FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
Jakov Pranjic
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2015-01-10
Dob : 60
M(j)esto Makljenovac-Doboj

KomentarNaslov komentara: Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija   10.01.15 20:40

Eh,kad bi mi se javili:Veselinov Metodi (Stip), Ivan Siladic(Bjelovar), Mujkanovic Muradif(Doboj), Schaubach Marjan(Ljubljana), Stavric Novica(Leskovac), Nikica(Bugojno), Lerga Ivan(Zadar), Pajo(Cuprija)....Mojoj sreci nebi bilo kraja...
Na vrh Go down
Jakov Pranjic
Gušter
Gušter

Broj komentara : 5
Član od : 2015-01-10
Dob : 60
M(j)esto Makljenovac-Doboj

KomentarNaslov komentara: Re: Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija   11.01.15 14:44

@Jakov Pranjic (citat):
Eh,kad bi mi se javili:Veselinov Metodi (Stip), Ivan Siladic(Bjelovar), Mujkanovic Muradif(Doboj), Schaubach Marjan(Ljubljana), Stavric Novica(Leskovac), Nikica(Bugojno), Lerga Ivan(Zadar), Pajo(Cuprija)....Mojoj sreci nebi bilo kraja...
Ima li neko iz ovih gradova ko mi moze pronaci brojeve telefona od navedeni moji drugova...
Na vrh Go down
goxy43
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2015-01-30
M(j)esto Amsterdam, Beč

KomentarNaslov komentara: Re: Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija   30.01.15 0:13

Zar 8556 nije bila u kasarni Vasa Čarapić? Ja sam bio 1989/1990 u 1. TPOAB, kapetan Goran Zeković, sada general VS. Ima li koga odatle?
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija   Today at 19:11

Na vrh Go down

Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Beograd(Kasarna 4.juli) Vozdovac VP. 8556- artiljerija
» Kasarna '4. juli' Voždovac - Beograd, julska klasa 88-89
» VP 1552 Kasarna '4. juli', Voždovac - Beograd
» Kasarna ''4 Juli'' - ''Trnovo'' Ilirska bistrica,ono sto je ostalo od nje danas !!!
» Bihać