FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
aktivista
Gušter
Gušter

Broj komentara : 25
Član od : 2014-11-14

KomentarNaslov komentara: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    19.11.14 15:21

Preko puta kasarne u Škofja Loci postoji lepo brdo tačnog oblika kao ženske grudi i to je bila lokacija za šetanje lokalnih planinara pa i nas zaljublejnika u šetnje po prirodi, mislim mojih drugara. Evo još jednog prezimena Petronijević Beogradjanin kao ja!
Elem isto tako mi tražismo dozvolu da odemo u tu lepu kafanu na vrhu tog brda u obliku ženske sise i to i dobismo.
Kad smo stigli na vrh - jelte bradavicu od sise - to se ispostavilo da je bila lepa kafanica drvena baraka ogromna lepa topla. sedosmo i naručismo lokalni specijalitet pasulj sa ovsem i slaninom - MNOGO JE TO SLATKO BILO!
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba

Broj komentara : 118
Član od : 2012-09-27
Dob : 51
M(j)esto Slovenija

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 12:23

Misliš Lubnik
Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar

Broj komentara : 275
Član od : 2014-08-22
M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 19:10

Ovo je jedna, a gde je druga?
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba

M(j)esto Slovenija

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 19:17

Onda moraš pogledat Šmarno goro.

Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 19:23

@boyan64 (citat):

E to je već bolje. Mada, kako je opisao "aktivista" očekivao sam malo pravilniji oblik. Ove izgledaju kao da imaju odavno ugrađene silikone, koji nisu skoro remontovani. Very Happy
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 19:34

@halo 92 (citat):
@boyan64 (citat):

E to je već bolje. Mada, kako je opisao "aktivista" očekivao sam malo pravilniji oblik. Ove izgledaju kao da imaju odavno ugrađene silikone, koji nisu skoro remontovani. Very Happy
Svaka ;ast na ovom snimku to je to. Tu smo se peli u slobodno vreme subotom ja i moji pajtosi, Jugoslavija u malom 1982
Na vrh Go down
boyan64
Džomba
Džomba

M(j)esto Slovenija

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 19:41

Ona prva slika Šmarne gore je slikana negdje iznad Stražišča kod Kranja (možda izpod Jošta). 

Ova spodnja pa je starijeg datuma in nema još silikona. A slikana iz Ljublanskega grada.

Na vrh Go down
halo 92
Desetar
Desetar

M(j)esto Beograd

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 20:21

Ej Slovenci, imate mnogo lepu zemlju. Drago mi je što sam jedan period svog života proveo u njoj. Da ne živim u najlepošoj zemlji na svetu u Srbiji, sigurno bih živeo u Sloveniji.
Na vrh Go down
mirko bratuš
Podporučnik
Podporučnik

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 1778
Član od : 2012-04-15
Dob : 68

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 20:48

Tukaj bi lahko gledal takšne. Very Happy
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 23:15

@halo 92 (citat):
Ej Slovenci, imate mnogo lepu zemlju. Drago mi je što sam jedan period svog života proveo u njoj. Da ne živim u najlepošoj zemlji na svetu u Srbiji, sigurno bih živeo u Sloveniji.
Pridružejem se i ja tvom lepom komentaru. I ja bih živeo tamo da ne živim u mojoj lepoj Srbiji!
Šteta što smo razdvojeni granicama
Nekad je to sve bilo mnogo lepše
Na vrh Go down
aktivista
Gušter
Gušter

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    25.11.14 23:16

@mirko bratuš (citat):

Tukaj bi lahko gledal takšne. Very Happy
Nisam mislio na prave sise nego na brdo u obliku sisa ali ova mačka odlično izgleda. Eh u vojsci
smo voleli ovakve slike!
Na vrh Go down
vladimir
Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 1816
Član od : 2011-01-25

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    26.11.14 15:38

volimo I posle vojske.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI    Today at 22:53

Na vrh Go down

ODLAZAK NA OBLIŽNJE BRDO KOJE JE IMALO OBLIK ŽENSKIH GRUDI
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Tenk T-72
» Aerodrom Slatina Priština
» Prizren 1973./1974. - Golo jaje, 15. MPTAD i VP 9650/52
» Koje jezike govorite?
» Srednje vojne skole