FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

100 godina od početka 1.svjetskog rata

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorPoruka
dinosaurus
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Broj komentara : 4229
Član od : 2013-10-10
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 20:01

East&West (citat):
@dinosaurus (citat):
@pera84 (citat):
Pa brate mili, sto odmah ne rekoste da se preslisavate za kontrolni, vec se admini zabrinuli bez razloga. Laughing

Nego, za svaki slucaj, preslisavajte se u sebi. Kasno je, pa da ne budite komsiluk.

Preslišavali smo se u sebi decenijama,nego nam je naprasno umro razredni starešina u 88-oj godini a nije ocenio pismeni..

Hm, dinose ode nam razredni neobavljena posla, zato sada njegovi miljenici poentiraju i još  misle da su  Isus samo zato što su rođeni u štali.

Ništa za dodati,a Boga mi ni oduzeti...

Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 20:26

Mislim kolege da polako dajete doprinos adminima da i ovu temu zaključaju.Jebote neznam što više otvoriti(ne samo ja) a da se ne pretvori u svaštaru granata

Poručnik
Poručnik

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Prim(j)eran Vojnik
Broj komentara : 2643
Član od : 2012-11-06
Dob : 60
M(j)esto BG-RU

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 20:51

@lacoš (citat):
Mislim kolege da polako dajete doprinos adminima da i ovu temu zaključaju.Jebote neznam što više otvoriti(ne samo ja) a da se ne pretvori u svaštaru granata

Drug moj, ti znaš koliko su naši razgovori u BG s jedne strane ljudski i sa duge strane sadržajni. Nema pritvornosti i ne zameranja, sve u brk, a uz rizling.
Ovo sve prevazilazi naše mogućnosti ??? Da nas neko čudo vrati u VI vek, pa onda Srbi svojim pravcem, a Hrvati svojim i da se ne mešamo, i da se ne družimo i da se na graničimo i da konačno Europa ima mir od nas. Dva su carstva, jedna kraljevina i jedna republika "pukle" u nastojanju da relaksiraju te odnose i ne vredi. Imam osećaj da bi u eventualnom preseljenju Srba u ove prostore koji su napustili Sirijci scenario u HR bio sledeći: Nesta Srba na Balkanu i naše postojanje ovde je besmisleno, idemo za njima"

Nemo' se ljutiš, msm da nemaš razloga .

Podporučnik
Podporučnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 1780
Član od : 2012-04-15
Dob : 68

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 20:53

Na vrh Go down
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 22:05

Forum me sve više podsjeća na odnose u JNA od sredine 80-ih godina. I stvarno ne možeš otvoriti niti jednu diskusiju, a da se sa istoka ne poćne sa koordiniranim napadom. Toliko od mene na ovoj temi, uživajte, drage kolege više vas je.

GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4641
Član od : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   08.10.15 22:15

Tema prerasla u svaštaru. Ide pod ključ!
Na vrh Go down
http://jna-sfrj.forum-aktiv.com
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: 100 godina od početka 1.svjetskog rata   Today at 12:25

Na vrh Go down

100 godina od početka 1.svjetskog rata
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 13/13Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» 100 godina od početka 1.svjetskog rata
» Puška M-48
» Bileća ŠRO
» Anegdote, zanimljivi i smešni događaji i doživljaji iz JNA
» Slavonska Požega - VP 6223/6e - 1984. godina