FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

MUNDIAL 2014 - BRAZIL

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorPoruka
Gringo
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Mon Jun 23, 2014 7:41 pm

A kaj bu danas????

GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
Dob : 49
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 1:32 am

Meksiko je nadigrao Hrvatsku. Kovačeva kombinacija i taktika za juriš na 3 boda pretvorila se u teški poraz protiv raspoložene ekipe Meksika. Mislim da je Hrvatska trebala igrati neku malo zatvoreniju varijantu i u kontrama tražiti prilike da dođe do gola. Imao sam utisak kao da je Meksiko pred ovu utakmicu na neki način podcjenjen a u dosadašnjem dijelu prvenstva je pokazao da je sposoban i za najveće domete.
Na vrh Go down
BEOGRAD
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 1695
Član od : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 2:28 am

Jako losa igra Hrvatske. Delovali su kao tim koji prvi put igra zajedno. Puno truda i trcanja ali gotovo nikakvih organizovaniih napada, barem u drugom poluvremenu. Steta, ima jako puno kvalitetnih igraca ali kao tim su neuigrani.
Na vrh Go down
ZAGORAC
GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3399
Član od : 2012-02-13
Dob : 52

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 7:07 am

Bolji je pobijedio.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 7:20 am

@ZAGORAC (citat):
Bolji je pobijedio.

Tako kaze jedan izkren i pravi sportista!  

Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 8:03 am

Odlučujuća utakmica, a igra se ko babe, nerealizirani napadi, šlampava obrana. Dobro da nije bilo još više golova. vojnik

Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 8:26 am

@bojnik (citat):
Odlučujuća utakmica, a igra se ko babe, nerealizirani napadi, šlampava obrana. Dobro da nije bilo još više golova. vojnik
Vrijeme je da se neke igrače stavi na teret penzionog fonda Very Happy .
Gledao sam intervju selektora poslije utakmice i onaj njegov odgovor na pitanje što je htio sa Pranjičem mi se nikako ne dopada.
Nemam baš neko visoko mišljenje o Blaževiću,ali njegova kvalifikacija Kovača mu je na mjestu.Čiro je rekao da je Kovač dobar izbor za selektora ali da je još daleko do dobrog selektora-izbornika.

Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 9:00 am

Jedina svijetla tačka u igri Hrvatske protiv Meksika je bio Olić ali nije imao još ponekog igrača da učine nešto više protiv dobro motivisani meksikanaca.U prvom poluvremenu je igra i funkcionirala ali u drugom se je koncept igre raspao i nije se moglo učiniti više da se ugrozi protivnik.Golman Pletikosa koji ima i solidnu visinu trebao je biti apsolutni gospodar nabačeni lopti i da ih kupi ili boksuje van ali on čeka na crti što nije dobro dok je meksički golman izlićo van crte i izbijo visoke lopte i ulivo sigurnost obrani.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 9:10 am

@semsudin (citat):
Jedina svijetla tačka u igri Hrvatske protiv Meksika je bio Olić ali nije imao još ponekog igrača da učine nešto više protiv dobro motivisani meksikanaca.U prvom poluvremenu je igra i funkcionirala ali u drugom se je koncept igre raspao i nije se moglo učiniti više da se ugrozi protivnik.Golman Pletikosa koji ima i solidnu visinu trebao je biti apsolutni gospodar nabačeni lopti i da ih kupi ili boksuje van ali on čeka na crti što nije dobro dok je meksički golman izlićo van crte i izbijo visoke lopte i ulivo sigurnost obrani.
Olić scratch ,nebih se složio.Uostalom nije bilo nijedne svjetle točke.
Nešto o Pletikosi.Šemsudine sječaš li se nekog udarca u gol koji je Pletikosa odbranio a da nije bio gol?Nije to slučaj samo jučer,traje to već duže vrijeme.Golman mora imati kontuinet na golu a naš se baš nije nešto naigrao u svom klubu,negdje u Rusiji. Imamo Danijela Subašića koji brani boje Monaca i imao je izvrsnu sezonu ali je standardna rezerva u reprezentaciji.

