FORUM BIVŠIH PRIPADNIKA NEKADAŠNJE JNA

Sva(t)ko ima pravo na sjećanja - Свако има право на сећања - Vsak ima pravico na spomine - Секој има право на сеќавање - Gjith kush ka të drejt për kujtime - Mindenkinek joga van az emlekeihez

HomeRegistracijaLogin
_______________Bile su to dobre i loše godine. Bile su to godine aktivnosti i uspavanosti, godine uvažavanja i nerazum(ij)evanja, godine druženja i ljutnje, odlazaka i dolazaka, nagradjivanja i kažnjavanja, ukora i oprosta, godine radosti i tuge... svega je bilo izuzev: mržnje. Sedam godina postojimo. Branimo pravo na s(j)ećanja! Vaš Forum BPN JNA.

Share | 

Super Bowl

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down 
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

Prim(j)eran Vojnik znacka PV
Broj komentara : 4110
Član od : 2012-12-07

KomentarNaslov komentara: Super Bowl   02.02.15 10:34

Jučer je odigrana finalna utakmica Super Bowla.
New England Patriotsi su u Glendaleu, na stadionu Sveučilišta Phoenix pred 72 tisuće gledatelja u dramatičnoj završnici pobijedili Seattle Seahawkse 28:24 i tako osvojili četvrti naslov pod Belichickovim vodstvom.
Potomak doseljenika iz Draganića kod Karlovca ovim je postao najuspješniji trener u povijesti Super Bowla. Novim naslovom izjednačio se po broju osvajanja trofeja s Chuckom Nollom, koji je Pittsburgh Steelers vodio do pobjede 1975, 1976, 1979, 1980.

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   02.02.15 10:53

Reklama od 30 sek plačala se 4,5 mil$

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   02.02.15 10:55

Još jedna za zdravu i prirodnu hranu Wink

Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   02.02.15 10:58

Ovu smo možda i mi djelomično financirali Laughing

Džomba
Džomba

Broj komentara : 149
Član od : 2014-05-27
M(j)esto Zagreb

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   03.02.15 11:02

I drugi trener je hrvatskog porijekla a i jedan igrač pobjedničke ekipe. Jebi ga, uspješni smo svagdje osim u vlastitom dvorištu.
Na vrh Go down
pera84
GENERAL POTPUKOVNIK Načelnik OPOD-a

Jubilarna Medalja 7 g. Jubilarna Medalja 7 g.
Jubilarna Medalja "Prva Petol(j)etka Prva Petol(j)etka
Broj komentara : 3262
Član od : 2011-03-17
M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   04.02.15 3:56

@Željko B (citat):
I drugi trener je hrvatskog porijekla a i jedan igrač pobjedničke ekipe. Jebi ga, uspješni smo svagdje osim u vlastitom dvorištu.
Zaboravio si glavnog sudiju, Bill Vinovich.

Sto bi rekli u Bosni: nikad hadzija u svom selu. Laughing
Na vrh Go down
lacoš
Kapetan I klase
Kapetan I klase

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   04.02.15 7:27

@pera84 (citat):
@Željko B (citat):
Zaboravio si glavnog sudiju, Bill Vinovich.

Sto bi rekli u Bosni: nikad hadzija u svom selu. Laughing
Ako neide u rukometu,ide u Super Bowlu Laughing

Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Znacka PV
Broj komentara : 1193
Član od : 2015-01-21
M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   05.04.15 23:06

Super bowl je najpopularniji sport u Americi iz tog razloga sto je veoma opasan sport i u njemu je skoro sve dozvoljeno a ja to skoro pa i nemogu smatrati sportom i zato nisam njegov miljenik jer nema sportskog fer pleja.
Na vrh Go down
pera84

M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 0:42

@Kuhar-Debar. (citat):
Super bowl je najpopularniji sport u Americi iz tog razloga sto je veoma opasan sport i u njemu je skoro sve dozvoljeno a ja to skoro pa i nemogu smatrati sportom i zato nisam njegov miljenik jer nema sportskog fer pleja.

