FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
dpuric
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe
GENERAL ARMIJE Načelnik Pravne Službe

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 3168
Član od : 2012-10-22
Dob : 50
M(j)esto Kraljevo

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica   12.03.16 13:50

@zombi1101 (citat):
@dpuric (citat):
@zombi1101 (citat):
@Dušan Medić (citat):
A, je li, Zombi 1101, koje si odeljenje bio? Moje? Smile
Pa dobro, bre, Mediću, jesi već zaboravio 'zeme' sa karaule?!  Very Happy Ti si bio mart 95/96, a ja septembar 95/96. Sećaš li se šta si pričao (ja to nikad neću zaboraviti Very Happy ) "Brate, kad se skinem, pa dođem kući, pa kad zavijem jedan Enterpriser!"? Hahahahaha!!!  lol!

P.S.. Zoran Arsenović
Ovo bi moglo da se tretira kao informacija. U pravilima foruma (ako si ih procitao) komentarisanje dogadjaja koji ne pripadaju periodu postojanja JNA  NIJE DOZVOLJENO!

Iskreno, nisam pročitao. Ali ne vidim da je iko ranije regaovao na post Fri 15 Jan 2016 - 18:43. U svakom slučaju hvala na obaveštenju. Nema potrebe za uzvičnicima. Osim ako niste ex-oficir JNA/VJ ili bilo koje vojske u kom slučaju bi to bilo normalno. Pozdrav!
Nema potrebe ni za sarkazmom/ironijom. Primedba nema veze sa pripadnoscu nekoj od armija na tlu bivse drzave vec iskljucivo sa pravilima foruma.
Na vrh Go down
iskrenović
Gušter
Gušter

Broj komentara : 12
Član od : 2016-11-08
Dob : 48
M(j)esto Niš

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica   08.11.16 20:39

Zdravo Drugovi Vojnici. Ka sam vaš komšija sa Morine i Molića, Bio sam i na vašoj Karauli da odnesem poštu, Imali ste loše uslove ali ste zato dobri bili i ko prava porodica. Sećam se kad je rađena voda za vašu karaulu. I znao sam jednog visokog  krupnog i plavog, vojnika,. A 88 kad je pao sneg Vojni buldožer je bio zavejan 4 metra snegom, do vas se nije moglo doći sa vozilom i hranom pa su to činili konji.
Na vrh Go down
iskrenović
Gušter
Gušter

Broj komentara : 12
Član od : 2016-11-08
Dob : 48
M(j)esto Niš

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica   08.11.16 20:48

@Kaseta (citat):
Ja sam bio na karavli od 87 do maj 88. Obuku sam imao u Peći. Iz kasarne smo došli na karavlu Boro Vukmirović  na teren, kopali smo kanale za cevi za vodu, 87 je dobila karavla vodu sa izvora.
Do tada su vozili vodu sa kamionom iz Djakovice.

Sječam se Maksa i Billiya. Gornji rejon bio je težak.
Zdravo kaseta, Bio sam sa tvojim Majcima 88 god na tvojoj karauli, ja sam sa Morine , jel se sećaš nekogiz tvoje klase. Imali smo desetara Stankovića iz sela Veliki Šiljegovac, Jednog iz sela Jabukovac kod Negotina, oni su iz Peći došli
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica   Today at 5:35

Na vrh Go down

Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Karaula Boro Vukmirovic C3 granicni kamen Djakovica
» Karaula 'Šentilj' januar 1990. - januar 1991.
» Ramiz Sadiku Prizren 88/89 (četvrti dio teme)
» Karaula "Vič" VP 7646 - granični odsek Dravograd - 1986-1987
» Karaula BITUŠE 73/74 (četvrti dio teme)