FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeObjaveRegistracijaLogin
"Sad kad razmišljam o JNA, mislim da najveći benefit te službe nije ležao u tome da se mladost obuči za oružani sukob, već u ovome čemu danas forum služi – da se ljudi iz raznih krajeva, koji dolaze iz drugačijih kultura, upoznaju, druže, uče jedni od drugih, da se sprijatelje i na taj način prihvate različitost". član: Zoran108

Share | 

KUTAK ZA VICEVE

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43  Next
AutorPoruka
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge s velikom zvijezdom (I.red) Orden za VZ
Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 21034
REPUTACIJA : 559
Član od : 2012-10-30
Dob : 49
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   04.09.17 14:59

Na vrh Go down
Mikula 67
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik Tehničke Službe

Tehnička Služba Tehnička Služba
Broj komentara : 1363
REPUTACIJA : 525
Član od : 2013-12-22
Dob : 50
M(j)esto Šabac

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   04.09.17 22:33

GENERAL MAJOR Moderator stažist(a)

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 5803
REPUTACIJA : 72
Član od : 2014-08-01
Dob : 55
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   05.09.17 20:56

Muž i žena,radili u vrtu jedno popodne.

Muž čistio roštilj, a žena pljevila vrt.
Muž:
-Tvoja je guzica velika kao ovaj roštilj.
Žena prešuti praveći se da nije čula.

Muž uzme metar, izmjeri roštilj i reče:-Bože moj, stvarno je veća od roštilja!

Naveče u krevetu, muž se približio ženi željan nežnosti.
Žena će na to:
-Jesi li ti normalan, zar misliš da ću paliti ovoliki roštilj radi tog malog ćevapa?

PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   05.09.17 20:57

Bili Crnogorac i Bosanac u Njemačkoj. Krenuli njih dvojica na željezničku stanicu, kad vidješe da je voz krenuo pa počnu trčati da ga sustignu. Crnogorac, kako je lijen, potrči malo i odustane, a Bosanac se zatrči, sustigne voz, uđe u njega, mahne rukom i ode.

Crnogorac se počne valjati od smijeha, kad ga jedan Švabo pita: Što se ti smiješ, kad nisi stigao na voz, a prijatelj ti ode? Crnogorac: Kako se neću smijati čovječe, pa ovaj je pošao da me isprati…

PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   05.09.17 22:52

Bili gubavac i narkoman u zatvoru i razmišljaju kako da pobjegnu iz zatvora..

Jednog dana prolazi čuvar i ispadnu mu ključevi ispred njihove ćelije.
Gubavac pruži desnu ruku da dohvati ključeve, njemu ispadne desna ruka.
On pruži lijevu ruku da dohvati ključeve njemu ispadne i lijeva ruka.
On jadnik pruži desnu nogu da dohvati ključeve da ih uzme narkoman da otključa ćeliju i da pobjegnu njemu mučeniku ispadne i desna noga.

A narkoman stoji u uglu ćelije smiješi se i kaže:

– “Tebraa, ti još malo pa izaš’o”

Blagoje
Džomba
Džomba

Broj komentara : 135
REPUTACIJA : 5
Član od : 2014-01-29
Dob : 51
M(j)esto Temerin

