FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Domača zdravila

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
transporter
Gušter
Gušter

Broj komentara : 94
Član od : 2015-03-09

KomentarNaslov komentara: Re: Domača zdravila   08.04.16 17:23

@PORUCNIK (citat):

Ovo sam sam napravio:
u teglu u kojoj je bio domaci, livadski med, ubacio sam dva pakovanja suvih smokava iz marketa, a onda prelio maslinovim uljem, takodje kupljenim u marketu. Bice da je rafinisano.
Poslije vise od mjesec dana izgleda ovako. ne znam cemu moze da posluzi, ali vjerujem da ne moze da skodi Basketball
Možda ne bi bilo loše zalit sa domaćom rakijom.
Na vrh Go down
PORUCNIK
Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3893
Član od : 2014-08-01
Dob : 54
M(j)esto Bijelo Polje

KomentarNaslov komentara: Re: Domača zdravila   08.04.16 21:44

@transporter (citat):
@PORUCNIK (citat):

Ovo sam sam napravio:
u teglu u kojoj je bio domaci, livadski med, ubacio sam dva pakovanja suvih smokava iz marketa, a onda prelio maslinovim uljem, takodje kupljenim u marketu. Bice da je rafinisano.
Poslije vise od mjesec dana izgleda ovako. ne znam cemu moze da posluzi, ali vjerujem da ne moze da skodi Basketball
     Možda ne bi bilo loše zalit sa domaćom rakijom.

e, to obavezno u narednih par mjeseci study

Domača zdravila
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 4/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4