FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3321
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   24.02.15 23:19

Ipak sudeci i po ovoj karti i gore pomenuti izvor je na nasem reonu!
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   24.02.15 23:25

чешмичката на Џинова ливада

Патеката оди прво покрај поточето - Битушка река. За 5 минути сме до една чешма (има и каптажа) со уредено место за излетници, маси и клупи. Продолжуваме низ убавата шума - патеката фантастично убаво се движи нагоре - се добива во висина ама неосетно, без човек да се замори. На висина од 1530m излегуваме на една ливада - Џинова ливада на која има и убава чешма. Тука "Мавровската" екипа седнува да појадува, а ние (Трајче, Марин и Адам) - бидејќи го имавме во план прво врвот Рудина - продолжуваме нагоре.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   24.02.15 23:37

врвот Црвена Плоча и Дебарско езеро во позадина

Momci,aj malo razmislite dali i ovo bilo u nasoj zoni odgovornosti.Nesto se dvoumim da i ovde moja malenkost imala penjanje.Ali u svakom slucaju ima momak koji sigurno to zna.Da ga imenujem mislim da nema potrebe jer jedan je momak koji poznaje ove terene,izgleda bolje i od svoje okoline.A kobi drugi nego ZAGORAC;)Very Happy
Na vrh Go down
013gonzo
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 66
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   24.02.15 23:38

@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Druze kapetane , nema nam druge.... Moramo letos na nasem rejonu. Da rascistimo dileme.. Idea Idea Idea
čekaj malo da ja posolim, a ko izgubi okreće ... je l' ražanj beše ono što se okreće ???  bounce

ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   24.02.15 23:43

@013gonzo (citat):
@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Druze kapetane , nema nam druge.... Moramo letos na nasem rejonu. Da rascistimo dileme.. Idea Idea Idea
čekaj malo da ja posolim, a ko izgubi okreće ... je l' ražanj beše ono što se okreće ???  bounce
Melovicu,poznajese da imao blizi kontakt sa mestanima iz Rozanstva.Umes kao i oni da se snadjes.Cuj momka kako za sebe izabrao bas tesku i skupu rabotu,da posoli Twisted Evil .Dragi moj,sole nama puno njih,vise i ne obracamo paznju Evil or Very Mad scratch
Na vrh Go down
013gonzo
Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2013
Član od : 2014-08-16
Dob : 66
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   25.02.15 0:04

@ercov54 (citat):
@013gonzo (citat):
@Prke (citat):
ercov54
Kapetan I klase

Melovicu,poznajese da imao blizi kontakt sa mestanima iz Rozanstva.Umes kao i oni da se snadjes.Cuj momka kako za sebe izabrao bas tesku i skupu rabotu,da posoli Twisted Evil .Dragi moj,sole nama puno njih,vise i ne obracamo paznju Evil or Very Mad scratch
cheers cheers cheers 
što bi rekli dalmatinci " u sridu ..." (ne dan u nedelji već pogodismo i ja i ti u sredinu)

Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 868
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   25.02.15 23:23

Ja, Branko Holcinger i Aleks
[/img]
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba

Broj komentara : 108
Član od : 2015-01-19

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   26.02.15 18:24

@Prke (citat):
[/img]
Stara dobra vremena. Posmatrajuci sve ove slike zapitam se kada smo se mi sisali i ko nas je sisao, jer na svakoj slici svi imamo duze kose sto nije po ps. afro
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1219
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   26.02.15 20:15

Pa dobro sad mozda nije po ps ali treba ipak shvatiti da je biti na karauli ili negde u gradu u kasarni razlika kao nebo i zemlja. Wink
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   26.02.15 21:31

@Kuhar-Debar. (citat):
Pa dobro sad mozda nije po ps ali treba ipak shvatiti da je biti na karauli ili negde u gradu u kasarni razlika kao nebo i zemlja. Wink
Upravo tako,jer svi mi koji bili granicari imali i period u kasarnama raznih gradova.
Razlika zivota u te dve verzije upravo kao nebo i zemlja.Za moje vreme za sisanje dolazio brica iz komande Exclamation
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   26.02.15 21:35

AleksKs
Džomba
Nesto mi lici da ova slika slikana van kruga,neznam dali bilo ovako cistog prostora u krugu karaule,jedino iza prema izvoru,ali u tom slucaju videlabise i kucica od psa scratch
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 1:17

@Prke (citat):
[/img]
Bilo kako bilo behar je ispred njih.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 1:18

@ercov54 (citat):

Momci,aj malo razmislite dali i ovo bilo u nasoj zoni odgovornosti.Nesto se dvoumim da i ovde moja malenkost imala penjanje.Ali u svakom slucaju ima momak koji sigurno to zna.Da ga imenujem mislim da nema potrebe jer jedan je momak koji poznaje ove terene,izgleda bolje i od svoje okoline.A kobi drugi nego ZAGORAC;)Very Happy
Prelijep pejsaz.
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 15:12

Ekskluzivni foto... Sta mislite ko je zarobljeni terorist ?