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   06.09.17 9:32

Jednog dana, na putu do skole Perica nasao papiric na putu. Procita on sta pise na papiricu, i pocne da se cepa ko kineska patika (da se smeje – za neobavestene). Poceo prvi cas, a on se i dalje smeje. Pita ga uciteljica: “Dobro, Perice, sta ti je, sto se toliko smejes?” —“Pa znate uciteljice, ja danas krenuo u skolu, i video neki papiric, i na njemu pise nesto, i ja se zbog toga smejem.” Uciteljica: “Pa dobro, sta pise na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa ne moogu….” —“Pa hajde, pokazi.” —“Pa ne mogu, izbacicete me sa casa, poslacete me kod direktora…” —“Pa pokazi, necu te poslati kod direktora zbog papirica.” I pokaze Perica papiric uciteljici, ona se uzasne i posalje ga kod direktora! Dolazi Perica kod direktora. Pita ga direktor: “Dobro Perice, sta si radio, sto te salje uciteljica?” —“Pa znate direktore, ja danas na putu do skole nasao papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod Vas.” —“Pa sta pise na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa ne mogu..” —“Pa pokazi, hajde” —“Pa ne mogu, isteracete me iz skole….” —“Pa pokazi, necu te isterati iz skole zbog obicnog papirica!” I pokaze Perica direktoru papiric, procita on sta pise i uzasne se, i istera ga iz skole! Sta ce Perica, jadan, ode kuci. Vidi ga majka, i pitaga: “Jeli bre Perice, otkud ti ovako rano kuci iz skole?!” —“Pa znas mama, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi papiric, pa sam ja i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole.” —“Ju Perice! Pa sta je na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa necu…” —“Pa daj pokazi.” –“Pa necu, tucices me, poslaces me kod tate…” —“Pa necu te tuci zbog papirica, daj da vidim”. I pokaze Perica papiric majci, ona se uzasne, prebije ga, i posalje kod oca! Dolazi Perica kod oca, a otac ga upita: “Dobro, Perice, sta si sad zgresio?” —“Pa znas tata, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi papiric, pa sam ja i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla.” —“Pa dobro, sta je pobogu na tom papiricu, daj da vidim?!?!” —“Pa ne mogu….” —“Pa daj da vidim.” —“Pa ne mogu, isteraces me iz kuce….” —“Daj bre Perice, necu te isterati iz kuce zbog papirica!” Pokaze Perica tati papiric, i kad je procitao, uzasne se, i istera ga iz kuce! Sta ce Perica, jadan, ode da stopira… Stopira on tako neko vreme, i stane mu jedan covek. Ulazi Perica, a vozac ce: “Jeli bre, mali, sto ti sam stopiras ovako kasno?!” —“Pa znate, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce.” —“Pa dobro, pobogu, sta je na tom papiru?!?! Daj da vidim.” —“Pa nemogu….” —“Pa sto? daj.” —“Pa necu, izbacicete me iz auta…..” —“Pa necu te izbaciti iz auta zbog pisljivog papira.” I pokaze Perica i njemu papiric. Covek procita, uzasne se, i izbaci Pericu iz auta! Nadje se Perica tada ispred luke. Misli se, bolje da odputuje odavde, kad ga ovde niko ne podnosi, i brze bolje, uskoci na brod koji je odplovljavao u tom trenutku. Skrivao se on tako po brodu, ali u sred puta slucajno naleti na kapetana! Kapetan ga zaustavi, i upita ga: “Jeli bre, mali, sta otkud ti na brodu?!” —“Pa, znate, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce, i ja otisao da stopiram, i posao sa jednim covekom, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog papirica izbaci iz auta.” —“Pa dobro, a sta je na tom papiricu?!” —“Pa nije bitno…” —“Pa pokazi.” —“Pa necu, izbacicete me sa broda…..” —“Necu te baciti sa broda da se udavis zbog papirica, pobogu!” I pokaze mu Perica papiric, i on se uzasne, i baci ga sa broda! Pliva perica tako, doplive jedva do nekog ostrva. Sretne tamo nekog coveka. “Mali, otkud ti da dodjes na ostrvo? Ja sam ovde vec 20 godina sam na ostrvu.” —“Pa znas, ja danas na putu do skole nasao papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce, i ja otisao da stopiram, i posao sa jednim covekom, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog papirica izbaci iz auta, i ja odem na brod, i uhvati me kapetan, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazem, i on me izbaci sa broda u more.” —“Pa sta je na tom papiricu, MAJKE TI?!?!” —“Pa nije bitno…..” —“Pa pokazi.” —“Pa necu, izbacices me sa ostrva…..” —“Necu te izbaciti sa ostrva, ja sam ovde 20 godina sam, daj pokazi!” I perica ga izvadi iz dzepa, i taman da mu pokaze, dune vetar i oduva papiric!!!
Na vrh Go down
Blagoje
Džomba
Džomba

Broj komentara : 135
REPUTACIJA : 5
Član od : 2014-01-29
Dob : 51
M(j)esto Temerin