Vodnik
Vodnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 497
Član od : 2013-02-24
Dob : 67
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 9:42 am

@ZAGORAC (citat):
Bolji je pobijedio.
Upravo to. Meksiko je jednostavno bio bolji i to ne mogu promijeniti nikakve priče tipa ''da je ovo, da je ono''. Hrvatska ima bolje pojedince, dapače i nekoliko velikih ''zvijezda'', a Meksiko ima bolju momčad i boljeg izbornika koji zna posložiti igru. Pokazali su to i u prethodne dvije utakmice, a da ne spominjem kako im suci baš i nisu naklonjeni. 
Gledamo sinoć moja kćer i ja zajedno utakmicu. Hrvatska odmah u početku navalila, moja kćer navija, a ja joj kažem: - Meksikanci će nas pustiti da se ispušemo, golu nećemo prismrditi, a kada se dečki budu vukli kao krepane mačke onda će nas napuniti. - Ispalo je da sam prilično točno prognozirao.
A Pranjiću se vjerojatno gadno štucalo od naših komentara. Ubogi čovjek nije baš obdaren izgledom Apolona, ali da se onako unakazi onom zastrašujućom frizurom... Valjda je mislio isprepadati protivničke igrače? Izgleda da mu nije upalilo.
Danas je u Hrvatskoj opći dan žalosti zbog nacionalne tragedije, dok internet portali upravo pršte gnjevnim i zajedljivim komentarima. Ljudi, dajte se skulirajte - nogomet je ipak samo sport, ništa manje i ništa više.
Bilo i prošlo. Danas igraju Italija i Urugvaj, dva bivša svjetska prvaka koji u međusobnom dvoboju odlučuju tko će ići dalje. Talijanima je dovoljan i bod, no ako se zatvore biti će ciao cari amici. Urugvaju treba pobjeda, stoga slutim uzbudljivu utakmicu.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 10:35 am

Samo da dodam, teško je našoj reprezentaciji protiv cca 3 miliona izbornika

GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Broj komentara : 5159
Član od : 2012-11-24
M(j)esto HN

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 1:28 pm

@bojnik (citat):
Samo da dodam, teško je našoj reprezentaciji protiv cca 3 miliona izbornika
To si u pravu, svugdje je tako, svi smo selektori i sve najbolje znamo.  Twisted Evil 
Samo ovaj put nema argumenata za odbranu jer je posao stvarno loše odrađen.
Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 1:32 pm

Netko bi znao zapjevati.
Zaboravi Brazil, zaboravi senjorite ili ona a sad adio i tko zna kad i tko zna gdje.!!!

A toliko smo puta na TV-u gledali crtić o njihovom "Brzom Gonzalesu" i toga maloga miša smo precjenili.!
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
bojnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 1:39 pm

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 1:39 pm

@bojnik (citat):

Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3758
Član od : 2011-09-29

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 4:19 pm

Gonzalesi sjebni igrači jači od bečarca.....mada moram priznati da mi je taj spot išao debelo na k**** doista su neke stvari učinjene bez imalo dostojanstva....no koliko znam samo jedna repka može biti prvak svijeta.....
Sad trebaju imati spot plači srce plači ......od Crvenih koralja
A za repku mi imamos mnogo problemos, uzeti im sav novac pa nek lutaju malo....po svijtu bez kintos.....ovako kad su vreče pune jebe se njima za nogomet igrali su kaj crknute kokoši.....
Malo sam se i ljutio pak sam jedva prošao kod anesteziologa za operaciju.....a u petak možda prdnem na rosu!!!!