[/img]
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 15:19

@Prke (citat):

Kako je mršav,sigurno je dugo tražio prijelaz preko granice Laughing

Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 15:30

lacoš
Podpukovnik

Nije da ga branim zbog mrsavosti, ali je slika malo izduzena zbog obaveznog formata... I vojnici su mrsavi  Suspect
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 21:14

@ercov54 (citat):
AleksKs
Džomba
Nesto mi lici da ova slika slikana van kruga,neznam dali bilo ovako cistog prostora u krugu karaule,jedino iza prema izvoru,ali u tom slucaju videlabise i kucica od psa scratch
Nije u krugu karaule sve slike nastale su van karaule negde oko cesme.
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 21:17

@Prke (citat):
lacoš
Podpukovnik

Nije da ga branim zbog mrsavosti, ali je slika malo izduzena zbog obaveznog formata... I vojnici su mrsavi  Suspect
Vojnici jesu mrsavi jer su dane i noci provodili u zasedi u vodi i blatu sa vrlo malo hrane cekajuci ovog opakog teroristu  zatvor Very Happy
Na vrh Go down
AleksKs
Džomba
Džomba

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 21:21

king
@lacoš (citat):
@Prke (citat):

Kako je mršav,sigurno je dugo tražio prijelaz preko granice Laughing
Nazalost Prke to nikad nismo saznali jer nista nije priznao i ako smo primenili sve poznate metode ispitivanja.... bio je tvdji od kamena affraid
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 22:01

Kuhar-Debar.
Vodnik
AleksKs
Džomba
Prke
Mladji Vodnik

Kako je dobro videti vas kako jedan drugog slusate i saradjujete u zajednickoj prici o nekim proslim danima.Tako i treba,da nebi bila jednostrana prica koju niko ne cita,a svako prica svoju.Ja vam gore postavih pitanje o koje se oglusiste,sto znaci da ne obracate paznju sta ko pise. Evil or Very Mad .Nije ovo kritika,taman posla.Dobriste vi momci,samo trebamo obracati paznju i pratiti tok price. Twisted Evil 

Malose posvetite temi,oce cica da ide u mirovinu,a da bi otisao trebam ostaviti imovinu pravim naslednicima affraid

Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 22:25

Druze Ercov kakvo je pitanje dali mozes da ponovis,a inace onaj uhvaceni se mislim smije i ima samo jednu corapu pa neznam jeli slika autenticna scratch
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 22:42

@Kuhar-Debar. (citat):
Druze Ercov kakvo je pitanje dali mozes da ponovis,a inace onaj uhvaceni se mislim smije i ima samo jednu corapu pa neznam jeli slika autenticna scratch
Druze kuharu,bejase pitanje na kojesi ti odreagovao zakljuckom da je divan predeo Wink ,ali nisi ti gore izlazio da bi to znao,a ova dvojica bili granicari,mislim na Prketa i Aleksu,to bi oni morali znati scratch ,stose tice slike sa uhvacenim,to ti je dragi moj druze takticka vezba,kao zaboga uhvatili ilegalnog prestupnika pa ga sprovode KK na ispitivanje Rolling Eyes ,to je moj zakljucak,a ova dvojica znaju pravu istinu,a iz vec do sada predjenog gradiva doticni samo uspeli da upucaju mecku koja jadna neznajuci gde zasede pa naletela trazeci nesto da jadna pojede Embarassed Very Happy
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 22:53

Kuhar-Debar.
Vodnik

Stvarno druze ercov, iako mi kako kazes sardjujemo jos mi nemamo ono potrebno (tvoje) iskustvo.. Popravljaj nas ti ipak, i eto ponovi pitanje kako je i drug vodnik zamolio... Cool
Sto se tice terorista e ovako je pocela prica sa njim...

[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 23:02

Prke
Mladji Vodnik
  Rolling Eyes Very Happy Bre Vodnice kad ovog ilegalca savladali.Pa on vec jednog oborio na zemlju.Bruka velika,vi sa puskama,a on sa nekakvim kanapom manta oko vas.A pitanje imas vec par puta ponovljeno.Posveti malo paznju,a ne samo povrsno na brzaka,ali toje odlika vas mladjih,sve na brzaka radite Wink
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   27.02.15 23:04

@ercov54 (citat):

Posto je Debarsko jezero u pozadini to znaci da je slika slikana prema Rudinu s tim da koliko se ja secam mi nismo isli prema tom vrhu koji je na jug od naseg reona.. Aleks sta ti kazes , ja mislim da nismo isli prema Rudinu. 
[/img]
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Today at 5:58

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 37/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (prvi dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)