FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
ercov54
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3271
Član od : 2013-12-01

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   05.03.15 21:20

@ZAGORAC (citat):
@Prke (citat):

Uh, ovo vec postaje pitanje casti. 
Druze Zagorac, malo se kilavo osecam zbog tvog komentara. 
Izgleda da  tema "Kapelica" postaje izazov. 
Pokusacu da nadjem jos granicara koji (ne) pamte rusevine kapelice.  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Samo bez ljutnje Laughing ja sam samo želio reći da su ta mjesta specifična i da me čudi što ih se ne sjećate.
Granični međukamen,kad ga vidiš i mjesto na kojem je,stvarno specifično
Nebi trebalo da ima razloga za ljutnju moji momci,bar ne na Zagorca Wink .A verovatno i ovih devojaka sa donje slike se ne secate.A da vidite mog desetara Radeta,doduse i on je iz Kraljeva Rolling Eyes ,ali on se nicega ne seca,ali nekih drugih van nastavnih aktivnosti jako dobro zadrzao u memoriji.Ovdesmo sad pa imamo sansu svega da se setimo sto otislo u zaborav Very Happy
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   06.03.15 0:24

Prema Krchin
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

Broj komentara : 857
Član od : 2014-11-26
Dob : 52
M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   06.03.15 8:47

ercov54
Kapetan I klase

Druze kapetane, moja secanja su takva kakva su, mislim da ne treba siliti nikog da prica nesto cega se ne seca. Dali je to jedanput ili hiljadu puta specificno, to nije vazno. Ispada da mi koji smo bili tamo ne znamo gde smo bili a neko ko je mozda samo u knjigama i mapama video neke stvari zna bolje od nas... Nema ljutnje, ali molim za malo respekta.
Na vrh Go down
ZAGORAC
GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
GENERAL ARMIJE Načelnik Službe Sigurnosti / Bezb(j)ednosti

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Sigurnost/Bezbednost Služba Sigurnosti / Bezb(j)ednosti
Broj komentara : 3399
Član od : 2012-02-13

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   06.03.15 9:27

Isprike ako sam bilo koga povrijedio, nije samo iz knjiga i mapa Wink neću više smetati.

ZAGORAC: komentar modifikovan dana: 07.03.15 16:32; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   06.03.15 9:44

ZAGORAC
GENERAL POTPUKOVNIK Pomoćni moderator

Ne vi meni izvinite druze Zagorac, malo sam prenaglio, taman posla da ostanemo bez vase podrske, stvarno vas cenim kao nekog ko poznaje stvari i je upucen u detaljima o zivotu u JNA i na karaulama. Jos jednom IZVINITE, to je najvise sto mogu u ovom casu, jer Forum nije moj da bih nekome stavljao etikete koliko poznaje stvari.  Embarassed
Na vrh Go down
Prke
Zastavnik
Zastavnik

M(j)esto Berovo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   06.03.15 23:30

Evo jos jedne slike Aleksa i Zeljka kod naseg potoka...
[/img]
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   07.03.15 0:26

Prke
Vodnik

Licimi da momci stoje u vodi zarad slikanja;),a ovo dalije potok iza dela kruga ispod grudobrana:?:
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1190
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   07.03.15 21:55

Ovo je daleko najslavnija karaula od svih jer o njoj se uvijek nesto prica,samo tako nastavite drugovi.
Na vrh Go down
ercov54
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   07.03.15 22:20

@Kuhar-Debar. (citat):
Ovo je daleko najslavnija karaula od svih jer o njoj se uvijek nesto prica,samo tako nastavite drugovi.
Hvala na takvom misljenju.ali nista sam nebih uradio da nije bilo pomoci momaka sa raznih tema,a dolaskom Prketa Alekse terrre i tebe jako puno znaci + Wink
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1190
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   07.03.15 22:25

@ercov54 (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):
Hvala na takvom misljenju.ali nista sam nebih uradio da nije bilo pomoci momaka sa raznih tema,a dolaskom Prketa Alekse terrre i tebe jako puno znaci + Wink
Samo govorim istinu dragi moj druze Ercov.
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:11

Stari Bitušani

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:21

lacoš
Podpukovnik

Prijatelju,hvala na fotki,ali nesto mi se srce skameni,ovaj gore sa lancicima sto smekerski raskopcan lici na moju malenkost:roll:.Bogce znati,putevi gospodnji su nepredvidivi +Wink
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:24

@ercov54 (citat):

Prijatelju,hvala na fotki,ali nesto mi se srce skameni,ovaj gore sa lancicima sto smekerski raskopcan lici na moju malenkost:roll:.Bogce znati,putevi gospodnji su nepredvidivi +Wink
Misliš ti u mladim danima Very Happy

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:31

Misliš ti u mladim danima ,

Tako mi lici,ili neko imao nekad razmenu dobara:oops:
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:32

@ercov54 (citat):

Tako mi lici,ili neko imao nekad razmenu dobara:oops:
Da ti nije otac služio tu negdje u blizini Laughing

Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   08.03.15 21:38

lacoš
Podpukovnik

Pokusavam da se bolje organizulem oko citata,ali nesto mi kao i puno toga ne polazi za rukom,bruka:oops:Evil or Very Mad.Ali koliko mene secanje sluzi otac negde bio u Gracanici,ali isaoje po nekim terenima jer bio gradjevinac,sto sad nemora da znaci i da i momcinja iz Bituse nisu zalazili ovamo.scratch

-------

http://jna-sfrj.forum-aktiv.com/viewtopic.forum?t=3539
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)   Today at 2:13

Na vrh Go down

Karaula BITUŠE 73/74 (drugi dio teme)
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 40/40Idi na stranicu : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (prvi dio teme)
» Karaula BITUŠE 73/74 (treći dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (prvi dio teme)
» Karaula Drenak 82/83 (treći dio teme)