Shocked

Kuhar, de objasni kakav je to sport "super bowl", ziv bio!?!?  scratch
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 1:22

Haha pa naravno rec je o Americkom fudbalu a super bowl je njegova glavna utakmica. Embarassed
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima orden za VZ
Prim(j)eran Vojnik značka PV
Broj komentara : 2159
Član od : 2012-02-29

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 21:47

Jel to nekoga izvan Amerike uopće interesira.

Poručnik
Poručnik

Broj komentara : 2815
Član od : 2012-11-13
Dob : 51
M(j)esto Slavonija - Slanina & kulen + čvarci & kobasice

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 22:10

@Željko B (citat):
kaj si zato spušil minusa?

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 23:12

@pukovnik (citat):
Ja mislim da ne.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 23:24

@Kuhar-Debar. (citat):
@pukovnik (citat):
Ja mislim da ne.

Nije li to malo bedast naziv. Američki nogomet a većinu utakmice lopta je u rukama igraća. scratch

Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   06.04.15 23:28

Upravo tako mnogo puta sam se raspravljao sa ljudima da je to los naziv i pogresan bas zbog tog sto isklucivo koriste ruke pa sam misljenja da bih se mozda trebao zvati Handball,jer noga se koristi samo za ispucavanje lopte i za field goal.
Na vrh Go down
pera84

M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 17:01

@Kuhar-Debar. (citat):
@pukovnik (citat):
Ja mislim da ne.
American Samoa, Argentina, Austria, Bahamas, Brazil, Canada, Costa Rica, Belarus, Belgium, Bulgaria, Chili, Colombia, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Guatemala, Honduras, Hungary, India, Ireland, Israel, Italy, Japan, Luxembourg, Mexico, Moldova, Netherlands, New Zealand, Nicaragua, Norway, Panama, Paraguay, Poland, Portugal, Romania, Russia, Scotland, Serbia, Slovakia, Slovenia, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Thailand, Turkey, Ukraine, United States, Uruguay, Thailand, Australia, and Venezuela.

Lista zemalja u kojima postoje zvanicna takmicenja/liga.
Na vrh Go down
pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 19:41

Govorimo o ozbiljnom bavljenju tim sportom u ozbiljnoj ligi a ne o listama gdje eventualno takvi klubovi egzistiraju (ako) jer i u Bjelovaru postoji jedan takav klub na papiru a niti imaju igralište niti sam ih ja u pet godina ikada vidio da treniraju a kamoli da igraju nekakvu utakmicu. Rezultat pomodarstva.

Podporučnik
Podporučnik

Prim(j)eran Vojnik Značka PV
Pravna Služba Pravna Služba
Broj komentara : 1695
Član od : 2013-03-15
M(j)esto Scottsdale

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 20:04

@pukovnik (citat):
Govorimo o ozbiljnom bavljenju tim sportom u ozbiljnoj ligi a ne o listama gdje eventualno takvi klubovi egzistiraju (ako) jer i u Bjelovaru postoji jedan takav klub na papiru a niti imaju igralište niti sam ih ja u pet godina ikada vidio da treniraju a kamoli da igraju nekakvu utakmicu. Rezultat pomodarstva.

Kanada, Maksiko i Japan. Ostalo je kao u Bjelovaru.
Na vrh Go down
pera84

M(j)esto USA

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 20:48

@BEOGRAD (citat):
@pukovnik (citat):

Kuhar-Debar (citat):
Upravo tako mnogo puta sam se raspravljao sa ljudima da je to los naziv i pogresan bas zbog tog sto isklucivo koriste ruke pa sam misljenja da bih se mozda trebao zvati Handball,jer noga se koristi samo za ispucavanje lopte i za field goal.

