FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Body Building i njegovi sampioni.

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
bojnik
Poručnik
Poručnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   09.03.15 22:13

tko se tih godina htio baviti body buildingom (pa i sada), mogao je puno toga naućiti od Petra, koliko se sjećam bilo je tu i nekih njegovih knjiga pa i Ireninih.
No kada smo kod utega, sjećate li se onih PVC koji su se punili pijeskom? Mislim da sam vidio reklamu u časopisu sam svoj majstor.

Podporučnik
Podporučnik

Broj komentara : 1190
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   09.03.15 22:19

Da Celik je napisao dosta knjiga o BB i ja ih nekoliko posjedujem i zaista objasnjavaju pravilan nacin ishrane i treninga jer sam i sam nekoliko godina vjezbao po sistemu Celik,naravno dosta nas pocetkom 80 nije imalo mogucnosti kupiti tegove pa se pravilo na razne nacine betonom,kantama od betona itd.mislim jedan zanimljiv period mog zivota.
Na vrh Go down
NELE.R
Džomba
Džomba

Broj komentara : 102
Član od : 2015-03-01
M(j)esto Apatrid

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   09.03.15 23:26

Jos uvek cuvam raritete pravljenih tegova.Vise sam se bavio borilackim vestinama.To na sta ja ciljam postoji na zalost u svim sportovima danas.Namerno ili ne doticni su posluzili svrsi.Ja i Vi nismo ugrozeni.Uspeo sam da mnoge mlade sportiste naucim da je sport nacin zivota.raditi na sebi.Uspeh je reletivna stvar.Prijatelj sam mnogim vrhunskim sportistima pa i bilderima.Verujte mi da posle velikih nazovi uspeha bukvalno uce da hodaju.Svestan sam da ovo sto pisem nije popularno ali znam da deca do stimulativnih sredstava dolaze lako kao do zvaka .Decko sportista 6ti razred mali bio gradjen ko Apolon. kupovao u apoteci Africku Sljivu.Sada se vodi kao pacijent sa teskom srcanom manom.Vredi procitati izjave bodi bildera.http://www.bodibilding.h1.ru/moso/Izjava%20bodibildera%20takmicara.htm ili potraziti intervjue legendarnog Ducija Simonovica
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   10.03.15 1:07

Onaj tko se razvio pomocu steroida,anabolika i ostalih nezdravih supstanci kad tad imat ce posljedice u svom zivotu.
Na vrh Go down
NELE.R
Džomba
Džomba

Broj komentara : 102
Član od : 2015-03-01
M(j)esto Apatrid

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   10.03.15 9:36

Ne radi se o pjedincu!Posledice vec snosimo svi.Siromasni srednji stalez, samim tim i drustvo.Stvar je samo u sistemu vrednovanja.Ko promovise koga i za ciji interes.Prave vrednosti su izgubile trku sa farmaceutskom mafijom i globalizacijom.Pitajte narod sta koriste za ishranu.Sta smatra pod zdravom hranom.Dok vezbate ili razgovarate o sportu sve manje pitaju kako i koliko dugo vezbate vec sta koristite kao doping.Najveci problem sto se stvara zavisnost i fizicka i mentalna.

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   11.03.15 1:10

Slazem se u tome sto si naveo,nazalost to je danasnja istina sa ovim sportom,jer nece danas nitko da trenira mjesec dana da bih dobio 1 cm na obimu bicepsa kao sto sam nekad ja radio i svi oni koji su se na prirodan nacin bavili BB.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   18.03.15 21:32

Fikret Hodzic.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   18.03.15 22:04

Legenda Petar Celik.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   18.03.15 22:10

Fikret Hodzic-legenda.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   19.03.15 15:46

Legenda

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   19.03.15 15:48

Dvije legende

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   20.03.15 2:29

@pukovnik (citat):
Dvije legende

Na slici su Slobodan Blagojevic i Nebojsa Jocic sa prvenstva Yugoslavije u Prijedoru takmicenju kojem sam licno prisustvovao.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Body Building i njegovi sampioni.   20.03.15 3:24

Razvojni put Petra Celika.
Na vrh Go down
Sponsored content