FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Imate li gay prijatelje

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
AutorPoruka
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 18471
Član od : 2012-10-30
Dob : 48
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   08.11.16 16:26

Ima jedan kafić u centru grada, u Miškecovom prolazu, gdje se redovito može vidjet bar jedan par žena (ili više njih) gdje sjede za stolom, onakvih kako je VBČ opisao, starijih, muškobanjastih, kraće kose, po stereotipima, ali ipak takve ne hodaju gradom držeći se za ruke ili sl.
To rade ove mlađe, zgoodnije (i luđe). Smile

Na vrh Go down
VBČ
GENERAL JNA NAČELNIK GŠ Administrator
GENERAL JNA   NAČELNIK GŠ   Administrator

Član foruma od prvog dana Spomenica Prvoborca
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 4820
Član od : 2009-05-01

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   08.11.16 16:48

@pera84 (citat):
Citat :
Ja nikad nisam vidio ženstvenu lezbijku. Sve nešto muškaračasto i na taj fazon. Nije mi jasno zašto.

U koje to ti kafane ides, ljeba ti?  Laughing

Ne govorim o iskustvima iz kafana drunken  već iz grada, metroa, komšiluka, a bilo ih je i na poslu...

pera84
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Broj komentara : 3365
Član od : 2011-03-17
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   08.11.16 19:17

Poznajem i jedne i druge.
Mozda sto je uvrijezeno misljenje da su sve muskobanjaste, niko i ne sumnja u lijepu zenu pa se samim tim manje i primjecuju.
Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   12.11.16 11:18

2000. godine Donald Trump je dao intervju LGBT časopisu The Advocate, u kojem se tolerantno i pozitivno izrazio o gay populaciji.
Već tada je najavljivao svoju kandidaturu za predsjednika koja nija shvaćana ozbiljno...

- Are you serious about running?
Yes, I’m quite serious...

- Why should gays and lesbians be interested in you as a presidential candidate?
I grew up in New York City, a town with different races, religions, and peoples. It breeds tolerance. In all truth, I don’t care whether or not a person is gay. I judge people based on their capability, honesty, and merit...

- Are your gay employees allowed to be out?
Everyone makes a personal choice. Look, it just doesn’t matter to me. I try to treat everybody equal and fairly. Maybe that’s why I can count men like Muhammad Ali, Joe Frazier, and Sammy Sosa as my friends. When you hang with people who are different from you, you get an appreciation for other cultures...

http://www.thegatewaypundit.com/2016/06/flashback-trump-defends-gays-clintons-2000/

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   19.11.16 12:40

Raina Aliev, ranije poznata kao Adam je ubijena nekoliko dana nakon što se udala za muškarca koji se zove Viktor, izvestila je lokalna tv Ren, a prenosi San.
Do ubistva je došlo nakon što je otac žrtve Alimšaih Aliev rekao tv stanici: "Neka ga ubiju, ne želim više očima da ga vidim".
- Dovedite ga ovde i ubijte pred mojim očima - kazao je otac.
Raina je o pretnjama obavestila lokalnu policiju. Nije jasno gde je žrtva ubijena, ali je telo isečeno do neprepoznatljivosti.
Žrtva je iz čečenske porodice koja živi u Dagestanu, regionu nastanjenom muslimanima između Kaspijskog mora i Čečenije.
- Poznavao sam Adama. Nosio je helanke, imao je feminizirane pokrete, čak mu je glas zvučao ženski. Završio je školu i otišao u Moskvu gde je radio u noćnim klubovima i dobro zarađivao. Ne krivim ga zbog promene pola. Njegova ženska priroda je pobedila i on je odlučio da ispravi grešku - rekao je Abdutagur Israpilov, zamenik seoskog načelnika.
- Adam je napisao pismo prijatelju i rekao da se ljuti zbog svojih rođaka. Kada traže pomoć, ja im pošaljem novac, ali su me izdali kada su saznali za operaciju, navodno je napisao prijatelju - rekao je seoski zvaničnik.
On je potvrdio da je telo bilo neprepoznatljivo kada je doneto u selo.

http://www.blic.rs/vesti/svet/promenio-je-pol-ubijte-ga-na-moje-oci-otac-pozvao-na-linc-svoje-transrodne-cerke-koja/he8rpwd

Na vrh Go down
Max Blitz
KONTRA ADMIRAL
KONTRA ADMIRAL

M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   22.11.16 22:28

Kako je biti gay u Garešnici, maloj konzervativnoj sredini u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji?
Mihaela Jukić (19), kaže, nije imala negativna iskustva...

Svojim je sugrađanima hrabro priznala - ja sam lezbijka. I cijela ju je Garešnica, na opće iznenađenje, oduševljeno privatila baš takvom kakva jest!
Svoju sugrađanku stanovnici Garešnice sreću svaki dan. Nikad ni jednu osudu, pogrdnu riječ ili prijekorni pogled na svojoj koži Mihaela nije osjetila.
Garešnica je rekla svoje, baš kao i Mihaelina obitelj. Uz početne poteškoće, činjenicu da je gay - prihvatili su.

(U članku je i video zapis...)
http://www.vijesti.rtl.hr/novosti/hrvatska/1982349/garesnica-razbija-predrasude-lezbijku-mihaelu-prihvatio-cijeli-grad-prva-simpatija-bila-mi-je-jennifer-aniston/

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Imate li gay prijatelje   Today at 5:33

Na vrh Go down

Imate li gay prijatelje
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 21/21Idi na stranicu : Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21
 Similar topics
-
» Imate li gay prijatelje
» Za prijatelje željeznice i željezničke modelare