FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Sportske kladionice i igre na sreću

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
semsudin
Podporučnik
Podporučnik

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1287
Član od : 2013-03-11
Dob : 49
M(j)esto GRABOVAC, VELIKA KLADUSA

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   15.11.15 10:31

Slika sve govori šta sve čine igre na sreću od ljudi koji polažu nade u dobitak.
Na vrh Go down
flexi
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 522
Član od : 2013-02-05

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   15.11.15 18:01

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 17830
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   27.01.16 14:09

@jun91 osijek (citat):
....zanima me dali ovi momci sto prodaju dojave nesto i znaju ili su prevaranti??? Imam jedno jedino iskustvo sa njima al to je negativno jako znaci izjebali me zestoko platio sam i dobio laznu dojavu pig dali mozda neko ima nekog ko stvarno ZNA NAMESTENE UTAKMICE???? slobodno pisite .....cekam poruke hvala

Na vrh Go down
Sloba1
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Broj komentara : 585
Član od : 2014-12-21
Dob : 53
M(j)esto Petrovaradin

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   27.01.16 21:12

Sviđa mi se onaj deo gde je tiket nekadašnje sportske prognoze iz zlatnih 80 tih godina, uh,  kako je to bilo popularno... Takođe sećam se i onih lutrijica na cepkanje, mislim da se moglo i pola kupiti i pola je dobitak, a kad se kupe novine onda izađe tablica i svi gledaju da li su njihovi brojevi u onim kolonama... Eh, bila su to lepa vremena, nostalgije i mira. Ostala je seta svih nas koji pamtimo to doba, koje se nikad više neće vratiti.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   28.01.16 11:20

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   23.08.16 13:27

Eto, događa se, jedan neimenovani kladitelj je prošli vikend zaradio više od 750.00 kuna uz ulog od samo 30 kuna u kladionici Hrvatske lutrije.

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   26.09.16 13:22

Kockanje očito nije samo puka sreća....

Dominicu O'Brienu zabranjen je ulaz u kockarnice u Las Vegasu. Razlog za to je njegovo pamćenje, koje proglašavaju najboljim na svijetu. Ovaj 59-godišnjak osmerostruki je prvak Svjetskog prvenstva u pamćenju i Guinnessov rekorder.
"Mozak je savršeniji i kompliciraniji od računala, a prilikom rođenja nismo dobili upute za njega. Slično je kao kod računala, kako dobiti izlazne informacije ako mi nitko nije pokazao kako unijeti podatke? U svojoj knjizi otkrivam taj proces pa je možete tretirati kao priručnik za korištenje mozga", rekao je.
U Velikoj Britaniji poznat je kao Mr. Memory. Gotovo nevjerojatno zvuči da je kao dijete imao problema s usmjeravanjem pozornosti i da je teško pratio nastavu. U to vrijeme o ADHD-u se nije mnogo znalo pa mu nikad nije dijagnosticiran, no danas bi vjerojatno bio. Dominic je patio i od disleksije te je riječi pisao unatraške.
"Kao dijete pretrpio sam snažan udarac u glavu", ispričao je Dominic koji je uvjeren da je to utjecalo na njegovu sposobnost pamćenja.
Školu je napustio sa samo 16 godina, a proučavanjem i vježbanjem pamćenja počeo se baviti slučajno s 30 godina, nakon što je na BBC-u vidio da jedan čovjek pamti špil od 52 igraće karte u manje od tri minute.
Nakon godinu dana našao se u Guinnessovoj knjizi rekorda, jer je uspio upamtiti šest špilova karata. Mnogi su tvrdili da je to najviše što čovjek može upamtiti, no Dominic je još jednom dokazao da griješe. Prije 14 godina ponovno se upisao u Guinnessovu knjigu rekorda nakon što je upamtio 54 ispremiješana špila karata, odnosno 2808 karata. Svaku kartu pogledao je jednom, izlistao ih u pravilnom rasporedu, čineći samo osam grešaka, od kojih je četiri odmah ispravio.
Prije 25 godina na svom je talentu odlučio zaraditi pa je zalazio u kockarnice i okretao velik novac. Nakon samo pola godine zabranjen mu je ulazak u kockarnice u Velikoj Britaniji, Las Vegasu i na drugim mjestima....

http://www.index.hr/black/clanak/video-upoznajte-covjeka-savrsenog-pamcenja-kojem-je-zabranjen-ulazak-u-kockarnice/921877.aspx

Na vrh Go down
Stanko1
Vodnik I klase
Vodnik I klase

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 503
Član od : 2013-02-24
Dob : 67
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   27.09.16 17:47

Ne spadam u ljude koji se kockaju ili igraju na sreću. Loto sam ispunio 2-3 puta u životu i imao 1-2 pogođena broja, a sportsku prognozu ili kladionicu nikada. Danas nisam siguran da bi znao uopće ispuniti listić.
Ipak, neko vrijeme osamdesetih godina igrao sam ekspres lutriju i to stjecajem okolnosti. U bircuz u Jurišićevoj preko puta Pošte (danas je tamo neki dućan) znali smo odlaziti svakodnevno poslije posla na runde-dvije-tri, ovisno o društvu. Jednom se pojavio prodavač ekspres lutrije i ja sam uzeo srećku, na kojoj sam dobio neki iznos - ne pamtim više koliko, ali je bilo dovoljno da zovem rundu za društvo. Taj prodavač i ja smo se nekako ''navukli'' jedan na drugoga i svaki put, kada bi ušao u birc, najprije bi se uputio k meni kao stalnoj mušteriji. A meni je išlo i dobio sam više puta dovoljno novaca za rundu.
Jednom je u uobičajeno vrijeme ušao u birc i ravno k meni. Ja vadim novac za srećku, a kolega Slavko mi kaže: - Šta će ti to, što bacaš novac! - Otvorim srećku i vidim da sam dobio do tada najveći iznos, oko trećine moje tadašnje plaće. I to nekoliko dana prije isplate plaće, kada sam već bio prilično dekintiran. Baš mi je sjelo u pravi trenutak. Čak sam morao ići po dobitak u poslovnicu Lutrije jer prodavač nije imao toliko novaca kod sebe.
A moj kolega Slavko odmah: - Daj mi pet komada! - Nije dobio ništa. Laughing
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Sportske kladionice i igre na sreću   Today at 3:36

Na vrh Go down

Sportske kladionice i igre na sreću
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sportske kladionice i igre na sreću
» 8 Mediteranske Igre Split 1979
» Automobili i motori u ex YU
» Olimpijske igre
» Igre i igracke mog djetinjstva