FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
AutorPoruka
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 14:12

Pošto se često pišu postovi na ovu tematiku u svaštaru,koja spada u civilnu platformu ovog foruma, a ponukan arhiviranjem postova na komentar predsjedničkih izbora u HR,predlažem ovu temu koja bi služila za razmjenu mišljenja-informacija u dnevno gospodarsko-političkim događanjima u svijetu, a može i šire Very Happy .

Kapetan
Kapetan

Medalja za Vojne Zasluge Medalja za VZ
Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 3042
Član od : 2012-12-16
M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 14:44

@lacoš (citat):
@SveJug (citat):
@lacoš (citat):
East&West (citat):
Četni, ako ovo pod P.S. pročita administracija Značka ti ne gine Smile

a od mene +
I ne samo značka Very Happy .Još malo E&W i nosit čete iste epolete Wink

Pa zar tako to ide? scratch Prvo bajbok (kazna) pa nagrada. Wink
Pa zar u Švedskoj sadašnji predsjednici i premijeri nisu nikad bili u zatvoru? Wink

Ako mislis na Carla Bildta, bio je par godina dole na bivsim prostorima SFRJ, a koliko je "izpekao" zanat, neznam. Rolling Eyes

Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4111
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 14:47

@SveJug (citat):
@lacoš (citat):
@SveJug (citat):
@lacoš (citat):
East&West (citat):
Četni, ako ovo pod P.S. pročita administracija Značka ti ne gine Smile

a od mene +
I ne samo značka Very Happy .Još malo E&W i nosit čete iste epolete Wink

Pa zar tako to ide? scratch Prvo bajbok (kazna) pa nagrada. Wink
Pa zar u Švedskoj sadašnji predsjednici i premijeri nisu nikad bili u zatvoru? Wink

Ako mislis na Carla Bildta, bio je par godina dole na bivsim prostorima SFRJ, a koliko je "izpekao" zanat, neznam. Rolling Eyes
Ne,ne.Pa svi predsjednici i premijeri sa ovdašnjih(naših) prostora bili su(ili budu) u prdekani po nekoj od osnova Very Happy .

Kapetan
Kapetan

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 14:52

Kao sto sam i ranije rekao, politika mi nije bas jaka strana, pogotovo ona "tamo daleko" i nadam se da to nije kao virus pa da zarazi i ove "nase" ovde. Smile

Kapetan
Kapetan

Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Broj komentara : 3997
Član od : 2011-09-05
Dob : 46
M(j)esto Split

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 15:02

@SveJug (citat):
Kao sto sam i ranije rekao, politika mi nije bas jaka strana, pogotovo ona "tamo daleko" i nadam se da to nije kao virus pa da zarazi i ove "nase" ovde. Smile

Je li u Švedskoj bio ijedan predsjednik države a da je bio u zatvoru.!?
Ovdje na prostorima bivše Jugoslavije je to gotovo kao pravilo.
Tito, Tuđman, Mesić, Milošević, Izetbegović, za ostale ne znam.!
Na vrh Go down
http://www.liveleak.com/
SveJug
Kapetan
Kapetan

M(j)esto Svedska

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   15.01.15 15:41

@Vojnik Graničar (citat):
@SveJug (citat):

Je li u Švedskoj bio ijedan predsjednik države a da je bio u zatvoru.!?
Ovdje na prostorima bivše Jugoslavije je to gotovo kao pravilo.
Tito, Tuđman, Mesić, Milošević, Izetbegović, za ostale ne znam.!

NE, cak ni ministri! Doduse je bivsi kandidat za predsednika Socijademokratske stranke morao odustati od kandidature posto mu je supruga nepravilno napravila poresku prijavu a u pitanju je bilo oko 4.000 evra.

Na zadnjim izborima (jesenas) su novinari prekonrolisali sve kandidate i prekrsaji koje ucinili bili su: na crno placanje kucne pomocnice (bez racuna), neplacanje televizijske pretplate, tu i tamo neki laksi napravilno podnet porezki obracun.

Medju clanovima "Sverigedemokrater" (citaj Svedske nacionalisticke partije) ima dosta njih koji su u mladjim danima bilo dosta kriminalnih slucajeva.

Podporučnik
Podporučnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 1905
Član od : 2012-04-15
Dob : 69

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   16.01.15 8:17

Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA   Today at 19:13

Na vrh Go down

DNEVNO- POLITIČKO-GOSPODARSKA TEMATIKA
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/1