FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Priroda u mome kraju (drugi dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3276
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   18.04.15 21:07

@sasa staza (citat):
Ima ne samo NIKSICKO-nego i svo ostalo pivo-samo da se presudi po pravdi.

Sto nisam negde pored mora da se suncam preko cele godine a ovako lozim pec na drva SAMO 6 meseci u godini....

Bem ti srecu..... vojnik vojnik vojnik

Pa moj prijatelju,zasto ne lozis istu tu pec i ostalih 6 meseci,ako te to cini srecnim Question Very Happy ,a nemoj da se zalis,ti ionako zivis u najlepsem delu nase lepe Sumadije sunny

A vidim gore zakazaosi i  dvoboj,a vec i formirao strucni stab u vidu sekundanta.
Ok prihvatam izazov,a meni netreba strucni stab,iako vec momak dobrovoljno nudi svoje usluge kao savetnik sekundant.
Posto ionako izgubis dvoboj ne Kiseljaku,jer iza mene ima vise godina iskustva u raznim vidovima zivotnih dvoboja,a ja kao dusa od coveka,nebih da te stavljam na vece troskove u vidu ica i pica:roll:Wink

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   18.04.15 22:25

ZLATIBOR ovih dana

Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3917
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   18.04.15 23:07

@ercov54 (citat):
Pa moj prijatelju,zasto ne lozis istu tu pec i ostalih 6 meseci,ako te to cini srecnim Question Very Happy ,a nemoj da se zalis,ti ionako zivis u najlepsem delu nase lepe Sumadije sunny

A vidim gore zakazaosi i  dvoboj,a vec i formirao strucni stab u vidu sekundanta.
Ok prihvatam izazov,a meni netreba strucni stab,iako vec momak dobrovoljno nudi svoje usluge kao savetnik sekundant.
Posto ionako izgubis dvoboj ne Kiseljaku,jer iza mene ima vise godina iskustva u raznim vidovima zivotnih dvoboja,a ja kao dusa od coveka,nebih da te stavljam na vece troskove u vidu ica i pica:roll:Wink

Kako godj da to nazovemo, lijepo bi bilo da se druzimo cheers

ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   18.04.15 23:12

PORUCNIK
Kapetan I klase

Upravo tako,samo nesto sumadinac mnogo ratoboran,ali generalno dobrisu to ljudi:D:cheers:sunny
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1176
Član od : 2013-02-06
M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 10:04

Nisam ratoboran nego samo trazim razlog za druzenje i pijanku. Cekamo malo vreme da se prolepsa i idemo u nove radne pobede a posle mozemo na druzene....

Ne plasim se starijih od mene jer znam da je mladost na mojoj strani -jer mogu brze da trcim-od ovih starijih ako zagusti.. pionir pionir pionir
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 21:07

@sasa staza (citat):
Nisam ratoboran nego samo trazim razlog za druzenje i pijanku. Cekamo malo vreme da se prolepsa i idemo u nove radne pobede a posle mozemo na druzene....

Ne plasim se starijih od mene jer znam da je mladost na mojoj strani -jer mogu brze da trcim-od ovih starijih ako zagusti.. pionir pionir pionir

Dobrati strategija prijatelju-bjezte braco,jacu ispred vas-no u mom slucaju takva strategija nepotrebna.Bice prilike za licno vidjenje,cist prijateljski razgovor uz kafu na kiseljaku,jer tu nekad davno pili kafu!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 21:14

ZLATIBOR-Borova glava,i opet pao sneg!

Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 21:18

A kod nas sunce u kombinaciji sa oblacima,temperaturom od 15 stepeni i blagim vetrom.... scratch scratch scratch
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 21:21

@sasa staza (citat):
A kod nas sunce u kombinaciji sa oblacima,temperaturom od 15 stepeni i blagim vetrom.... scratch scratch scratch

I opetsi nezadovoljan svojim zavicajem,a kod mene 11 meseci zima,a ostalo leto Twisted Evil
Na vrh Go down
sasa staza
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto Svuda po malo

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 21:23

Nisam nezadovoljan ali brate oduzi se ova hladnoca. Moracu tamo oko Djurdjevdana tek da skidam dugacke gace i podkosulju kako je nastavilo...
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 23:27

@ercov54 (citat):

ZLATIBOR ovih dana

Mnogo mi se svidja Zlatibor. Cesto sam prolazio tuda, ali nisam imao prilike za boravak. nek je zdrava MZ Cajetina cheers

ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   19.04.15 23:51

@PORUCNIK (citat):
Mnogo mi se svidja Zlatibor. Cesto sam prolazio tuda, ali nisam imao prilike za boravak. nek je zdrava MZ Cajetina cheers

Zlatibor je jako vredan sjajan,ali po meni van samog centra,poput ovih slika.E ovoje raj na zemlji.Nepregledne visoravni,bez guzve galame automobila.Opustis nerve i polako setas pored cistih potocica,a izvora ima na svakom koraku sunny

Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   20.04.15 1:27

@ercov54 (citat):
Zlatibor je jako vredan sjajan,ali po meni van samog centra,poput ovih slika.E ovoje raj na zemlji.Nepregledne visoravni,bez guzve galame automobila.Opustis nerve i polako setas pored cistih potocica,a izvora ima na svakom koraku sunny

To je to. Izem ti izlet ako nije pored vode, makar i izvorka. Steta sto je klima ostra.
Si to sad dobio cin cheers salutiranje

PORUCNIK: komentar modifikovan dana: 24.04.15 0:18; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
goran9030
Džomba
Džomba

Broj komentara : 135
Član od : 2015-03-20
Dob : 50
M(j)esto Đakovo

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   20.04.15 9:04

@ercov54 (citat):

Na Zlatiboru nisam bio nikada, makar imam u planu doći. 
Ovaj tvoj komentar me podsjetio na Žumberak. Na sve strane izvori, potoci, šume...
Na vrh Go down
013gonzo
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 65
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: lale - tulipani   20.04.15 11:08

u prirodi su izgledale još tamnije skoro crne a te su izuzetno retke.  bounce
bgd,bul.kr.aleksandra,univerzitetska bibl.svetozar marković

mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 1785
Član od : 2012-04-15
Dob : 68

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   20.04.15 14:40

Vasice nad dolino Idrijce.

Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   20.04.15 23:06

Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   21.04.15 2:55

Bogami, ne moze se covjek odluciti sta je ljepse - Markovi slovenacki i Ercovi zlatiborski motivi...
Uzivajmo u fotkama do prilike da to ostvarimo uzivo Smile

mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   21.04.15 19:46

Zacvetela je.

Na vrh Go down
Vojnik Graničar
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   21.04.15 20:22

Jaoooo razlike.
Na gornjoj nigdje kamena.!?
Na donjoj nigdje zemlje.!?
Zlatibor i Makarska

Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   21.04.15 21:12

Zasluzna Mletacka republika Crying or Very sad

mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   22.04.15 14:22

Divje jezero pri Idriji
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   22.04.15 21:29

Visocka banja-kanjon velikog Rzava
Na vrh Go down
mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   23.04.15 7:05

Od izvira do izliva.Reka Jezernica,dolga 55 metrov.
Na vrh Go down
013gonzo
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 65
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   23.04.15 7:25

Mirko i Ercove,  bounce

Na polzu svih nas koji cenimo prirodne lepote naših krajeva
(vala dosta mi je Velikog kanjona i Jelouston parka...), samo se Vas dvojica 
nadigravajte ovako lepim slikama za dobar jutar ili laku noć, kako je kome.

Sada plusić samo Mirku a Slavku, pardon, Ercovu posle ponoći.

Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Priroda u mome kraju (drugi dio teme)   Today at 5:18

Na vrh Go down

Priroda u mome kraju (drugi dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 39/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Priroda u mome kraju (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (prvi dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)
» Stari dvorci i kurije u mom kraju