje diskutabilno u svoj nesreći koja je zadesila Hrvatsku, BiH i Srbiju, te tri suverene države umatati pod nazivlje bivše tvorevine.

bojnik: komentar modifikovan dana: 07.06.14 6:26; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   06.06.14 23:39

Mislim da je ova tema lepa i fina ali se lako ode u OFF sa komentarima "ko je sta i koliko".

Vi koji ste tu na pragu cinite akutno i kako mozete. Mi pak daleko od rodnog kraja cininimo to ekonomski ili pak licno, personalno ako su najblizi ugrozeni.

Najvaznije je solidarnost nezavisno sta, ko i koliko.

Mladji Vodnik
Mladji Vodnik

Broj komentara : 382
Član od : 2014-04-06
Dob : 46
M(j)esto kostolac

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   08.06.14 1:16

Slovenija nam je najvise pomogla od svih nasih bivsih republika  ali veliko hvala i ostalima koji su nam pomogli .Ma dajte bre ljudi mi smo ipak u dusi jedan za sve 'svi za jednog ,sto smo pokazali ,mi smo samo politicki rastavjeni.
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   08.06.14 16:36

Pomoći nekog u nevolji je humana gesta a nikad se ne zna da se to može desiti bilo kome od nas jer kako se priroda mijenja ništa ne bi bilo čudno i zemljotresi da nas ruše.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   03.11.14 8:10

Sa poplave 60-ih u Vojvodinu.

GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu
GENERAL POTPUKOVNIK u rezervnom sastavu

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 1135
Član od : 2012-03-03
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   10.06.15 21:33

Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   08.03.16 10:01

Citam danas sta Politika pise:

KRALjEVO - Iz kraljevačkih naselja Grdica, Oplanici, Adrani i Obrva u toku je evakuacija građana zbog ugroženosti od poplava, javio je večeras RTS.
Pored opštine Kraljevo, vanredna situacija je proglašena još u 10 opština - Čačak, Arilje, Lučani, Topola, Požega, Ivanjica, Bajina Bašta, Raška, Novi Pazar i Ljig.
Vanredna situacija je proglašena zbog obilnih padavina koje su počele juče, prenosi Tanjug.

Kakvo je stanje u ostalim republikama? Pretili ista opasnost kao prosle godine? 

Razvodnik
Razvodnik

Broj komentara : 234
Član od : 2014-01-09

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   09.03.16 5:31

KomentarNaslov komentara: Re: Katastrofalna poplava - Maj 2014.   Today at 17:28

Na vrh Go down

Katastrofalna poplava - Maj 2014.
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 8/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Katastrofalna poplava - Maj 2014.
» Posao vozaca kamiona u Kanadi
» In Memoriam: Predrag Lakić - Laki (1955 - 2014)