Mislim (sto ne znaci da sam u pravu) da je kolega "lacos" postavio poruku vise da pomene nekolicinu ljudi, "nase gore list", koji su dostigli najvise sto se u jednom sportu moze (pa makar se taj sport igrao u samo jednoj zemlji, koja, eto ne zna ni kako da ga "pravilno" nazove) nego sto je htio da promovise isti. 
A o tome kako bi ga trebalo zvati, najvise ideja imaju (po obicaju) oni koji o tom sportu znaju vrlo malo do nista.

U vecini jezika kazu:elephant, olifante, elefante.... ili tome slicno....braca Sloveni: SLON. cheers
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 23:19

@pera84 (citat):
@BEOGRAD (citat):
@pukovnik (citat):

Kuhar-Debar (citat):

Mislim (sto ne znaci da sam u pravu) da je kolega "lacos" postavio poruku vise da pomene nekolicinu ljudi, "nase gore list", koji su dostigli najvise sto se u jednom sportu moze (pa makar se taj sport igrao u samo jednoj zemlji, koja, eto ne zna ni kako da ga "pravilno" nazove) nego sto je htio da promovise isti. 
A o tome kako bi ga trebalo zvati, najvise ideja imaju (po obicaju) oni koji o tom sportu znaju vrlo malo do nista.

U vecini jezika kazu:elephant, olifante, elefante.... ili tome slicno....braca Sloveni: SLON. cheers
Za ove ideje ako mislis na mene vjeruj mi znam sva pravila tog veoma opasnog sporta ali eto nije to ni bitno.
Na vrh Go down
Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   07.04.15 23:21

Ali eto kad smo kod tog sporta dali netko zna po cemu je Americki fudbal dobio ime.
Na vrh Go down
Matrix
Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2428
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   08.04.15 19:46

Heben li ga samo još fali kriket,golf i brzo hodanje ili po mom sporo trčanje od ovih In sportova Laughing

Pero,Perice svaka čast za gornji post tj. objašnjenje na Lacošev post i još nešto.Ne tako davno pogledao sam tri filma o tri nazovimo Afroamerikanca i tu su me Ameri još više doveli u poziciju da ih u njihovim rasnim ili međurasnim odnosima prema crncima sve manje volim.Jedan film govori o prvom crnom bejzbol igraču(ipak u Hall of fame),drugi o crnom butleru koji je služio scratch da ne bubam koliko Američkih predsjednika i treći o suđenju Aliju.Malo off ali svatko voli neki sport pa bilo to i brzo hodanje ili po meni sporo trčanje ali Američki nogomet ili kako li se več zove po nekom uz Baseball i Nascar(pogotovo u Daytoni) je mislim najgledaniji sport u Americi.Da li je ostatku svijeta taj sport gledljiv teško ali kud svi tu i mali Mujo pa se sve imitira pa tako i to..

pukovnik
Poručnik
Poručnik

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   08.04.15 19:56

@Kuhar-Debar. (citat):
Ali eto kad smo kod tog sporta dali netko zna po cemu je Americki fudbal dobio ime.

Krajem 19 stoljeća je preuzet od ragbija a naziv je dobio po lopti kojom se igra.

Poručnik
Poručnik

Orden za vojne zasluge sa srebrnim mačevima Orden za VZ
Broj komentara : 2428
Član od : 2011-04-23
M(j)esto Dalmacija i šire - PROM-3

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   08.04.15 20:02

@pukovnik (citat):

Krajem 19 stoljeća je preuzet od ragbija a naziv je dobio po lopti kojom se igra.

Mogao si to i ranije napisati a ne da moram pisati dvije riječi kad sve stane u jednu lol!

Kuhar-Debar.
Podporučnik
Podporučnik

M(j)esto BIH-USA.

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   09.04.15 2:47

@pukovnik (citat):
@Kuhar-Debar. (citat):

Odgovor je tacan ali ne kompletan,zbog cega je dobio po lopti.
Na vrh Go down
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Super Bowl   Today at 19:03

Na vrh Go down

Super Bowl
Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next