Podporučnik
Podporučnik

Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 1695
Član od : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 8:17 pm

Sudjenje u dosadanjim mecevima je bilo lose ali je danas Meksikanac uspeo da prevazidje sve ostale u mecu Italija - Urugvaj.
Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Tue Jun 24, 2014 8:41 pm

@Gringo (citat):
Gonzalesi sjebni igrači jači od bečarca.....mada moram priznati da mi je taj spot išao debelo na k**** doista su neke stvari učinjene bez imalo dostojanstva....
Kolega, ja kao autohotni slavonac isto tako ti se  Batine pridružujem
Na vrh Go down
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Wed Jun 25, 2014 9:37 am

Kako je krenulo ovo SP u završnici ćemo izgleda gledati okršaje južnoameričkih reprezentacija jer evropljani izgleda nemogu parirati u snagi južnoamerikancima.Jučer sam čuo izjavu duhoviti engleza da im nije žao što napustaju Brazil jer i Španija također odlazi.
Na vrh Go down
Stanko1
Vodnik
Vodnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 497
Član od : 2013-02-24
Dob : 67
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Wed Jun 25, 2014 10:05 am

Talijane je opet izbacio sudac, isti recept kao što je učinjeno 2002. Start zbog kojeg je Marchisio dobio crveni karton nije bio ni izbliza za tako rigoroznu kaznu. A o kanibalskom potezu Suareza (ugrizao Chielinija) da se ne govori - to je za izravni crveni karton i najmanje tri utakmice neigranja, ali se sudac pravio nevješt. Sve više imam dojam kako je sve namješteno da što više južnoameričkih reprezentacija ostane u igri, da stadioni budu puni, a time i blagajna FIFA-e. Kladim se da će na isti način ''obraditi'' i Njemačku i Nizozemsku. Čovjek se pita da li se uopće isplati više gledati taj cirkus od Mundiala.
Na vrh Go down
SveJug
Kapetan
Kapetan

Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Wed Jun 25, 2014 10:23 am

Norvezanin Thomas Syversen je bio siguran da ce Suarez nekoga ugristi za vreme utakmice sa Italijom pa se na to opkladio i uplatio 32 Nkr (3,83 evra) na kvotu od 175 i zaradio 5600 Nkr (671 evra).

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Wed Jun 25, 2014 12:58 pm

@Stanko1 (citat):
Talijane je opet izbacio sudac, isti recept kao što je učinjeno 2002. Start zbog kojeg je Marchisio dobio crveni karton nije bio ni izbliza za tako rigoroznu kaznu. A o kanibalskom potezu Suareza (ugrizao Chielinija) da se ne govori - to je za izravni crveni karton i najmanje tri utakmice neigranja, ali se sudac pravio nevješt. Sve više imam dojam kako je sve namješteno da što više južnoameričkih reprezentacija ostane u igri, da stadioni budu puni, a time i blagajna FIFA-e. Kladim se da će na isti način ''obraditi'' i Njemačku i Nizozemsku. Čovjek se pita da li se uopće isplati više gledati taj cirkus od Mundiala.
Stanko potpuno se slažem.Kad ja to govorim prijateljima,vele da je to nemoguće.
Sve je danas režirano i ne radi se napamet,a kamoli kad je u igri tolika lova.
što mislite zašto su FIFA i UEFA tako samostalne organizacije tj nije dozvoljeno da se iko upliće u njihovo poslovanje?

Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Wed Jun 25, 2014 8:39 pm

Pobjeda BiH protiv Irana 3-1 i oproštaj od SP u Brazilu.U drugoj utakmici Argentina je dobila Nigeriju 3-2.Tek sad se vidi koliko su evropski sudci profesionalci i da je lakše igrati kad te sudija ne ošteti.Španski sudac je dobro vodio susret.Tek sad ostaje žal i gorčina što se nije učinilo malo više protiv Nigerije i da se dohvati ta osmina finala.
Na vrh Go down
flexi
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 522
Član od : 2013-02-05

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Thu Jun 26, 2014 1:58 pm

Sumrak evropskih reprezentacija  , za sada najjači utisak su mi ostavili dva autsajdera Kostarika i USA ,
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Thu Jun 26, 2014 2:01 pm

Mamaaa,ugrizla me Urugvajska kobra rabbit 

KomentarNaslov komentara: Re: MUNDIAL 2014 - BRAZIL   Today at 12:36 am

Na vrh Go down

MUNDIAL 2014 - BRAZIL
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 5/10Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Katastrofalna poplava - Maj 2014.
» Posao vozaca kamiona u Kanadi
» In Memoriam: Predrag Lakić - Laki (1955 - 2014)