FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

VP 1703 Topčider Vojna policija

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
AutorPoruka
cazinn
Gušter
Gušter

Broj komentara : 2
Član od : 2015-04-14
Dob : 44
M(j)esto Cazin

KomentarNaslov komentara: Re: VP 1703 Topčider Vojna policija   14.04.15 20:39

Veliki pozdrav za sve iz Cazina.Slucajno sam vidio ovaj forum i jako mi je drago da postoji nacin da se neko pronade i kontaktira..Sluzio sam JNA 1990-1991 na Topcideru VP 1703  ..prva četa prvi vod i prvo odeljenje.Komadndir cete Aleksandar Todorovic a kasnije kapetan prve klase  Miroslav Stojanovski..Ako ima neko da je sluzio u periodu 1990-1992 bilo bi mi drago da se javi.Jos jednom pozzdrav za sve.
Na vrh Go down
drugi vod
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2015-08-17

KomentarNaslov komentara: drugi vod   17.08.15 3:40

vp 17063/1 12/87 do 12/88  ko,andir bataljona novakovic ne znam ime komandir prve cete kapetan luka kojic bili u jos stojan simoski atila kis zoran randjelovic....ima li neko iz te klase neka se javi u pp
Na vrh Go down
bubbson
Gušter
Gušter

Broj komentara : 1
Član od : 2016-09-07

KomentarNaslov komentara: Re: VP 1703 Topčider Vojna policija   09.09.16 8:36

Pozdrav drugovima...svojim klasicima jun '89-'90...vidim ima stazo iz Kisove cete...ja sam bio kod porucnika Bore,poslije bio na otkomandi u VIZ-u,vratio se na Topcider nekad u maju '90...zna li neko sta je sa p.porucnikom Adamovicem i st.vodnikom Lalicem...drago mi je da smo tu,kakva su to lijepa vremena bila...
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: VP 1703 Topčider Vojna policija   Today at 10:20

Na vrh Go down

VP 1703 Topčider Vojna policija
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 3/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» VP 1703 Topčider Vojna policija
» Vojna policija
» VP 3065/18 Sombor - Vojna policija