FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Podujevo vozači BVP, januar 88/89

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
mesec
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2014-05-28

KomentarNaslov komentara: Podujevo vozači BVP, januar 88/89   28.05.14 23:05

Pozdrav svima slučajno sam naišao na ovaj forum i zbilja mi je drago da mogu sa nekim pdjelit stara sječanja iz BLsam došao u Niš iz Niša uPrištinu tamo sam se zadržao jako kratko a onda updujevo u hangar za avione tu sam ostao punih 6 mjeseci u blatu i vodi do koljena vozač sam BVP. Br 12432 kapetan bio jajčevič pero

Na vrh Go down
slavonski brod
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 1033
Član od : 2014-08-31
Dob : 49
M(j)esto Slavonski Brod

KomentarNaslov komentara: Re: Podujevo vozači BVP, januar 88/89   22.03.15 13:21

Pozdrav kolegi koji je vjerovatno služio u BL Zalužani samo što sam ja generacija 1987/88 / vozač OIA BRDM 2 /.
Na vrh Go down

Podujevo vozači BVP, januar 88/89
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Vozači motornih vozila u JNA
» Karaula 'Šentilj' januar 1990. - januar 1991.
» Kičevo 90/91
» Danilovgrad kasarna Milovan Šaranović, januar 1989. - jun 1989.
» Vozač tenka