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   06.09.17 9:34

Jedan stariji čovek koji živi u VANCOUVERU u Kanadi spremao se da legne u krevet kada mu je žena rekla da je kroz prozor videla da je ostavio svetlo u ostavi sa alatom u dvorištu.
Čovek je otvorio stražnja vrata kuće da ugasi svetlo, kada shvati da ga lopovi pljačkaju.
Zvao je policiju koja ga je pitala: – “Neko je ušao kod vas?”
On odgovori: – “Ne, ali neki ljudi su mi ušli u ostavu sa alatom i kradu mi stvari”
Policija mu odgovori:  “Sve naše jedinice su zauzete. Zatvorite se u kuću i nekoga ćemo poslati čim bude slobodan.”
Georges odgovori: – “O.K.”
Spusti slušalicu, pričeka 30 sekundi i nazove ponovo policiju: – “Dobro veče, ja sam vas malopre nazvao da mi lopovi pljačkaju ostavu sa alatom… Ne trebate se brinuti za to… ubio sam ih” Pa spusti slušalicu.
Za pet minuta, 6 policijskih kola, ekipa snajperista, helikopter, dvoje vatrogasnih kola i hitna pomoć nađoše se pred njegovom kućom i uhapsiše lopove u toku pljačke.
Policajac mu reče: – “Mislio sam da ste ih ubili…”
Georges mu odgovori: – “A ja sam mislio da ste mi rekli da nemate nikoga slobodnog da pošaljete…”

/
Na vrh Go down
PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   06.09.17 16:29

@Blagoje (citat):
Jednog dana, na putu do skole Perica nasao papiric na putu. Procita on sta pise na papiricu, i pocne da se cepa ko kineska patika (da se smeje – za neobavestene). Poceo prvi cas, a on se i dalje smeje. Pita ga uciteljica: “Dobro, Perice, sta ti je, sto se toliko smejes?” —“Pa znate uciteljice, ja danas krenuo u skolu, i video neki papiric, i na njemu pise nesto, i ja se zbog toga smejem.” Uciteljica: “Pa dobro, sta pise na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa ne moogu….” —“Pa hajde, pokazi.” —“Pa ne mogu, izbacicete me sa casa, poslacete me kod direktora…” —“Pa pokazi, necu te poslati kod direktora zbog papirica.” I pokaze Perica papiric uciteljici, ona se uzasne i posalje ga kod direktora! Dolazi Perica kod direktora. Pita ga direktor: “Dobro Perice, sta si radio, sto te salje uciteljica?” —“Pa znate direktore, ja danas na putu do skole nasao papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod Vas.” —“Pa sta pise na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa ne mogu..” —“Pa pokazi, hajde” —“Pa ne mogu, isteracete me iz skole….” —“Pa pokazi, necu te isterati iz skole zbog obicnog papirica!” I pokaze Perica direktoru papiric, procita on sta pise i uzasne se, i istera ga iz skole! Sta ce Perica, jadan, ode kuci. Vidi ga majka, i pitaga: “Jeli bre Perice, otkud ti ovako rano kuci iz skole?!” —“Pa znas mama, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi papiric, pa sam ja i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole.” —“Ju Perice! Pa sta je na tom papiricu, daj da vidim.” —“Pa necu…” —“Pa daj pokazi.” –“Pa necu, tucices me, poslaces me kod tate…” —“Pa necu te tuci zbog papirica, daj da vidim”. I pokaze Perica papiric majci, ona se uzasne, prebije ga, i posalje kod oca! Dolazi Perica kod oca, a otac ga upita: “Dobro, Perice, sta si sad zgresio?” —“Pa znas tata, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, pa je uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi papiric, pa sam ja i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla.” —“Pa dobro, sta je pobogu na tom papiricu, daj da vidim?!?!” —“Pa ne mogu….” —“Pa daj da vidim.” —“Pa ne mogu, isteraces me iz kuce….” —“Daj bre Perice, necu te isterati iz kuce zbog papirica!” Pokaze Perica tati papiric, i kad je procitao, uzasne se, i istera ga iz kuce! Sta ce Perica, jadan, ode da stopira… Stopira on tako neko vreme, i stane mu jedan covek. Ulazi Perica, a vozac ce: “Jeli bre, mali, sto ti sam stopiras ovako kasno?!” —“Pa znate, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce.” —“Pa dobro, pobogu, sta je na tom papiru?!?! Daj da vidim.” —“Pa nemogu….” —“Pa sto? daj.” —“Pa necu, izbacicete me iz auta…..” —“Pa necu te izbaciti iz auta zbog pisljivog papira.” I pokaze Perica i njemu papiric. Covek procita, uzasne se, i izbaci Pericu iz auta! Nadje se Perica tada ispred luke. Misli se, bolje da odputuje odavde, kad ga ovde niko ne podnosi, i brze bolje, uskoci na brod koji je odplovljavao u tom trenutku. Skrivao se on tako po brodu, ali u sred puta slucajno naleti na kapetana! Kapetan ga zaustavi, i upita ga: “Jeli bre, mali, sta otkud ti na brodu?!” —“Pa, znate, ja danas na putu do skole video papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce, i ja otisao da stopiram, i posao sa jednim covekom, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog papirica izbaci iz auta.” —“Pa dobro, a sta je na tom papiricu?!” —“Pa nije bitno…” —“Pa pokazi.” —“Pa necu, izbacicete me sa broda…..” —“Necu te baciti sa broda da se udavis zbog papirica, pobogu!” I pokaze mu Perica papiric, i on se uzasne, i baci ga sa broda! Pliva perica tako, doplive jedva do nekog ostrva. Sretne tamo nekog coveka. “Mali, otkud ti da dodjes na ostrvo? Ja sam ovde vec 20 godina sam na ostrvu.” —“Pa znas, ja danas na putu do skole nasao papiric, i na njemu nesto pise, i ja se zbog toga smejao na prvom casu, i uciteljica htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona me zbog toga poslala kod direktora, pa je i on hteo da vidi, pa sam i njemu pokazao, i on me zbog toga isterao iz skole, i ja onda dosao kod mame, i ona htela da vidi papiric, i ja njoj pokazao, i ona mene zbog toga tukla i poslala kod tate, i onda je i tata hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog toga isterao iz kuce, i ja otisao da stopiram, i posao sa jednim covekom, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazao, i on mene zbog papirica izbaci iz auta, i ja odem na brod, i uhvati me kapetan, i on hteo da vidi papiric, i ja mu pokazem, i on me izbaci sa broda u more.” —“Pa sta je na tom papiricu, MAJKE TI?!?!” —“Pa nije bitno…..” —“Pa pokazi.” —“Pa necu, izbacices me sa ostrva…..” —“Necu te izbaciti sa ostrva, ja sam ovde 20 godina sam, daj pokazi!” I perica ga izvadi iz dzepa, i taman da mu pokaze, dune vetar i oduva papiric!!!

Srećom sam odmah pogledao kraj Very Happy study

PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   08.09.17 8:31

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   11.09.17 21:01

Na vrh Go down
PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   12.09.17 6:43

PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   16.09.17 5:06

Evropski vic, za otvoreno društvo ...

Đura je pozvao svoju mamu kod sebe i svog cimera na ručak.
Za vreme ručka majci nije promaklo da je Đurin cimer Pera jako zgodan i mišićav.
Ona je već duže sumnjala da su njih dvojica nesto više od cimera, pa je upitala Đuru da li je to istina.
Đura je uveravao majku da su oni samo cimeri i ništa više od toga.

Nedelju dana kasnije Pera upita Đuru:
Da li si video onu lepu kutlaču za supu? Nema je otkad je tvoja mama bila ovde na ručku. Nije je valjda ona uzela?

Đura nije u to ni sumnjao, ali je ipak majci poslao mail:
Draga mama, ne kažem da si ti "uzela" ili da "nisi uzela" kutlaču, ali činjenično stanje je, da od kad si bila kod nas, nje nema.
Pozdrav, Đura.

Posle par dana Đura dobije majčin odgovor:
Dragi Đuro, ja ne kažem da ti "spavaš" ili da "ne spavaš" s Perom, ali činjenično stanje je:
Da on spava u svom krevetu, već bi odavno pronašao kutlaču!!
Pozdrav, mama.

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   16.09.17 16:08

Koliko treba jugonostalgičara da zamijene jednu žarulju?

Nijedan, oni se okupe oko stare, pa pričaju kako je radila '74.

Na vrh Go down
PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   17.09.17 5:33

@Max Blitz (citat):

Koliko treba jugonostalgičara da zamijene jednu žarulju?

Nijedan, oni se okupe oko stare, pa pričaju kako je radila '74.

Pa kad su im novu ukrali Idea zatvor

milutins
Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 3381
REPUTACIJA : 84
Član od : 2009-08-19
Dob : 56

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   17.09.17 18:03

Razgovaraju Srbin i Amer.Slovenija i Srbija igraju Evropsko kosarkasko finale danas, reche Srbin.
Protiv koga,upita Amer

Džomba
Džomba

Broj komentara : 126
REPUTACIJA : 9
Član od : 2012-12-08

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   17.09.17 18:16

@milutins (citat):
Razgovaraju Srbin i Amer.Slovenija i Srbija igraju Evropsko kosarkasko finale danas, reche Srbin.
Protiv koga,upita Amer
Razgovaraju Basanac i Amer : Danas Bosna i Hercegovina igraju Evropsko kosarkasko finale, rece bosanac
Protiv koga? upita Amer ...
Rekao bih da ovako ima vise smisla ...  Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   17.09.17 18:57

Ovaj moj je u danasnjem trendu s obzirom na finale.S
Bio je slican vic o fudbalu. 
Danas igraju utakmicu Bosna i Hercegovina i Srbija i Crna Gora. 
Chuj ba, nije to utakmica, to je turnir.

Džomba
Džomba

Broj komentara : 126
REPUTACIJA : 9
Član od : 2012-12-08

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   17.09.17 19:08

Us..h motku  Laughing
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   18.09.17 13:09

"A bre braćo Slovenci, jel' se mi vama mešamo u skijanje?"

Na vrh Go down
milutins
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   18.09.17 13:26

Max i ja sam procitao negdje ovo, stavio sam  u kosarku. 
Jedva cekam sezonu skijanja i skokova da im vratimo.   Very Happy

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   21.09.17 12:43

milutins
Kapetan
Kapetan

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   24.09.17 2:21

Bez obzira na rezultatski (ne)uspjeh na evropskom kosarkaskom prvenstvu Hrvatska je profitirala. Dobila je novi turisticki slogan "Dobro dosli u Hrvatsku-zemlju izmedju zlata i srebra.  Very Happy

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   27.09.17 3:15

Mladić utrči u apoteku, a unutra ogroman red:
- Molim vas, pustite me preko reda, hitno mi je, devojka mi tamo leži!
Svi se razmaknu kad su to čuli, da ga puste do apotekara koji ga upita:
- Recite, šta Vam treba?
- Brzo jedno kutiju kondoma, požurite!

PORUCNIK

M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: KUTAK ZA VICEVE   28.09.17 6:10

Mujo se zaposlio u velikoj robnoj kući u New Yorku. Poslije prvog radnog dana, poslovođa ga upita koliko je zaradio. Milijun dolara, odgovori Mujo.

Poslovođa samo što se ne onesvijesti. Ni najiskusniji trgovci nisu u jednom danu uspjeli prodati robe za više od 50.000 $, a Mujo prvi dan milijun! Upita on Muju kako mu je to pošlo za rukom.

– Pa lijepo – odgovori Mujo. – Prvo sam čovjeku prodao jednu udicu i onda ga nagovorio da kupi barem još jednu za rezervu. Zatim sam mu prodao i nekoliko komada olova. Onda sam ga podsjetio da mu treba i najlon, ali ne bilo kakav, već kvalitetan najlon koji može izdržat veliku ribu. E, onda sam mu rekao da pravu ribu, bez obzira na kvalitetu pribora, neće moći loviti iz ruke i neka uzme štap s rolom. Kad je uzeo štap, predložio sam mu da razmisli o kupovini motornog čamca. Pošto sam mu prodao Boston Whalera, objasnio sam mu da njegov stari auto jednostavno ne može vući taj gliser i na moj nagovor odlučio se za jak džip. Eto kako sam zaradio 1.000.000 $.

– Još ne mogu shvatiti kako ti je to uspjelo – reče poslovođa – a čovjek je došao samo kupiti udicu.

– A ne – reče Mujo – došao je s ženom kupiti haljinu za nju jer ona ima godišnjicu mature ovaj vikend. Pa sam ga pitao zašto ne ode na pecanje kad ionako ne može ništa s njom raditi za vikend…

Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL